Automatinių laikrodžiai kėliklių pašalpa

parašė , 2012-11-25 12:45

Automatiniai laikrodžiai kėlikliai yra mechaniniai prietaisai, suprojektuoti, kad sulaikytų retai dėvėtus savivingiuotus laikrodžius, bėgančius tinkamai. Kiekvienas savivingiuotas laikrodis yra suprojektuotas su mažu svoriu tame supimas pirmyn ir atgal kai dėvėtas, priversdamas laikrodį sukti save. Laikrodžiai, kurie nėra dėvėti ilgą periodą laiko ar tų, kurie nėra dėvimi nuolatos dažnai sumažinti.

Kinetiniai laikrodžiai kėlikliai yra tarp populiariausių ir panaudotų kėliklių ant rinkos šiandien. Kaip kiti bendri laikrodžiai kėlikliai, jie yra pagrįsti principu naudoti kūno judėjimą perkelti mažą, vidaus laikrodžiai svorį, kad sulaikytų laikrodžiai žaizdą. Kinetinių laikrodžiai kėliklių ir kitų kėliklio produktų skirtumas yra vartojimas kvarco kristalo laikrodyje. Kūno judėjimai, ypač normalus riešo judėjimas, priverčia kristalą veikti panašus į svorį. Kristalas tampa įkrautas šitų judėjimų ir gali sulaikyti laikrodį, veikiantį tinkamai iki dviejų savaičių.

Kaip jūs galite nustatyti, jei jums, galbūt, reikia laikrodžiai kėliklio? Pirma, laikrodžiai kėliklius laiko naudingais kaip patogumas, bet ne visiškai būtinas dalykas. Dauguma laikrodžių, kurie yra automatiniai turės “automatinis” pažymėtas, paprastai ant laikrodžiai fakto. Kitas būdas pasakyti yra toks, jei yra kabinos nebuvimas, kad laikytų bateriją. Kitas pavyzdys, kuriame galėtų reikėti laikrodžiai kėliklio yra, jei jis ar ji valdo daugialypius automatinius laikrodžius. Aišku, jei jūs valdysite daugiau kaip vieną automatinį laikrodį, bent jau vienas jų nebus dėvimas dažnai. Kad sutrukdytų “mažiau negu dažnai” dėvėti laikrodžiai nuo mažinimo, automatinis laikrodžiai kėliklis gali būti labai patogus. Iš esmės, jei jūs valdote daugiau kaip vieną automatinį laikrodį, ar jūs dėvite savo laikrodį mažiau, negu bent jau kelios dienos savaitę, laikrodžiai kėliklis galėtų būti kažkuo svarstyti.

Ekspertai mano tai, jei jūs nusprendžiate nupirkti laikrodžiai kėliklį, kad išsirinktumėte vienas su rūpinimusi. Keli net mano, kad, pirkdamas prastą kokybę automatinis laikrodžiai kėliklis yra blogesnis negu tokio neturėjimas apskritai. Kadangi automatiniai laikrodžiai yra suprojektuoti, kad sukauptų energiją, pagrįstą žmogaus kūno judėjime, laikrodžiai kėlikliai turi būti sukurti, kad pamėgdžiotų tuos judėjimus tiek artimai kiek galima. Rūpestingai meistriškai padaryti ir suprojektuoti laikrodžiai kėlikliai įvykdo pastovų skaičių krypčių ir judėjimo tipus. Prastai meistriškai padaryti akiniai kėlikliai galbūt neturi kaip lygūs ar trapūs judėjimai, tuo būdu padarantys nereikalingą žalą trapiems jūsų branginto laikrodžiai darbams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *