Kieta pinigų paskola sutaupys mano verslą?

parašė , 2016-06-27 15:54

Kai jūs padedate terminus sunkiai ir pinigus kartu, jūs manote, kad tai yra kažkas, kas nebus lengvas pasiekti. Kieti pinigai yra normaliai pinigai, kurie yra reikalingi, kai daiktai yra baisiame straights. Jie yra pirmiausiai panaudoti komercinėms ypatybėms. Yra pavojų su visomis paskolomis. Štai kodėl svarbu tinkamai tyrinėti jūsų namus ar komercines turto paskolas, kai jums reikia jų.

Buvo laikų, kur, įkurtas išsimokėtinai, mes negalėjome ruoštis jokioms paskoloms jokiam turto tipui. Kieta pinigų paskola ne būtinai bazuojasi išsimokėtinai. Įkeistas turtas, kurį mes panaudotume šiam paskolos tipui yra turtas. Į šiuos pinigus normaliai išeina investitoriai ir ne bankai. Vienas iš didelių skirtumų tarp bankų ir investitorių yra, kad investitoriai jau turi omeny pinigų kiekį, jie turi padaryti reikalą vertą
Negaukite manęs neteisingai. Bankai pelno taip pat. Normaliai, investitorius, kuris duoda kietą pinigų paskolą turi procentinį dydį naudos, kurią jie turi gauti. Kitiems, tai gali būti panaudojama kaip nuomojamas turtas. Šiuo atveju, investitorius domisi ilgalaike nauda.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kietos pinigų paskolos yra taip pat kitokios negu grynieji pinigai naminiam pardavinėjimui. Jūsų grynuosiuose piniguose naminiam pardavinėjimui, jūs gaunate pasiūlymą savo namų per 72 valandas ir arti per mėnesį. Nėra jokių baigiamųjų kainų, jokių nekilnojamojo turto pardavimo agento mokesčių, ir jokių remonto kainų. Tačiau, jūs pasieksite mažiau, negu mažmeninė vertė namams. Investitorių tikslas namų pirkime suranda viršutinę pusę ir naudą iš to.

Kietos pinigų paskolos yra paskolos, kurios yra kartais naudojamos, kai komercinis turtas yra sielvarte. Skirtingai nuo vidaus paskolos, kietos pinigų paskolos pasitiki potencialia komercine komercinio nekilnojamojo turto dalies kaina. Potencialus investuotojas, kuris laiko jūsų skolinimą pinigais neketina pažiūrėti į įvertintą turto vertę. Jie ketina pažiūrėti į tai, kuo būsima komercinė kaina bus, jei komercinis nekilnojamasis turtas turės būti parduotas greitai po paskolos sukūrimo. Depending su sąlyga, kad turto, ši paskola tipiškai bus tarp 50 ir 75 procentų įvertinto, vertinto komercinio turto.

Sunkiausia dalis prekybinio ryšio su kieta pinigų paskola yra, kad jūs turite žinoti, jei jūs galite apversti situaciją po kelių mėnesių. Turi būti planas pasisekimo, kuris apvers verslą per trumpą periodą. Aš nežinau, jei investitoriai nori, kad jūs sektumėtės ar nepasisektumėte. Atrodo, kad, jei jums nesiseka paskolos jūsų komercinio turto pasisekimui panaudojime, investitoriai laukia, kad padarys kažkokį tipą naudos jų gale, jei jie turės perimti turtą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Atrodo, kad kietos pinigų paskolos yra gana lengvos pasiekti, jei yra geros galimybės naudos investitoriui nuo teisingumo įvertinimo. Verslui, jų nauda yra pagrįsta darbu, kas būtina, kad sulaikytų komercinį turtą ir atsiskaitymą su paskola. Su viltimi, atsiskaitydami su savalaike paskola, jie yra dėti ilgam pasisekimui.

Prieš paėmimą bet kokios paskolos nuo investitoriaus ar banko, tyrinėkite kruopščiai. Net beviltiškoje situacijoje, jūs norite padaryti logišką, strateginį geriausią pasirinkimą šeimai ar verslui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *