Keltas – kelionėms be jokio streso

parašė , 2014-01-30 09:35

Kartais, norint nuvykti į vien ar kitą šalį, tenka ilgai ieškoti bilietų tinkamai dienai už palankią kainą. Deja, ne visada tai pavyksta padaryti – lėktuvų skrydžiai į tam tikras šalis paprastai organizuojami tik kartą per savaitę, taigi, data ne visada bus tinkama. Taigi, tenka pasiieškoti kitų keliavimo būdų, ir šiandien vis labiau populiarėja keliavimas keltu. Tai tikrai patogu: keltas, pavyzdžiui, į Švediją kursuoja kasdien, taigi, tikrai galite išsirinkti jums patogiausi dieną kelionei.

keltasĮ kelt galėsite pasiimti tiek daiktų, kiek jums gali prireikti kelionėje, bagažas nebus sveriamas, taigi, tai jums nekainuos papildomai. Bagažo svoris tikrai dažnai tampa problema keliaujant lėktuvu, ir už papildomą svorį tenka susimokėti arba išmesti tam tikrus daiktus, kad bagažas būtų lengvesnis. Kartais tai tikrai būna apmaudu, todėl dar prieš keliaujant tenka gerai apsvarstyti, kokius daiktus imti. Keliaujant keltu su tokiomis problemomis netenka susidurti, ir galite pasiimti tiek daiktų, kiek jums prireiks keliaujant.

Keltų bilietai gali būti perkami tiesiog internetu – pasirinkite sėdimų vietą tipą ir nusipirkite bilietus. Jūs taip pat galėsite pasiimti savo lengvąjį automobilį, ir, nors tai kainuos papildomai, tai gali padėti sutaupyti: nuvykus į svečią šalį jums nereikės nuomotis automobilio ar kviestis taksi, ir visur, kur tik norėsite, galėsite vykti nuosavu automobiliu. Tai tikrai labai patogu, nes išvykos metu galėsite patys susidaryti maršrutą, kur keliauti, ir nesiderinti prie autobusų grafiko.

Gyvūnų mylėtojams kelionės keltu taip pat palankios – jums nereikės savo mylimo augintinio palikti namuose, nes jį taip pat galėsite pasiimti į kelionę. Viskas, ko reikia, tėra gyvūno mikročipas ir vakcinacijos pažymėjimas. Kaip matote, sąlygos tikrai nėra sudėtingos.

Taigi, keltu keliauti verta: kelionės metu su savimi turėsite jums reikalingiausius daiktus – galėsite skaityti ar kitaip turiningai leisti laiką, galėsite pasirinkti jums tinkamiausi kelionės datą, nes keltai kursuoja tikrai dažnai. Svarbu ir tai, kad jums nereikės namuose palikti savo mylimo augintinio, taigi, ir jis patirs kur kas mažiau streso. Tiems, kurie sunkiai įsivaizduoja keliones be savo automobilio, keliauti keltu taip pat palanku, ir nuvykus į kitą šalį galima mėgautis laisve važiuoti ten, kur tik norisi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *