Kas yra "banko žudikas skaičius vienas"?

parašė , 2013-11-23 16:31

Pagal FDIC pranešimą, 478 bankai nepasisekė nuo 2007. 2012 buvo 51 JAV banko bankrutavimas (tikram skaičiavimui buvo 50 metų). 45 tų bankų turėjo mažiau kaip 500$ MM vertinguose dalykuose, ir 50 % jų buvo esantis trijose valstybėse, t.y. GA, FL ir IL. 42 nepavykusių bankų turėjo 5 šakas ar mažiau. Po tik 4 2013 mėnesių, 10 bankų nepasisekė. Ekonomika ir nekilnojamojo turto krachas tęsia paimti kaltę, skolindami vidutinybės lydmetalį ant.

Kita bendriausia ir akivaizdi priežastis, priskirta banko bankrutavimui, yra sunkus nepakankamas finansavimas. Teisingas, bet tai yra paskutinis šiaudas! Keli mėnesiai ir galbūt prieš metus prieš nesėkmę, bankas praeis ilgus ir skausmingus procesus, turinčius reikalo su nusikaltusiomis ar nenaudingomis paskolomis – nesibaigiantys kredito susitikimai, patikrinimo kontroliniai patikrinimai, gausūs pranešimai, kolekcijos, rašo-offs ir taip toliau
Bet kas yra pagrindinės kapitalo išeikvojimo priežastys? Kapitalo išeikvojimas yra sukeltas daug įvykių. Viršūnė sąraše yra blogas pasirašymas ir kredito administracija, kurie priveda prie nenaudingų paskolų. Nenaudingos paskolos nemoka palūkanų kaip planuotas.

Todėl, sudominkite pajamų mažėjimą kaip kišenpinigius paskolos praradimo padidėjimui. Kitos priežastys yra kredito koncentracija; agresyvus organinis augimas; praradimas ant investicinio saugumo; perdėtas pasitikėjimas kintama atsakomybe; iš teritorijos skolinantis; pavojingas dalyvavimas, apgaulė; likvidumo nesėkmė ir išlaikyti nuostoliai tarp kitų. Išleiskite mane nagrinėti šitas priežastis trumpai, ir su viltimi dalis jūsų padarys tikras pastangas išvengti jūsų banko kapitalo kapitalo erozijos:

1. Blogas pasirašymas ir kredito Administracija

Dauguma bankų yra kopijos katės. Jie paprasčiausiai seka tai, ką kiti bankai daro ant rinkos. Pavyzdžiui, jie atpalaiduos kreditą, kad laimėtų verslą nuo konkurento. Kažkoks bandymas trumpėti kainuotas, papildydamas vidutiniškus pasirašymo darbuotojus. Kai kurie iš jų turi labai kontroliuojančius vyresnius skolintojus ar generalinius direktorius, kurie valdo kredito sprendimų priėmimą tuo metu, kai kiti yra šiurkščiai nevisiškai sukomplektuoti. Sąrašas eina be paliovos. Laimei, bankai gali išvengti šitų spąstų prie outsourcing kredito pasirašymo profesiniams kredito draudikams, kurie aprūpina objektyvų kredito pasirašymą ir rekomendaciją.

2. Nepateisinama kredito koncentracija

Pagal Valiutos Auditorių, baseinai atskirų sandorių, kurie gali pasirodyti panašiai dėl bendro būdingo ar bendro jautrumo į ekonominį, finansinis, ar verslo plėtra buvo pirminė priežastis kredito susietas sielvartas. Dar daug bankų ar ignoruoja ar visiškai nesupranta šios paprastos logikos, ribodami analizę į portfelio turinį ir downplaying svarstomas problemas, siejančias vieną kontrpartiją, paskolos gavėją, ar susijusių atmokėjimo, pramonės ar ekonominių sektorių, to paties papildomo, geografinio rajono kontrpartijų ar paskolos gavėjų, to paties šaltinio grupę ir taip toliau.

3. Agresyvus vystymasis

Greitos vystymosi strategijos priveda prie didelės koncentracijos, kuri baigia tuo, kad yra finansuota su netradiciniais, pavojingesniais finansavimo šaltiniais

4. Blogas investicinis saugumas

Tuo metu, kai bankai yra linkę užsiimti priklausančia prekyba neapdraustuose perkamo saugumo, egzotinių instrumentų ir illiquid investicijų išvestiniuose žodžiuose, kitų bankų skoloje, dideliuose blokuose, reguliuotojai mano, kad tai yra didelės rizikos verslas.

5. Dalyvavimas nuperka

Dažnai skolinantys pareigūnai yra per tingūs, kad analizuotų dalyvavimo pirkimą, kad garantuotų, kad jie paklūsta apdairioms skolinančioms praktikoms ir ypač jų įstaigos savai skolinančiai politikai. Todėl jie rezervuoja pavojingus vertingus dalykus, kurie iš tikrųjų neturi jokios kontrolės.

6. Apgaulė

Apgaulė, kylanti iš silpnų kontrolių, gali privesti prie didžiulių nuostolių ir kapitalo erozijos.

7. Likvidumo nesėkmė

Perskolinimas ir paskolų ne atlikimas atima iš bankų apyvartinis kapitalas, būtinas operacijoms.

8. Ilgalaikiai nuostoliai

Nuoseklūs nuostoliai per daugiau kaip dvejus metus gali būti nusiaubiantys bankui, ypač jei tai minimaliai kapitalizuojama.

9. Draugijai priklausantis žmogus skolina

Neatitinkančios paskolos, padarytos vadovams ir draugijai priklausantiems žmonėms nekilnojamajam turtui ir daugeliui kitų projektų, kurie yra blogai sugalvoti, tikėtina bus priežastis didžiulių nuostolių ir banko bankrutavimo.

10. Vertingo dalyko/atsakomybės neatitikimas.

Kai banko vertingi dalykai yra neprilygstami į įsipareigojimus, palaikančius juos, sunkios problemos gali iškilti. Pavyzdžiui, jei indėlių plaukiojimas finansuoja pastovios palūkanų normos paskolą. Jei palūkanų normos kyla, bankas moka vis daugiau palūkanų dėl indėlių tuo metu, kai pastovios palūkanų normos paskola moka tą pačią normą. Šis neatitikimas gali būti didžiulio praradimo priežastis. Kai didelei banko portfelio daliai netinka, rezultatai gali būti nusiaubiantys.

11. Nepalanki Ekonominė Aplinka

Tam tikros aplinkos sąlygos, tokios kaip ekonominis krachas, nekilnojamojo turto burbulo sužlugimas ir taip toliau gali sukelti nuostolius bankams. Tačiau, bankai, kurie persekioja apdairų skolinimą, prikimba prie kreditavimo politikos ir užsiima, patyrę kredito draudikai gali išgyventi tokią nepalankią fazę.

12. Augančios ne finansavimo išlaidos

Nevaldomos ne finansavimo išlaidos gali vairuoti kainą daryti per aukštai esantis didžiulių naudojamų nuostolių priežastis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *