Slenkančios sistemos

parašė , 2013-11-29 07:59

Tyrimai rodo, kad žmonės dažniausiai atnaujina savo namus kas dešimt metus. Maždaug kas tiek laiko pakeičiami ir daugiau ar mažiau visi turimi baldai. Nieko nuostabaus, juk kas dešimtmetį tikrai atsiranda naujų poreikių, ir dažnai namus norima atnaujinti vien todėl, kad jie atrodytų modernesni. Tą užtikrinti gali padėti slenkančios sistemos, kurios leidžia dar patogiau susiprojektuoti baldus. Šios sistemos dažnai naudojamos, norint įsirengti sieninę spintą, spintą stumdomomis durimis, drabužinę ar susikurti nestandartinius baldus.

Slenkančios sistemosKodėl verta rinktis slenkančias sistemas?

Jos paprastai veikia labai tyliai, jų nereikia sutepti, norint, kad negirgždėtų. Taip pat slenkančios sistemospasižymi ilgaamžiškumu ir modernumu – galima pasirinkti tokias stumdomas duris, kurios atitiks kiekvieno žmogaus individualius poreikius. Duris galima rinktis iš gausybės spalvų, taigi, tai gali patenkinti ir išrankiausio kliento individualius poreikius. Stumdomos durys tiesiog nepakeičiamos tuomet, kai norima įsirengti sieninę spintą – ji paprastai būna iki pat lubų, nes tai padeda sutaupyti erdvės, ir tereikia užsisakyti stumdomas duris. Žinoma, itin svarbu teisingai išmatuoti lubų aukštį, ir čia negalima suklysti – geriausiu atveju vertėtų lubas pamatuoti keliose (trijose ar keturiose) vietose ir išvesti aukščio vidurkį – tokio aukščio durų jums ir reikės. Kadangi stumdomos durys paprastai gaminamos pagal užsakymą, taigi, nereikia rūpintis, kad aukštis bus nestandartinis. Taip pat ir plotis gali būti toks, kokio reikia jums, taigi, spinta gali būti tokia, kokia reikalinga jūsų namuose.

Kas dar labiau gali pabrėžti namų individualumą, jei ne nestandartiniai baldai? Kai namai labai erdvūs ar priešingai, juose pernelyg mažai vietos, čia su standartiniai baldais išsiversti gana sudėtinga. Nors baldų parduotuvės siūlo tikrai platų baldų asortimentą, tačiau ne visada galime rasti tai, kas atitiktų mūsų individualų skonį ir derėtų mūsų namuose. Kur kas palankiau užsisakyti nestandartinius baldus – jūs patys galėsite nuspręsti, kaip jie turi atrodyti (kiek turi būti lentynų, jei užsisakinėjate sekciją, galite nurodyti, kokio dydžio televizorius gali joje tilpti, ir t.t.). Tereikia pasitelkti savo fantaziją, norint, kad namai būtų tiesiog tobuli. Kadangi daugelis mūsų namuose praleidžia didesnę paros dalį nei darbe, taigi, reikia užtikrinti, kad namuose būtų jauku, ir visada būtų miela čia sugrįžti. Taigi, pasirūpinkite, kad jūsų namuose viskas atitiktų jūsų asmeninį skonį, ir kam rinktis standartinius baldus, jei galite juos užsisakyti tokius, kokie atitiktų jūsų asmeninius poreikius?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *