IT Paslaugos

parašė , 2013-10-25 07:08

IT paslaugos neretai gali būti apibūdinamos dar kaip interneto paslaugos, kurias teikia interneto tiekėjai. Dažniausiai interneto kanalai(srautas) yra perkamas iš kitų, didesnių kompanijų, o uždirbama perpardavinėjant šio srauto planus klientams brangiau, negu perkama. Tai komercinė organizacija, kurios pagrindinis tikslas plėtoti savo paslaugas ir pritraukti kuo daugiau klientų.

IT PaslaugosNe paslaptis, jog neretai interneto tiekėjais tampa telekomunikacijų kompanijos, puikus pavyzdys būtų mūsų šalyje telekomunikacijų kompanija TEO. Ji tiekia ne tik laidinio telefono ryšio paslaugas, tačiau ir internetą. Kadangi ne visi žmonės gali įsivesti pas save šviesolaidinį internetą (kalbame apie nuosavų namų gyventojus), tai internetas, perduodamas per telefono liniją neretai tampa išeitimi iš susidariusios situacijos.

IT paslaugos tiekėjai žino, jog šiais laikais interneto vartotojai vis dažniau naudoja internetą pramogoms, t.y. žaidimams, todėl svarbus PING(vėlinimas milisekundėmis), o telefono linija tiekiamas interneto ryšys beveik visada garantuoja mažą vėlinimą. To nebūtų galima pasakyti apie mobilaus interneto ryšio tiekėjus(3G Vodafone, 4G Mezon).

Kaina, kiek kainuos internetas, priklausys nuo keleto faktorių. Pirmasis, tai būtų gyvenamoji vieta. Kuo atokiau gyvensite nuo interneto tiekėjų išvestų linijų, tuo mažesnė tikimybė įsivesti internetą ir tuo jis gali būti prastesnės kokybės. Dėl to neretai tenka naudotis 3G, 4G arba palydoviniu internetu(pvz. Erdvės tiekėjai). Pats patogiausias variantas – naudotis internetu gyvenant mieste, tokiu atveju galėsite nevaržomai naudotis didelio greičio internetu už itin patrauklią kainą. Taip pat galima nusipirkti tinklo maršrutizatorių iš IT paslaugos tiekėjų (angl. router) ir pasidalinti internetą savo namuose. Kadangi šiais laikais populiarūs išmanieji telefonai, tai nenuostabu jog prisireikia dalinti ir internetą, kuris padalinamas WiFi ryšiu.

Šiai laikais IT paslaugos tiekėjai skiria WiFi internetą nemokamai. Jis yra pasiekiamas universitetuose, ligoninėse, degalinėse, viešose vietose. Žinoma, patartina bankinių operacijų ar kitų svarbių duomenų nesiųsti prisijungus prie tokių tinklų, kadangi jūsų duomenys gali būti pavogti ir panaudoti imti paskoloms ar kokioms kitoms blogoms užmačioms. Patartina įsidiegti ugniasienę, kuri praneš jums apie visas planuojamas atakas į jūsų kompiuterį.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *