Kaip daro outsourced paskolos apdirbimo kompanijų darbą

parašė , 2013-10-25 12:17

Paskolos apdirbimo kompanijos daro daug darbo žmonėms. Jie vaidina labai reikšmingus vaidmenis vidaus paskolos apdirbime. Jei jūs norite bendradarbiauti su šitomis kompanijomis, jūs galite padaryti taip per outsourcing. Tai yra susitarimas, kur jūs perduodate darbą kitai kompanijai, kuri apdirba namo paskolas. Šiam susitarimui šiuo metu labai sekasi Jungtinėse Valstijose. Yra labai daug paskolos apdirbimo kompanijų, kurios yra outsourced, kad atliktų vidaus paskolos įvairias rūšis. Jei jūs norite paskirti darbą pigiai, jūs galite padaryti tai per susitarimą, paaiškintą virš.
Anksčiau įsitraukimo į bet kokią rūšį reikalo su paskolos apdirbimo kompanijomis, jūs turite pasiruošti gerai. Tai reiškia, kad jūs turite nuspręsti, kaip kliento rinkmenos pasieks jūsų išrinktą outworker ir kuris užsakymas. Būtina organizuoti pretendentų dokumentus rinkmenose. Šitie dokumentai apima kreditingumo ataskaitas, paystubs, w-2 tvirtinimai, akcijos investicijų tvirtinimai ir taip toliau. Kad padarytumėte paskolos apdirbimo kompanijų darbą lengvesnį, jūs turite taip pat paprašyti, kad jūsų paskolos pretendentai paruoštų bet kokį kitą dokumentą, kuris galėjo būti panaudotas išankstiniame pritarime ir pritarimo stadijose. Normaliai, kai rinkmeną nusiunčia draudikams pritarimui, jie prašo papildomų dokumentų, kad nustatytų jūsų pretendento gebėjimą atsiskaityti su jų namo paskola.

Tai yra kažkas, kurį jūs turite numatyti, kad išvengtumėte gaišti dėl vienos rinkmenos. Procedūra, panaudota outsourced trečiosios šalies, kad pritartų ar atmestų paskolos pretendentus, yra greitesnė ir nuodugni negu jūsų. Kadangi paskolos apdirbimo kompanijos turi kelis tarnautojus, jie sugeba paskirti kiekvieną stadiją atsiradimo tinkamiems ekspertams. Tai nėra atvejis su tais, kas valdo mažas įmones kaip jūs. Galimybės yra tokios, kad jus palieka su krūva darbo iki vakaro. Tai yra šis atsilikimas, kurį jūs turite siekti pašalinti per outsourced profesionalus. Darbas, kuris normaliai ima jūsų kompaniją trys dienos gali būti baigtas per periodą dvidešimt keturių valandų ar anksčiau.

Kai tik rinkmenai iš anksto pritaria, pretendentui, kuris yra jungtas su ja duos atnaujintą paraišką greta Gero Tikėjimo Apytikrio apskaičiavimo tvirtinimo. Duodamas klientą šis tvirtinimas yra teisinis reikalavimas čia JAV. Kitą stadiją kviečia, pasirašydama. Patikimos paskolos apdirbimo kompanijos turi patyrusius draudikus dideliais skaičiais. Šitie profesionalai turi daug užduočių, kurias jie gali padaryti Jūsų vardu. Jų svarbiausias vaidmuo turi įsitikinti, kad kiekvienai iš anksto pritartai rinkmenai pritaria ar atmesta. Kad pritartų ar atmestų paskolos pretendentą, draudikas turi įvertinti pasiekiamą informaciją, naudodamas jo žinias ir įgūdžius.

Dėl šio darbo gamtos, programinės įrangos supirkėjai pasiūlė protingus automatizuotus įrankius tam, kad pasirašytų paskolos rinkmenas. Patikimos paskolos apdirbimo kompanijos ne tiktai naudoja automatizuotus pasirašymo įrankius. Jie taip pat atlieka rankinį autentiškumo nustatymo darbą dokumentuose, pristatytuose pretendentų. Automatizuoti įrankiai turi tik ten padidinti pasirašymo darbo greitį. Kad pritartų rinkmenoms kruopščiai ir dorai, draudikas galėjo taip pat būti priverstas paprašyti dėl papildomos informacijos. Juos kviečia, išvalydami sąlygas. Geras paprastai prašyto dokumento pavyzdys yra tvirtinimas nuo pretendento banko, patikrinančio šaltinį mokėjimo grynaisiais pinigų ir santaupų, tausotų tuo atveju, jei jis ar ji nepajėgia užmokėti jų namo paskolą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *