Išėmimas paslapties iš programinės įrangos finansavimo ir programinės įrangos nuomojimo.

parašė , 2012-06-13 23:14

Finansų pasaulyje yra daug sukeičiamų komercinių finansų produktų. Patys terminai "programinės įrangos nuomojimas" ir "programinės įrangos finansavimas" yra painūs daugeliui verslo žmonių. Tai yra dėl to, kad programinė įranga nėra tipiškai matoma kaip kažkas, kas yra nupirktas ilgainiui.

Šis vaizdas yra pasidalintas abiejų paskutinių vartotojų, ir programinės įrangos supirkėjų. Kompanijos, kurios negalvoja niekas apie finansuoti transporto priemonę ar naują kompiuterinę sistemą pabrėš per tai, kreditas kaip jie užmokės už brangią naują verslo programinę įrangą. Ir programinės įrangos gamintojai nemato jokio reikalingumo pasiūlymo programinės įrangos nuomojimo ar programinės įrangos finansavimo pasirinkimo.
Bet laikai keičiasi.

Trečiosios šalies įrangos finansuoja kompanijas – kompanijos, kurios siūlo mažo dydžio ir vidutinio dydžio firmų įrangos finansavimą, ir apyvartinis kapitalas – atsakė zidiniu apdaila į programinės įrangos finansavimo ir programinės įrangos nuomojimo reikalingumą. Tokiu būdu, jie pradeda apimti programinę įrangą tarp įrangos, kurią jie finansuoja ar nuomoja. Yra vienos didelės svarbiausios šio poslinkio priežasties:

Aukšta kaina Pirkti Programinę įrangą

Paprastas faktas yra tai: Programinė įranga gali būti labai, labai brangi. Daug kartų brangesnis negu aparatinė įranga, kuri valdo tai.

Dabar, turėkite galvoje, kad, kai mes kalbame apie programinę įrangą tokiu būdu, mes apskritai kalbame apie "vertikalią programinę įrangą". Vertikali programinė įranga yra programinė įranga, kuri yra parašyta specifinei, siaurai pramonei kreditas internetu (tai gali apimti specifinę pramonei pardavinėjimo punkto programinę įrangą, ERP sistemas, specializuotą duomenų bazę, ir taip toliau). Tai nėra programinė įranga, tai pasiekiama ant lentynos jūsų vietinėje kanceliarinių prekių parduotuvėje (programinė įranga, kurią jūs matote ten, net verslo programos ir operacinės sistemos, yra "horizontali programinė įranga" – jie gali būti panaudoti per įvairovę pramonės šakų, ir yra palyginti įperkami.)

Geras, aiškus vertikalios programinės įrangos pavyzdys yra automobilio dalių parduotuvė – jie naudoja programinę įrangą, kuri tai specialiai parašoma automobilio dalių pramonei. Kitas pavyzdys yra jūsų vietinis papuošalų mažmenininkas – jie tikėtina naudoja pardavinėjimo punkto sistemą, specialiai padarytą papuošalų pramonei.

Kad suprastų, kaip programinės įrangos finansavimas ir programinės įrangos nuomojimas gali teigiamai paveikti verslą, svarbu suprasti vertikalios programinės įrangos pranašumus iš pradžių. Prieš bet kokio finansavimo tipo darbą, gali būti palanku kalbėti su jūsų buhalteriu, kadangi yra skirtinga mokesčio struktūra, kurią svarstys, turint reikalo su finansavimu/paskola prieš nuomojimą.

Tai pasakyta, ne visos programos pasiekiama visiems pretendentams. Dėl šios priežasties, tai yra gera mintis kalbėti su jumis buhalteriu anksčiau kreipimas dėl finansavimo jūsų verslui ir paskui parodyti pritarimus jūsų buhalteriui prieš pasirašymą. Tam tikromis aplinkybėmis programa, kurios jūsų buhalteris nori jums, daugelis nebūti pasiekiamas jums taip kompromisas turės būti padaryta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *