Defference tarp mažos įmonės paskolos ir prekybinės grynųjų pinigų pažangos

parašė , 2014-10-23 15:47

Verslo Paskolos

Verslo paskola praeina pasirašymo procesą, kuris gali paimti prieš kelias savaites prieš tai, kai jūs būsite praneštas, jei jums pritaria ar atsakytas. Priklausomai nuo paskolos dydžio, finansavimo bankui reikės tam tikros dokumentacijos tokios kaip asmeninė pajamų deklaracija, verslo sugrįžimai ir finansinės ataskaitos. Pasirašymo procesas nustatys, jei verslo ar verslo savininkas turi gerą kredito istoriją ir gebėjimą sumokėti paskolą, kuri apims asmeninę garantiją nuo verslo savininko. Paprastai bus susitarimas, kad verslas negali atidaryti jokios naujos skolos per paskolos terminą.
Atmokėjimo Terminai

Verslo paskola paprastai turės brandą ar 3 iki 10 metų išmokos galutinis terminas, ir palūkanų normos yra paprastai taisomos. Užmokesčiai tačiau gali būti amortizuoti per ilgesnį laikotarpį, darantį įperkamesnius užmokesčius. Šiuo atveju, paskola turės baliono užmokestį, skolingą brandoje, tokiu būdu verslo savininkas norės įsitikinti, kad jie turi planą į išmoką šis balansas brandoje, ar jie turi prašyti atnaujinimą ar ištęsimą.

Įkeistas turtas

Priklausomai nuo paskolos dydžio, bankas gali reikalingas įkeisto turto, kuris gali būti turto ar vertingų dalykų formoje. Tai gali apimti nekilnojamąjį turtą, jei jie valdo turtą, verslo vertingus dalykus ir kai kuriose atvejų gautinose sąskaitose.

Yra skubių tipo paskolų su paskolos kiekiais iki 50.000$. Jie yra paprastai pagrįsti savininkų kreditu, ir skelbimas pažinčių skyrelyje garantuoja ir nereikalingas įkeisto turto. Kadangi tai negarantuotas, normos yra paprastai aukštesnės ir gali atvykti į apsisukančios kredito ar pastovios trukmės paskolos linijos formą. Šitų paskolų tipų apdirbimas gali būti daromas paprastai per tris iki penkias dienas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Prekybiniai Grynųjų pinigų Avansai

Prekybinė grynųjų pinigų pažanga gali būti apdirbta daug greitesnė ir gali būti patogesnė priklausomai nuo fondų reikalingumo. Kadangi šitie paskolų tipai yra pagrįsti kredito kortelės apimtis, verslo savininkas turi turėti prekybinę sąskaitą kreditinės kortelės sandorių. Paprastai pritarimas gali būti padarytas per 24 valandas ir kadangi dokumentacija yra apribota, gali finansuoti per 72 valandas. Kažkoks apgaubia verslo savininką, panaudos prekybinę grynųjų pinigų pažangą kaip tilto paskolą tuo metu, kai jie yra verslo paskolos paraiškos procese.

Atmokėjimo Terminai

Prekybinė grynųjų pinigų pažanga yra trumpalaikis sprendimas fondams, būtiniems verslo tikslams tokiems kaip inventorius, plėtimas, naujovinimas ar laikina pinigų cirkuliacija. Atmokėjimo terminai yra pagrįsti faktoriaus norma priklausomai nuo paskolos trukmės. Ši paskola taip pat turės baliono užmokestį, tokiu būdu verslo savininkas norės turėti planą į išmoką pastaba ar turės atnaujinti paskolą.

Įkeistas turtas

Šitie paskolų tipai įkuria savo pritarimą mėnesine apimtimi, kurią verslo savininkas daro mėnesiniame kreditinės kortelės sandoryje. Įkeistas turtas yra iš esmės verslo savininkas, sutinkantis panaudoti būsimus kreditinės kortelės pardavimus paskolos atmokėjimui. Dokumentacija yra apribota taip, šis finansavimo tipas gali finansuoti greitesnis negu tradicinė verslo paskola. Tipiškai nėra jokios asmeninės garantijos ir nepaveiks verslo savininkų skelbimo pažinčių skyrelyje kredito.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *