Ausinės – mėgstantiems gyventi su muzika

parašė , 2015-05-21 20:17

AusinėsJeigu muzika užima didelę jūsų gyvenimo dalį ir su ja leidžiate beveik kiekvieną dieną ir akimirką, ausinės bus jums kasdienis palydovas. Ne visada įmanoma laisvai klausytis muzikos ir ja mėgautis. Kartais nenorite trugdyti aplinkiniams namuose, o išėję iš namų, gatvėje ar viešąjame transporte, nenorėsite versti kitų klausytis to paties, ką klausotės ir jūs. Ausinės bus naudingos ir kitais atvejais – žiūrint vaizdo medžiagą ir filmus arba net mokantis. Dažniausiai klausantis su ausinėmis aiškiai ir be pašalinių trūgdžių girdėsite visus žodžius.

Pasirinkite ausines pagal savo pomėgius ir norus.

Pirmiausiai pagalvokite kur jomis naudositės dažniausiai. Jeigu tai namai, rinkitės tokias ausines, kurios apgaubia ausis arba prie jų prisispaudžia, jos yra nemažos. Jeigu naudositės jomis gatvėje ar kitoje viešoje vietoje, rinkitės įkišamas į ausis. Vairuotojams tikrai pravers belaidės ausinės. Na, o jeigu esate tikras muzikos mylėtojas, įsigykite kelių rūšių, skirtas skirtingiems atvejams.

Apgaubiančios ausis yra tikrai puikus pasirinkimas, nes garso kokybė tikrai bus puiki. Niekas negirdės ko jūs klausotės, o ir jūs negirdėsite, kas dedasi aplinkui. Galėsite visiškai atsiduoti muzikai ar kitiems garsams. Jos yra didelės, taigi nešiotis su savimi nebus labai patogu, jos užims daugiau vietos. Bet naudotis jomis namuose tikrai bus puiku.

Prisispaudžiančios prie ausų yra kiek pigesnės, bet prasčiau izoliuoja garsus, todėl klausytis muzikos tikrai garsiai bus sudėtinga, nes aplinkiniai gali tai girdėti. Įsigykite tokias ausines, kurios bus su sulankstomu lankeliu. Tada, nepriklausomai nuo šių ausinių dydžio, jas bus tikrai paprasčiau gabentis kažkur su savimi.

Patogiausias variantas yra įsikišančios į ausis ausinės. Jos yra lengvos, vos pastebimos ir užima labai nedaug vietos. Tiesa, jų yra kelių rūšių – įsikišančios į ausies kanalą ir įstatomos į ausies kanalo išorę. Antrosios užleidžia vietą pirmosioms,jų garso kokybė gerokai prastesnė, o ir patogumas mažesnis – jos paprasčiau iškrenta, todėl ne visada yra patogios. Pirmosios laikosi tikrai tvirtai ir garso kokybė gera, nes jis puikiai izoliuojamas. Tokios ausinės labai patogios sportuojantiems.

Vairuotojams tikrai bus naudingos bevielės ausinės, kurios yra be galo kompaktiškos, tikrai netrugdys. O atsiliepti ir kalbėtis telefonu galėsite nenuleisdami rankų nuo vairo.

Vienas atsakymas į “Ausinės – mėgstantiems gyventi su muzika”

  1. Tomas says:

    Lygiai taip pat su ausinėmis svarbu turėti ir gerą stiprintuva, kad išgauti gerą garso kokybę. https://www.autogarsas.lt/collections/garso-stiprintuvai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *