Kredito remontas 101

parašė , 2015-05-21 11:35

Tai atrodo dabar daugiau negu kada nors, kad pramonė verčia mus aštrinti ne tiktai mūsų pieštukus, bet mūsų skillset, be to. Nuo nuosmukio, aš dirbau su klientais, kurie reikalingas kredito remonto paprastam faktui, kad rinka apvertė jų gyvenimus aukštyn kojomis. Daug žmonių susidūrė per ribos kreditines korteles, vėlai įkeiskite užmokesčius, kad neminėtumėte epinio skaičiaus teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimų rinkoje. Kai rinka buvo jos viršūnėje, kiekvienas dar niekada galvojo apie kliento kreditą komerciniame sektoriuje. Tai buvo beveik duotas tai, jei vienas priklausantis komercinis turtas, kiekvienas turėjo didelį kreditą.
Šiandienis paskolos pareigūnas turi būti paruoštas su ne tiktai dideli produktai, bet turėti skillset būtiną, kad iššifruotų kliento kreditingumo ataskaitą ir padarytų būtinus pakeitimus, kad padarytų juos besikreipiantis į draudiką. Ne tiktai mes esame užtaisyti su mūsų paskolos kalkuliatoriais ir meninių nešiojamųjų kompiuterių valstybe, mes dabar turime tapti finansiniais sekliais, kad suvoktume, kur mes galime nueiti, kai klientų kreditas trenkėsi žemiau nurodymų minimumų.

Dauguma verslo klientų tiesiog nesupranta savo kreditingumo ataskaitų ir kaip panaudoti jų kreditą. Aš neseniai turėjau klientą, kuris paėmė kelias kreditines korteles ir maxed juos lauke virš jų ribų be bet kokios minties apie finansus iš naujo, kurie buvo apie užsidaryti ant didžiosios dalies jos portfelio. Kai draudikas užtraukė paskutinę kreditingumo ataskaitą, daugybė staiga krito dėl 720 žemyn į 500’s išvykimas mūsų su tiktai ‘smukdytu’ pašto ženklu ant rinkmenos, mes dirbome toliau 60 dienų. Tai vyksta… nesvarbu, kiek laikų jūs sakote, kad klientas nedarytų jokių apklausų ar didelio pirkimo, pirkdamas ar iš naujo finansuodamas, keli tiesiog negali priešintis judėjimui pirmyn su jų savais planais.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Nepaisant aplinkybių, buvo sprendimas. Kredito remontas yra noriai pasiekiamas jūsų klientams ir jei jūs investuojate laiką, tai gali tapti neįkainojamu įrankiu, kad nustatytų jus išskyrus vidutinį paskolos profesionalą.

Daugumos tri-sujungimo kreditingumo ataskaitų turi ‘kas, jei’ pasiekiamas simuliatorius taip pat kaip ‘greitas rezultatas iš naujo’ funkcionuoja.

‘Kas, jei’ simuliatorius gali padėti jums varginti fotografavimą kredito rinkmena ir pamatyti, kur kliento pasiekiami grynieji pinigai yra geriausiai panaudoti tam, kad pagerintų jų daugybę taip pat kaip atnaujina padėtį netikslaus pranešimo toks kaip 30 dienų vėlai.

Pasakykime, kad klientas peržiūrėjo ribą ant kai kurių kreditinių kortelių. Sistema leis, kad jūs, kad įjungtumėte išmoką pasiekiate ir ‘redaguojate’ pranešimą pamatyti, kiek rezultatas gerėja. Daugeliu atvejų jūs galite užtraukti rezultatą viršuje 100 punktų ar daugiau. Tai gali pavirsti, kuris smukdė rinkmeną į pritartą rinkmeną po mažiau kaip 30 dienų, ir tai yra, kur ‘greitas rezultatas iš naujo’ įeina į žaidimą.

Kai jūs sužinote, kad klientui reikia pagerinimo 80 punktų, bėdos fotografavimas rinkmena su, ‘kas, jei’ ir nustato vietą dalykų, kurie padidins rezultatą, tada jūs galite panaudoti greitą rezultato iš naujo ypatybę. Įsitikinkite, kad jūs sakote, kad klientas gautų laišką iš duotos kreditinės kortelės, kuri apima jų vardą, sąskaitos numerį ir atnaujintą padėtį (t.y. ‘užmokėtas visiškai’) ant korporacinio spausdinto firminio blanko. Kai tik jūs gaunate laišką, jūs galite siųsti elektroniniu paštu ar siųsti faksu jį agentūrai, kuri užtraukė tri-sujungimą ir per 24-48 valandas, jie gali atnaujinti rinkmeną biuro lygmenyje, kad atspindėtų pagerinimus ir sukurtų naują pranešimą su pagerinta daugybe jums, kad paklustų pasirašymui.

Kitas būdas pagerinti daugybę nuneša vėlyvus užmokesčio apsirikimus. Jei klientas turėjo nenuspėtas aplinkybes, kurios sutrukdė jiems nuo sukūrimo užmokesčio ant vieno iš jų kredito limitų, ir tai rodo vieną trisdešimt dienų vėlyvą, jie gali nueiti pas tą skolintoją ir prašyti, kad jie nuneštų tai nuo rinkmenos kaip ‘vienas laiko mandagumas’. Tas vienas laikas vėlai gali kainuoti iki 80 punktų ant pranešimo, nuimdamas 720 rezultato į be bet kokio pasirinkimo 640 kliento išvykimo. Vieno laiko mandagumo prašymas gali pasukti rinkmeną visiškai aplink kliento paslaugoje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kitas daiktas, kad ieškotų yra kolekcijos, kurios yra per senos, kad atsiskaitytų ir yra uždraustas laikas. Jie taip pat gali būti nunešti nuo, priskiria deramą dokumentaciją ar net disputo laišką, iš kurių abu padės klientui jų daugybės gerinime.

Nors tai gali atrodyti kaip daug darbo, tai iš tikrųjų yra laikas, gerai praleistas, kai jūs svarstote praradimą geros rinkmenos dėl kliento apsirikimo. Kredito aprūpinimas remontuoja ne, tiktai padeda jus į vairuotojų vietą, bet suteikia galimybę, kuri bus pasiųsta kastuvuose kadangi jūs iš tikrųjų nuėjote papildoma mylia, kad užtikrintumėte kliento finansavimo pasisekimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *