5 vertingi būdai verslo finansavimas matuos jūsų verslą

parašė , 2017-09-17 14:50

Dauguma firmų mano, kad verslo finansavimas yra kažkas, kurio jums reikia, kai jūsų verslas yra trumpas ant grynųjų pinigų, ar laikai yra kieti. Daug firmų išeina, ieškodamas verslo finansavimo, kai verslas nėra geras. Laikas gauti verslo finansavimą nėra toks, kai jūsų verslas daro siaubingas, ar jūs esate surištas gryniesiems pinigams.

Jei jūsų verslas daro didelis, nėra jokio geresnio laiko išeiti ir gauti verslo finansavimą. Kodėl?

1) lengviau ruoštis 2), Jūs galite gauti geresnes normas ir terminus 3), lengviau užauginti jūsų pajamas su kapitalo įpylimu 4), lengva panaudoti paprastas formules, kuriose mes turime čia, kad matuotume jūsų vystymąsi.
NELAUKITE DAIKTŲ, KAD NUEITUMĖTE BLOGAI; JEI JŪS DAROTE GERAS – VERSLO FINANSAVIMAS GALI MATUOTI JŪSŲ VERSLĄ Į KITĄ LYGMENĮ.

Tai yra, kaip jūs galite nustatyti, jei verslo finansavimas gali padėti jūsų verslui augti. Yra 5 paprasti žingsniai, kurie parodys jums verslo finansavimo vertę.

1 žingsnis: Kas Jūs Turite Užauginti Savo Verslą?

Tuo metu, kai tai gali būti panašus į kvailą klausimą, tai yra labai svarbus klausimas.

PIRMAS ŽINGSNIS kuriame jūs turite žengti nustato tai, kas jūsų verslas turi užauginti pardavimus. Daugumai firmų reikia vienas ar daugiau kitų?

• Inventorius ir Daugiau Produktų • Išplėtimas Egzistuojančios Linijos Produktų • Pridėjimas Papildomų Paslaugų • Rinkodara ir Reklamavimas • Komerciniai Žmonės ar Personalas • Mechanizmai, Įranga, Programinė įranga ar Aparatinė įranga • Išplėtimas į kitas Teritorijas ar Pridėdamas Kitą Vietą

2 žingsnis: Kiek Pinigų Jūs Turite Pasiekti Tai?

Kiek pinigų jūs turite pasiekti tai? Vėl, kitas paprastas klausimas ir tai gali atrodyti kvaili. Bet jūs turite pradėti su pagrindiniais klausimais.

Kiek gal Jūs norėtumėte investuoti kapitalą į jūsų verslą ar kiek jūs turite užauginti savo verslą?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

10.000$, 20.000$, 40.000$, 50.000$, 100.000$ +

3 žingsnis: Iš kur bus atvyktas?

Yra tiktai trys grynųjų pinigų formos, kurios teka į verslą:

PAJAMOS NUO KOMERCINĖS INVESTICINĖS DOLERIŲ SKOLOS: PASKOLA AR PASKOLOS

Kur pinigai atvyks iš padėti jūsų verslui augti?

Jei jūs turite egzistuojantį verslą, ir jūs norite investuoti į jūsų verslą jus ar parduoti daugiau, ar jūs turite didelis artimas, lauke balansuoja ir turėti pakankamai atsargų iš naujo investuoti kapitalą. Jei jūs planuojate pardavimas daugiau; dauguma pardavimų ir marketingo strategijų reikalingas tam tikros rūšies grynųjų pinigų įpylimo. Jei tai nėra atvejis, jūs tiktai turite du pasirinkimą: investitorius ar paskola.

4 žingsnis: Jei jūs turėjote pinigų kiekį, jūs turite padaryti tai, ko jūs norite savo versle – yra du pagrindiniai klausimai: Jei jūs žinote atsakymus į šituos du pagrindinius klausimus; jūs žinosite nedelsiant, kaip padidinti jūsų pardavimus greitai.

1. Kiek pinigų jūs padarysite su tais pinigais?

Techniniuose finansiniuose terminuose – Kas bus ROI (Sugrįžimas ant Investicijos)?

2. Kelintą valandą rėmas jūs padarysite tuos pinigus atgal?

Kelintą valandą rėmas jūs pasieksite lauktą ar numatytą ROI (Sugrįžimas ant Investicijos)?

PAVYZDYS (SOCIALINIAI TYRIMAI): (Paprasta Versija)

Jei kažkas davė jums $100.000 – kas būtų jūs daryti ir kaip būtų tas poveikis jūsų verslas.

Pavyzdys:

Aš (JŪSŲ VARDAS) paimčiau 100.000$ ir paskirčiau tuos pinigus į rinkodarą ir padidinčiau personalą. (REIKĖKITE IR NORĖKITE),

Aš (JŪSŲ VARDAS) paimčiau 100.000$ ir padaryčiau 50 % sugrįžimą po 5 mėnesių. Ekvivalentas 10 % sugrįžimo per mėnesį…

Pagrįstas šia informacija, jūs esate aiškus ant to, kaip jūs panaudotumėte pinigus, kokį sugrįžimą jūs padarysite ir kelintą valandą rėmas.

Kitas žingsnis; turi nustatyti, jei jūs galite?

• Padidinkite pardavimus į 100.000$ ir turėkite papildomus pinigus, kad padarytumėte tai.

• Jei jūs gavote investitorių, kiek jie norėtų? Dauguma investitorių ar apkaltins jus kur nors nuo 10 % į 30 % su palūkanomis, ar jie norės 20 % į 50 % grynų pajamų. Jūs turite suvokti kainą kapitalo prieš jūsų sugrįžimą.

• Jei jūs gaunate paskolą, palūkanų norma gali svyruoti nuo 7 % į 30 %. Jums reikia į faktorių kainoje kapitalo prieš jūsų sugrįžimą.

PAVYZDYS (SOCIALINIAI TYRIMAI) – Traškantys Skaičiai:

Egzistuojančioms ir Naudojamoms Firmoms

Amerikos maisto Distributoriai šiuo metu kuria 50.000$ per mėnesį vidutiniškai. Mėnesio pabaigoje jie uždaro 5.000$, teigiamus, kuris yra apytiksliai 10 % tinklas. Šiuo metu, ten kainuokite inventoriaus, yra 20.000$. Tai reiškia kas mėnesį, kad jie perka 20.000$, kad padarytų 50.000$ Grosą. Klausimas į kurį jūs turite atkreipti dėmesį yra: Kiek mano kainos turi sukurti stambias pajamas? Kai tik jūs žinote, kad, jūs žinote, kiek jūs turite padidinti stambias pajamas 10 %, 30 %, ar net 100 %. Šiame pavyzdyje, mes galime padidinti pajamas 100 %, darydami 20.000$ kapitalo įpylimą.

Mes žinome, kad 20.000$ kuria 50.000$ per mėnesį. Mes žinome, kad 20.000$ ir 50.000$ stambių pardavimų kuria 5.000$ per mėnesį tinklą; kuris yra 10 %. Jie nori daugiau inventoriaus todėl, kad jie turi galimus pirkėjus.

Išvados:

• papildomi 20.000$ sukurtų papildomus 50.000$ stambiuose pardavimuose; pajamų į 100.000$ didėjimas. Tai yra 100 % stambių pardavimų padidėjimas.

• Papildomi 20.000$ sukurtų papildomus 5.000$ grynose ribose; didėjimas pajamų kito 10 % kas mėnesį = 20 % kas mėnesį.

• Jei šis verslas gali daryti tai kas mėnesį, jie padidintų grynas pajamas 10 % x 12 mėnesių = 120 %.

Ne visos firmos gali padaryti tai. Net jei jūs didinate savo grynas pajamas 2 % per mėnesį = 24 % padidėjimas po 1 metų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Firmos, kurios neša inventorių turi lengvesnį laiką, pasiekdamos tai.

Firmos, kurios parduoda kiekvieną dieną; toks kaip restoranai, plaukų salonai, ir bet kas, kas parduoda plataus vartojimo gaminius; turėkite lengvesnį laiką, pasiekdamas tai.

Sezoninės firmos gali taip pat pasiekti šituos sugrįžimų tipus.

5 žingsnis: Skaičiavimas Kainos Kapitalo prieš Sugrįžimą ant Investicijos (ROI).

Jei jūs neturite papildomų pinigų; jums reikės investitoriaus ar tam tikros rūšies verslo finansavimo ar paskolos.

Nėra nieko neteisingai su paėmimu ant investitorių ar paskolos. Dauguma sėkmingų firmų užaugo su kapitalo įpylimu. Galvokite apie šį kelią. Būtų Niujorko vertybinių popierių birža ar Čikagos Prekybos ministerija bus egzistuoti, jei firmos neimtų ant investitorių ar skolos? Visos firmos ant pagrindinės akcijos ir įsiskolinusio keitimo turi investitorius ar skolą.

Kaip jūs apskaičiuojate ROI ir Kapitalo Kainą? Lengvas kaip 1, 2. 3.

Manykime, kad jūs sugebate gauti paskolą 50.000$, kad investuotumėte kapitalą į jūsų verslą. Jūs numatote, kad jūs padarysite 5 % sugrįžimą per mėnesį kitus 5 mėnesius = 25 % sugrįžimas. Manykime, kad jūs gaunate paskolą su 12 % metine norma = tas pats kaip 1 % per mėnesį.

5 % per mėnesį (jūsų sugrįžimas) minus 1 % = 4 % jūsų naujas sugrįžimas 4 % x 5 mėnesiai = 20 % (po to, kai kainuoti kapitalo)

Palūkanų norma paskoloje yra svarbi. Tačiau, jei jūs žinosite, kaip padaryti Sugrįžimą ant Investicijos su paskola, jūs NUGALĖSITE gale. Svarbesnis, tai žinoma kaip OPM (Kitų Žmonių Pinigai). Pelnymas su kitų žmonių pinigais! Perskaitykite Meną Grįžto, Donald Trump. Jūs galvojate Donald Trump, Warren Buffet, ir kiti panaudoja savo savus pinigus pelnyti? Atsakymas yra NE.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *