10 pridėjimų tam, kad pagerintų daugiabučio namo vertę

parašė , 2017-09-02 08:06

Daugiabučiai namai gali būti pagrindiniu investiciniu turtu, tokiu būdu jie turi būti suremontuojami periodiškai. Kiekvienas gerai suplanuotas suremontavimo planas gali pakelti įkūrimo ROI. Šiame pašte, mes duodame jums galutinį narkotiką ant, kaip pagerinti daugiabučio namo vertę.

Submetro sistemos įrankiai

Mes pamatėme begalinius daugiabučius namus, kur nuomininkai pramuštgalviškai naudoja sistemos įrankius, tokius kaip dujos, vanduo, ir elektra. Po poros patikrinimo atsiskaito, mes pastebėjome vieną grįžtantį nusiskundimą nuo savininkų, sakančių, kad nuomininkai nekreipia dėmesį į pastoviai bėgančius tualetus, jei jie nemoka už vandenį. Kuris yra, kodėl, kiekvienas investicinis turtas, ypač daugiabutis namas, turi įvesti sub-metering-one didžiausios vertės – prisideda veiksmas
Pagal šią vertę – prideda veiklą, nuomininkų mokestį už naudą.

Džiovinimo aparatai ir plautuvai

Vienas iš daugumos pageidaujamų malonumų, kurie atvyksta su beveik kiekvienu nuomojamu daugiabučiu namu, šiomis dienomis, yra plautuvo-ir-džiovinimo-aparato sistema. Taip, jei turto savininkas planuoja pridėti šį specifinį malonumą, asmuo turi įkrauti kur nors tarp 40$ ir 75$ kas mėnesį.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

VESTAS apšvietimas

Jei vyksta, jūs esate ilgalaikis investitorius pirkti-ir-laikyti, tai nuomojamos erdvės su VESTU apšvietimu įrengimas yra užbaigtas neprotingas. Todėl VESTA apšvietimo sistema nesimaitina nedaug į jokią energiją. Papildomai, toks svogūnas net trunka beveik 25 metus – kuris yra, jūs taupote daug palaikymo kaltinimų be to.

Pardavimo automatai

Pajamos sukūrė nuo pardavimo automato, tai yra padėtis nuomojamame bute, gali pagerinti turto vertę. Jei jūs galvojate apie poros vietas savo daugiabučiame name, kur pardavimo automatas gali būti padėtas, tai yra mūsų patarimo.

Panaudokite bendrus plotus, tokius kaip automobilių aikštelės rajonas, gimnastika, ar baseinas, kad padėtumėte užkandžio-ir-gėrimo pardavimo automatą.

Jūs galite net panaudoti porą kiti mažiau dažnai lankyti bendri plotai, tokie kaip skalbyklos.

Jei turto savininkai padės pardavimo automatą, jie gaus procentinį dydį pajamų iš pardavimo automato savininkų/kompanijų.

Garažas, statantis automobilį

Nuomininkai gali lengvai užmokėti daugiau, jei savininkas pradeda krauti papildomai talpai, kuri tarnauja kaip specialus automobilių aikštelės taškelis jiems. Kraudami papildomai garažo rajonui, turto savininkai gali padaryti daugiau pinigų lengvai ir skubiai.

Svarbiausia automobilių aikštelė

Visada rezervuokite svarbiausius automobilių aikštelės taškelius daugiabučio namo garaže who’re pasiruošęs užmokėti svarbiausią kainą. Priekis ir centro taškeliai garaže atvyksta po svarbiausia automobilių aikštelės erdve, tokiu būdu jūs galite įkrauti jiems atitinkamai. Nuomininkai apskritai teikia pirmenybę šitiems ypatingiems automobilių aikštelės taškeliams, tokiu būdu savininkai gali net padėti simbolį, sakydami "Premijos Automobilių aikštelės Taškelius Nuompinigiams", kad gundytų daugiau nuomininko.

Suremontavimas

Tai gana tradicinis, ir daug turto savininkų patiki tuo kaip puikiu būdu pridėti vertę prie jų daugiabučių namų. Suremontavimas gali apimti eksterjerą, bendrus plotus, ir interjerus tam, kad padidintų reikalavimus.

Šiukšlių paėmimo sprendimai

Jei investicinis turtas turi dirbantį visą darbo laiką palaikymo vaikiną, tai asmuo gali būti panaudotas tam, kad pakeltų, griauna taip pat. Kiekvienas gyventojas labai nenori nešti sunkius šiukšlių maišelius į kaimyninius šiukšlių konteinerius. Štai kodėl nuomininkas paprastai ieško kažko, kas gali buksyruoti, tokie sunkūs, smirdantys šiukšlių krepšiai čia atvyksta palaikymo vaikinas jų gelbėjimui. Turto savininkai tik turi surasti asmenį, kuris nori nešti kitų purvinus krepšius. Apskritai, tokie asmens kaltinimai šalia 20$ kiekvienam gyventojui vieną mėnesį, ir daug gyventojų (nuomininkas) mėgsta šį pasirinkimą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Numylėtinis išnomuoja

Jei jūsų nuomininkai turi numylėtinius, ir jūs nekraunate, tai jūs tiksliai praleidžiate daug papildomų pajamų. Kai kuriuose rajonuose, numylėtinis išnomuoja judėjimą taip aukštai kaip 100$ per mėnesį.

Kiti paslaugos kyšiai

Kai kurie daugiabučio namo savininkai didelio dydžio pasirašo kontraktą su kabeliu ar Interneto paslaugų teikėju tam, kad tiektų jo paslaugas visur komplekse. Šiai užduočiai, savininkai gauna mažą dalį kaip kyšį, kad ir kada gyventojai pasirašo bet kurį iš tokių tam tikrų paslaugų.

Dėl šitų faktorių, reikia savininkams įgyvendinti kiekvieną iš patarimų, kad pakeltų jų daugiabučio namo vertę. Prie daugelio tokių didelių, įvykdomų patarimų gali gauti prieigą nuo kiekvieno pagrindinio komercinio paskolos skolintojo sandėlio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *