Žemas banko kapitalas yra kita JAV krizė – kodėl privatus kapitalas vadovaus rinkoms

parašė , 2013-04-15 21:58

Viena iš didžiausių finansinių problemų JAV po kitų dešimt metų bus trūkumas tinkamo skolinančio kapitalo nuo bankų. Didžiausios finansinės firmos tapo tiek su didelėmis paskolomis, jie turi menką tikrą teisingumą palyginti su savo vertingais dalykais.

Kadangi bankai atsiima vis daugiau REO gyvenamųjų ir komercinių ypatybių daugiau kapitalo, kurį jie turi laikyti atsargose palyginti su tais įsipareigojimais. Tai nustato lygybę su mažiau kapitalo, pasiekiamo, kad paskolintų į gyvenamąsias ir komercines nekilnojamojo turto rinkas. Bankai turi laikytis kur nors nuo 3:1 iki 7:1 atsargos prieš jų rezervuotas REO ypatybes, pagrįstas jų ilgalaikes paskolos internetu vertimu kapitalu. Susiveržiantis reguliavimas priverčia bankus rasti bet kokį pasiteisinimą nepaskolinti pinigus. Atsiminkite 0 % kreditinės kortelės pasiūlymus? Ne daugiau ne

Žinių šaltiniai parodė, kad Amerikos bankai yra vis dar atsargūs paskolinti. Bankai JAV. sulaikytas kreditas, gana aptemptas paskutinius 2011 mėnesius kaip tik tada, kai reikalavimas paskolas pakilo, judėjimas, tai tikėtina maisto piramide vaikams padės atidrėkinimą ant jau lėto ekonominio pagyvėjimo.

Kiekvienas ketvirtis federacija apžvelgia vyresnius paskolos pareigūnus bankuose. Po atsipalaiduojančių paskolos standartų per keletą praėjusių metų, bankai pradėjo suspausti standartus antra 2011 puse.

Yra banko nuodingos skolos planas. Analitikai nuo FBR Kapitalo rinkų pasakė, kad aštuonioms didžiausių JAV finansų įstaigų reikia iki 1,2$ trilijono naujoje paprastoje akcijoje ir kad vyriausybė yra vienintelis valstybės vientisumas, kuris gali aprūpinti tilto kapitalą, kad užbaigtų einamąsias kredito krizes.

Įsiskolinusi branda sukels labiau apimtas sielvarto galimybes būtinam teisingumui. Pagal vyriausiąjį šaltinį, 1,2$ trilijonas skolos, kuri atvyks skolinga tarp 2012 ir 2015 pristatys daugiau sielvarto galimybių teisingumo žaidėjams.

Mūsų trapi ekonominė sistema yra dabar užlieta neigiamu poveikiu Teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo vartų, bankai, pavadinti į kilimą dėl apgaulingo robo-pasirašymo, taip pat kaip didmeninio pardavimo paskolos paketų ant antrinės kreditai rinkos, kurie apima dokumento stoką ir atstovų ir orderių trūkumą. Pridėdamas kurą prie ugnies, yra galutinis rankų rišimas bankų prie Dodd-Frank įstatymo. Tai yra nenuostabu, kad kapitalas atrodys taip brangus kaip auksas savarankiškai.

Kiek investitorių prarado investicijų galimybes tiesiog todėl, kad kapitalas nebuvo noriai pasiekiamas? Taip, tai ketina pasidaryti daug blogiau su trukme & brandos finansinių įsipareigojimų nevykdymu, tęsiančiu pakilti, apimant finansinių įsipareigojimų nevykdymą komercinėje užpakalinėje paskolos vertybinių popierių rinkoje, smogiančioje kritiškai masei iki 2017.

Kadangi skolos krizė tęsiasi čia ir užsienyje, vis daugiau mažmeninių investitorių praras tikėjimą, investuojantį bendrai akcijas ir investicinius fondus. Jie norės labiau asmeninio metodo investavimo, kuris apims drabužių parduotuvės investicijos namus, kurie aprūpins rankas metodo investavimo į kokybiškas pajamas, gaminančias nekilnojamąjį turtą tokias kaip butai, mažmeninis pardavimas, savilaikymas, pramoninis, ir autofurgono parkai. Dienos mamos & pokštelėjimo investitorių, padedančių jų sunkiai uždirbtus pinigus į vertybinių popierių biržą ir tik ridenančių žaidimą kauliukais, nebus savo standartinė investicinė strategija judėjimas pirmyn.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *