Supratimas gaunamo finansavimo įkainojimo ir normų nėra neįmanomas! sąskaita, nukainojanti 101.

parašė , 2012-08-06 20:19

‘Visko nesusipratimas jūs matote’; tie yra lyrika nuo Beatles ‘Žemuoginiai Laukai’, ir pokalbis apie buvimą truputį skiria painiavai aplink gaunamą finansavimą ir sąskaitą, nukainojančią normas Kanadoje.

Taip, kalbėkite apie painiojimą… išleisto mus, bando ir sutvarko kai kuriuos tikrus pagrindus aplink gaunamus finansus Kanadoje – daugiausia palei linijas to, kaip tai dirba ir kaip tai įvertinama. Klientai visada aprūpina savo versiją to, kas jie mano, kad jie pasiekia, bet tikrovė yra dažnai tolima nuo hostingas to.

A/R finansai yra panaudoti tūkstančių firmų Kanadoje, kad atkreiptų į pinigų cirkuliacijos stygių dėmesį, kai iš tikrųjų labiau tradicinis finansavimas tiesiog neturėjo prasmės ar negali būti gautas.
Geras būdas sutvarkyti dalį painiavos aplink šį metodą verslo finansų Kanadoje atkreipia į tai dėmesį galva ant, kuris turi tiesiog pasakyti, kad šis finansų mechanizmas nefinansuoja kaip toks, tai yra tiesiog pardavinėjimas vieno iš jūsų vertingų dalykų pagal nukainotą normą. Taip nuo tos perspektyvos net mes valdome iki buvimo kaltas kartais aplink terminologiją!

Kitas būdas žiūrėti į mūsų svarstomą problemą, kad atvirai atkreiptų dėmesį, plaukimas baidaremis kas galėtų būti suprantama ar tikri trūkumai ar negatyvai aplink A/R finansavimą. Diskonto norma panaudojo ant receivables, kai jūs parduodate jiems, Kanadoje, diapazonas kur nors nuo 1-5 %. Kad būtų teisinga, vidutinė diskonto norma yra linkusi būti 2 % diapazone.

Sąskaita, nukainojanti normas, turi daugumą prasmės, kai jie yra panaudoti, kad paimtų pranašumus galimybių vystymuisi ir aukštesnei naudai ir pardavimams per vertingo dalyko apyvartą.

Dalis priežasties, A/R finansai yra apžiūrėti kaip painūs daugelio yra, kad tai yra iš esmės nereguliuotos pramonės dalis. Aiškiai mūsų bankai yra reguliuoti, ir jūs žinote secret klubas tai, ką jūs gaunate (kai jūs galite gauti tai!)

Taip, kas daro, kad visi reiškia Kanados verslo savininkams ir finansiniams vadybininkams. Tiesiog 4 žodžiai. Parinkite kietą partnerį! Ar patarėjas.

Kur nuolaidų sąskaitos finansavimas pasidaro painus yra terminuose/kontraktuose, ir normose.

Taip, kaip jūs atkreipiate į tą įkainojimą dėmesį išreiškiant pašalpa? Į kelis faktorius turi atsižvelgti. Jie yra kokybė ir amžius jūsų gaunamo portfelio, ‘galimybės kaina’ to, ką jūs galite padaryti su papildoma pinigų cirkuliacija, ir faktinėmis išlaidomis nešti jūsų receivables ir inventorių priešingai monetizing juos skubiau per gaunamą finansavimo strategiją.

Kadangi mes pasakėme praėjusiame nešime receivables kur nors nuo 60-90 dienų, gali lengvai kainuoti jums kur nors nuo 10-20 %, kai jūs faktorius dienas, kad užmokėtumėte jūsų firmai, admin kainas, praradote galimybes, jūsų einamąsias finansavimo kainas, ir taip toliau.

Taigi kodėl daro Kanados verslo savininkai ir jų finansų darbuotojai suklumpa klausimu gaunamų finansų. Tai yra dalinai, kadangi mes parodėme dėl jų nesugebėjimo pražiūrėti visus paveikslus rajonuose, mes parodėme virš.

Sąskaita, nukainojanti normas, turi daugumą prasmės, kai jūs žiūrite į galimybės kainą. Jei jūs finansuojate savo receivables, kadangi jūs kuriate juos, jūs nuleidžiate balanso investiciją ir mažinate jūsų dienos nepadarytus pardavimus.

Greitas pavyzdys – jei jūsų metiniai pardavimai yra 1.2 milijonai ir jūsų kasdieniniai pardavimai yra 3300$ per dieną pavyzdžiui, jūs galėtumėte pridėti 10.000$ prie pinigų cirkuliacijos prie 3 dienų DSO sumažėjimo. 30 dienų sumažėjimas prideda 100 kb prie pinigų cirkuliacijos!

Kaltinimai ar kainos 100 kb per mėnesį priemonei nustato lygybę su 2 kb per mėnesį kaina, jei jūs pasukate savo A/R greitai.

Taip, painus. Mes tikimės ne, nors mes esame pirmi sutikę, kad užima truputį laiko. Kalbėkite su patikėtu tikėtinu, ir patyrė Kanados verslo finansavimo patarėją aiškumo pasiekimas geriausios sąskaitos, nukainojančios normas ir pašalpą jūsų firmai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *