Puikiausio reikalo komercinėje paskolos rinkoje atradimas

parašė , 2013-11-09 21:47

Kai prieita prie komercinės paskolos rinkos vairavimo, svarbu žinoti pagrindinius faktus ir skaičius, reikalingus tam, kad gautų paskolą ir kaip procesas dirba. Organizacijos, kurios aprūpina paskolas komercines turto sankcijos paskolas naujoms ar egzistuojančioms komercinėms ypatybėms. Kiekvienas komercinis turtas yra skirtingas ir gali reikalingas įvairių lygmenų suformavimo priklausomai nuo komercinio tipo. Paprasta paskola būtų reikalinga komerciniams nekilnojamojo turto investitoriams ir savininko gyventojams. Atsižvelgiant į tai, kad suformuoti komerciniai finansai su didelėmis paskolomis gali būti būtini įvairovei priežasčių tokių kaip finansavimas iš naujo, ne kreipimasis pagalbos, specializuotas nekilnojamasis turtas ir aukštai LVR sprendimai. Paskolos terminai gali būti taisyti ar kintamasis ir yra duoti pasirinkimą buvimo ilgalaikis ar trumpalaikis

Kad sėkmingai gautų paskolą yra tam tikro lygmens dokumentacijos, kuri privalo įrodyti, kad paskolos gavėjas gali pakankamai aptarnauti paskolą. Yra keturi lygmenys dokumentacijos pasirinkimo, kuris gali būti atliktas; pilnas daktaras, lite daktaras, žemas daktaras ir joks daktaras, taip pat žinomas kaip vertingas dalykas, skolina. Pilno daktaro komercinės paskolos yra paskolos gavėjams, kurie gali aprūpinti visus dokumentus reikalingus įrodyti, kad jie gali sėkmingai grąžinti paskolą. Komercinis Lite daktaras yra paskolos gavėjams, kurie nedaro pilnų daktaro kriterijų, bet gali aprūpinti dokumentus tokius kaip laikinas financials ir nuomojamos pajamos, kad grąžintų paskolą. Žemas komercinis daktaras yra paskolos gavėjams, kurie negali aprūpinti nieko iš anksčiau minėtų tradicinių dokumentų, bet gali gauti buhalterių laišką, patvirtinantį, kad jie gali grąžinti paskolą. Jokia daktaro paskola nėra taip pat žinoma, kadangi vertingas dalykas skolina, kur paskolos gavėjas neturi jokios dokumentacijos, kad grąžintų paskolą, darančią paskolą, vertingas dalykas skolina prieš turtą.

Išsirenkant komercinį paskolos brokerį, kad palengvintų jūsų paskolą naudinga paieškoti kelių pagrindinių paslaugų, kurios padarys jūsų procesą taip lygų kiek galima. Greiti laikotarpio laikai ir siuvėjo padaryti sprendimai gali būti nepaprastai naudingi, jei jūs reikalingas, kad jūsų paskola būtų pritarta savalaikiame ir specifiniame būde. Jei jūs nesutinkate nieko iš aukštų dokumentacijos lygmenų, reikalingų įrodyti, kad jūs galite grąžinti paskolą, organizacija, kuri turi prieigą, kad neapsuptų pylimu privačius skolintojus su komerciniu vaizdu paskolose būtų tinkamiausia.

Jei jūs reikalingas kažkokio rangymosi kambario savo paskolos viduje tada organizacija, kuri tiekia komercinėms paskoloms su lanksčiais aptarnavimo kriterijais, terminais ir sąlygomis, ir LVR’s būtų palankus jūsų situacijai. Jei pinigai yra aptempti, ir jūs reikalingas, kad jūsų paskola būtų pagrįsta įvertinimu turto priešingai pirkimo kainai, paskola facilitator su prieiga prie to taip pat kaip komercinių paskolų be metinių apžvalgų tiktų jūsų poreikiui.

Galų gale, išsirenkant paskolos brokerį būtina surasti žmones ir organizaciją, su kuria jūs jaučiatės atsipalaidavęs, ir tai tinka jums, ir jūsų komercinei paskolai reikia geriausiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *