Prekybinis ryšys su atmetimo finansavimu

parašė , 2016-05-09 18:14

Ar jūsų verslo avantiūra tik palieka pagrindą, jūs šiuo metu susiduriate su finansiniu sunkumu ar reikalingas, kad papildomas palaikymas išplėstų jūsų įmonę; verslo paskola siūlo idealų sprendimą. Tuo metu, kai papildomo finansavimo ieškojimas nėra niekas iš įprasto dalyko, kartais skolinti pritarimą, nėra lengvas.

Pagal Banką Anglijos, 2014 pabaigoje, skolindamas visų Jungtinės Karalystės gyventojo bankų ir gyvenamųjų namų statybos bendrijų parodė nestabilų srautą ir vidutiniškai, skolinimas buvo plačiai šalia nulio. Aišku, kad, nors sunkiai įtemptos finansinio nuosmukio dienos gali būti už mūsų, mažas įmones vis dar laiko skolinančiu pavojumi.
Nors atskirdamas, kas anksčiau minėta ne būtinai rodo, kad verslo skolinimas tapo užbaigtu, "jokie neina zona". Tačiau yra be abejo daug verslo savininkų, svarstančių, kokį pasirinkimą jie turi atsargoje – ypač jei atmestas vieną kartą jau.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Atmetimas nėra niekada lengvas, bet nebūti stebinamas ir nėra priblokštas, jei jums pasakė, kad tai yra ne. Su griežtais skolinančiais nurodymais, paskolos atmetimas gali būti iki daug svarstomų problemų, iš kurių kai kurios gali būti lengvai pagerintos…

Per Skolinimąsi

Skolintojai pradžioje norės nustatyti, ar paskola yra būtina, kuris yra, kodėl svarbu pažinti tikslų skaičių, kurį jūs norite pasiskolinti.

Apytikris skaičius nepakaks, ir per skolinimąsi tiesiog prives prie atmetimo; būkite įsitikinęs, kad jūs galite paaiškinti tiksliai, kiek jūs reikalingas ir kuris tikslas.

Finansinės ataskaitos

Aiškumas yra pagrindinis, ar jūs manote, kad jūsų finansinės ataskaitos rodo jūsų verslą geriausioje šviesoje ar ne, svarbu, kad viskas nėra namie atidarytame.

Išsamios finansinės ataskaitos pabrėš pajamas ir leis skolintojams nustatyti, ar jūsų verslas yra naudingas su gebėjimu sumokėti paskolą.

Procesas

Verslo paskolos gavimas eina už ėjimo į banką ir užpildymo forma. Daug firmų dažnai nepasiseka todėl, kad jie neneskubėjo, kad suprastų taikomąjį procesą.

Ne visi bankai yra tas pats, taip įsitikinkite, kad tyrinėtumėte tai, ką skolintojai norės pamatyti. Tai gali apimti kažką panašaus į verslo planą, kur jūs, kaip bus laukiama, pabrėšite, kiek ir tam, kas jūs reikalingas paskolos. Supraskite procesą, kad išvengtumėte praleisti kažką gyvybinio.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Prieš kreipimas dėl verslo paskolos, jūs esate įsitikinęs, kad jūs esate taip paruoštas kiek galima ilgam procesui, kuris guli priekyje? Ar didelė ar maža suma, prašydama skolinantis nuo banko ar gyvenamųjų namų statybos bendrijos, jūsų verslas bus nagrinėtas labai rūpestingai, nėra namie viskas atidarytame ir paruoštas? Jūs esate paruoštas atsakyti kiekvieną klausimą, su kuriuo jūs galite susidurti?

Jei ankstesnis paskolos prašymas buvo atmestas, pažiūrėkite anksčiau minėtuose punktuose; ten kažkas, kurį jūs galbūt pagerinote?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *