Paslaptys už fico rezultato

parašė , 2013-10-11 07:49

Jūsų kredito rezultatas yra slaptas skaičius už visko jūsų gyvenime. Kiek jūs mokate už draudimą, jūsų automobilį, nuompinigius ir įkeičiate užmokesčius, sistemos įrankius, ir net ar jūs gaunate darbą ar ne, esate visi pagrįstas jūsų FICO rezultatu.

Taip svarbus, kadangi jūsų FICO rezultatas yra, jūs iš tikrųjų žinote, kaip jis dirba?

Gerai geros žinios yra jūs, yra apie studijuoti paslėptas paslaptis už jūsų kredito daugybės…

Užmokesčio Istorija – 35 %

Jūsų užmokesčio istorija yra didžiausias aspektas jūsų FICO rezultato, sudarančio 35 % jūsų visaapimančio rezultato.
Šis jūsų visiško rezultato skaičiavimo aspektas yra pagrįstas jūsų ankstesne užmokesčio istorija su jūsų kreditoriais. Vėlyvi užmokesčiai, neįvykdė įsipareigojimų pranešimai, ir visa kita NEIGIAMA informacija apie jūsų kreditingumo ataskaitą turi didžiausią padarinį.

Kuo labiau užmokėtas kaip sutarti pranešimai jūs turite ir mažiau neigiami pranešimai, tuo aukščiau kredito rezultatas.

Procentinis dydis Panaudoto Aukšto kredito – 30 %

Antras pagal dydį faktorius jūsų kredito rezultate yra kiekis, kurį jūs įsiskolinate ant savo atskirų pranešimų palyginti su jūsų aukštomis kredito ribomis ant tų pranešimų. Tai sudaro 30 % jūsų viso rezultato.

Jūs būsite laimėtas aukščiau, jei jūs įsiskolinsite 30 % ar mažiau aukštos kredito ribos.

Jei jūs nešate aukštus kreditinės kortelės balansus, jūs galite iš tikrųjų skaudinti savo kredito daugybę beveik tiek daug, kiek pranešimo mokėjimas vėlai kas mėnesį.

Ilgis Kredito Istorijos – 15 %

Jūsų "laikas biure" sudaro 15 % jūsų kredito rezultato. Kuo ilgiau jūs turėjote kredito sąskaitas, tuo aukščiau rezultatas.

Kadangi jūs turite daugiau pranešimų savo gyvenimo laiku, ir jūsų kredito istorija auga ilgainiui, jūsų FICO daugybė natūraliai padidės dėl šio faktoriaus.

Sukaupimas naujos skolos – 10 %

Šis jūsų FICO rezultato aspektas yra sudarytas iš to, dėl kiek naujos skolos jūs kreipiatės.

Tai svarsto, kiek prašymų jūs turite naujam kreditui 12 mėnesių laiko tarpo viduje.

Jei jūs išeinate šiandien ir kreipiatės dėl kredito, tas kreditorius prašo informaciją nuo kredito biurų. Tai tikisi kaip jūsų pranešimo apklausa.

Jei jūs turėsite daug apklausų trumpame laikotarpyje, jūsų daugybė bus paveikta. Sveikas mišinys kredito pranešimų – 10 %

Jūsų kredito rezultatas atsižvelgia į "mišinį" kredito dalykų, kuriuos jūs turite ant savo pranešimo. Ši jūsų kredito rezultato dalis yra paveikta prie to, kokias pranešimų rūšis jūs turite ir kiek iš kiekvieno.

Biurai laimės jus aukščiau, jei jūs turėsite atidarytą paskolą, 3 kreditines korteles, 1 automobilio paskolą, ir kitų atvirų sąskaitų mažą kiekį.

Jei jūs turėsite daug kreditinių kortelių, jūsų daugybė bus nuleista. Jei jūs turėsite kelias paskolas, jūsų daugybė bus nuleista. Bet kas, "nesveiki" pranešimo mišiniai nuleidžia jūsų daugybę.

Taip, kad gautų geriausią kredito rezultatą įsitikina, kad jūs mokate savo pranešimus laiku, neišlaikykite pusiausvyros ant savo atvirų sąskaitų, sulaikykite sveiką kredito pranešimų mišinį atidarytą visada, ir nesikreipkite dėl per daug naujo kredito trumpame laikotarpyje. Jei jūs seksite šituos žingsnius, jūs būsite ant savo kelio į išskirtinį kredito rezultatą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *