Nemokamas kreditas

parašė , 2013-02-22 15:25

Buvo, labai seniai, manyta, kad skola buvo bloga. Mūsų tėvas ir protėviai turėjo papratimą išvengti skolos kaip maras. Atsiminkite, kaip jie turėjo papratimą pasakyti, kad mes gyventume mūsų priemonės nemokamas kreditas viduje?

Nemokamas kreditasTačiau, laikai pasikeitė. Palūkanų normos sumažino žymiai, darydamos ganėtinai įperkamas paskolas. Procesas taip pat tapo draugiškesnis klientui. Mokesčio pašalpa tam tikroms paskoloms, tokioms kaip vidaus paskola, padarė juos ganėtinai patrauklius.

Be to, vartotojų teisių gynimas sparčiai augo, darydamas mus, norėdamas turėti daiktus šiandien, o ne laukti per daug mėnesių/metų, kad sutaupytų pakankamą kiekį, kad nupirktų mūsų pasirinkimo daiktus. Todėl, šiandien mes negalvojame dukart prieš skyrimą savarankiškai įsiskolinimui.
Taip, be abejo, paskolos scenarijus yra ganėtinai daug žadantis šiandien. Bet mes turime būti atsargūs.

Ne visos paskolos yra geros. Paskolos, kurios finansuoja vartojimą yra blogos. Negarantuotos paskolos – tokios kaip kreditinės kortelės, asmeninės paskolos – yra paprastai labai brangios ir turi būti vengtos greitasis kreditas visomis kainomis. Paskolos, kurios įtempia mūsų finansus turi būti sutrumpintos.

Paskolos, kurios stato vertingus dalykus yra vertas dėmesio. Tuo metu, kai konkurencinga aplinka galbūt padarė paskolai pagalbą įperkamą ir paprastą, tai tikrai turi trūkumą. Jų troškime gauti verslą, bankai gali ne visada pasakoti pilną istoriją. Todėl, tai yra mums, knaisiojasi giliai po bet kokią paskolą, siūlo ir daro teisingą pasirinkimą.

1. Pirma, kiekvienas turi padaryti išsamią įvairaus pasirinkimo rinkos apžvalgą. Kas yra pagrindiniai skolintojai? Kas yra palūkanų normos, kurias jie siūlo? Kas yra kitos kainos, ir kaltina, kad jie ilgalaikes paskolos internetu apmokestina? Kokie terminai ir sąlygos tikėtina paveiks mus? Santykinės diagramos paruošimas būtų labai naudingas.

2. Palūkanos yra reikšmingiausios visų kainų, kurias jūs turėtumėte užmokėti. Vadinasi, savaime suprantama tas turi nueiti pigiausiam pasirinkimui. Bet saugokitės žargono.

Nebūkite suklaidintas prie bankininkystės terminologijos. Pavyzdžiui plokščios palūkanų normos gali atrodyti yra pigesnės, bet yra iš tikrųjų brangiausios – 8 % vienoda norma spręstų į efektyvią apytiksliai 15 % kainą. Todėl, pasirinkite kasdieninį ar mėnesinį pažeminantį balanso pasirinkimą, o ne pusiau kasmetinį ar metinį pažeminantį pasirinkimą. Tai reikš žemesnę efektyvią kainą tai pačiai nustatytai palūkanų normai.

3. Kita sąvoka – pažanga Nustatė lygybę, Mėnesinės Įmokos – klaidina daug paskolos gavėjų. Naudojant šią sąvoką skolintojai sugeba įvertinti žemesnes palūkanų normas. Bet efektyvios palūkanos, kurias paskolos gavėjas baigia tuo, kad moka sprendžia daug aukščiau. Todėl, būtų apdairu nemokamas kreditas įsitraukti į paprastą vanilės paskolą, o ne egzotinius pakitimus.

Nepalūkaninės paskolos ar kiti tokie pasiūlymai yra per geri, kad būtų teisingi ir tokiu būdu turi būti apžiūrėti su įtarimu.

4. Išskyrus palūkanas bus kitų kainų tokių kaip administraciniai mokesčiai, apdirbant kaltinimus ir taip toliau. Spręskite dėl to, iki kiek šitos kitos kainos prisideda. Jie galėjo padaryti jūsų paskolą brangesnę net nepaisant to, kad palūkanų norma gali būti žemesnė.

5. Kartais įmokos gali spręsti daugiau negu, ką jūs galite leisti sau mėnesiniu pagrindu. Tai gali būti sumažinama, didinant paskolos kadenciją (ar, žinoma, mažinant paskolos kiekį) ir padaryti tai patogu jums, kad padėtų paskolai. Bet pažymėkite, kad tokiais atvejais visas palūkanų kvantas jūs išmokate paskolos kadenciją, bus aukštesnis.

6. Įsitikinkite, kad visos žodinės diskusijos ar pasiūlymai yra palaikyti tinkamų popierių. Neikite prie kažkieno žodžių. Kas galų gale turi reikšmę yra raštiškas žodis.

7. Neduokite jokios neteisingos informacijos. Kartais jūs galite būti įkalbinėtas į paskelbimą kažko, kas nėra tiesa. Susilaikykite nuo bet kokios falsifikacijos. Tai pasiekia apgaulę ir galėjo nutupdyti jus rimtoje bėdoje.

8. Idealiai, kiekvienas turi paprašyti nulinio nubaudimo/mokesčio nemokamas kreditas už išankstinio apmokėjimo pasirinkimą. Jei tai nėra galima, derėtis dėl taip žemo kaltinimo kaip įmanomas. Tai labiau tinkamas ilgalaikėms paskoloms, toks kaip vidaus paskola, tai bėga 10-15 metų. Per tokį ilgą periodą aplinkybės galėjo iškilti, pareikalaudamos jūsų, kad mokėtų į priekį už paskolą – palūkanų normos gali tapti per stačios; jūsų pajamos galbūt padidino su atsarginių grynųjų pinigų partija iš esmės jūsų išvykimą; mokesčio struktūra galbūt pakeitė negyvybingos paskolos sukūrimą; ir taip toliau.

9. Iš naujo tikrinkite nemokamas kreditas visus terminus ir sąlygas anksčiau, negu jūs pagaliau pasirašysite dokumentus. Garantuokite, kad palūkanų norma, paskolinkite kiekį, kadencija ir taip toliau yra dėl to, ko sutarė.

10. Nepasirašykite jokių tuščių dokumentų ar palikite bet kokią tuščią erdvę paskolos dokumentuose. Net jei jūs turite praleisti kelias valandas į viršuje užpildytą forma visiškai, padarykite taip. Nepalikite nieko dėl skolintojo ar jo atstovo į viršuje užpildytą.

Atsiminkite, kad nėra jokių laisvų priešpiečių. Šiame informacijos perkrovimo, viliojančių reklaminių skelbimų ir nežaboto vartotojų teisių gynimo amžiuje, lengva gauti bedazzled ir sutrikdytas. Todėl, tai reikalauja mūsų išradingumo ir intelekto, kuris nebus apgaudinėjamas ir darys geriausią paskolos pasirinkimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *