Kreditas: greita pagalba reikiamu metu

parašė , 2013-10-06 08:41

Pritrūko pinigų svarbiam pirkiniui? Vėluoja atlyginimas, o kišenėse švilpia vėjai? Taip, neturėti pinigų tikrai labai nemalonu. Taigi, pritrūkus vieno kito šimto litų, tenka skolintis. Ne visi turi drąsos paprašyti pagalbos draugų ar artimųjų, todėl šitoje situacijoje gali išgelbėti kreditas, kuris gali būti suteikiamas asmenims net ir internetu.

kreditasKą reikėtų žinoti apie kreditus? Žinoma, kreditai nemėtomi į kairę ir į dešinę, jie gali būti suteikiami tik tiemsžmonėms, kurie įstengs grąžinti pasiskolintą sumą. Kaip tai nustatyti? Visų pirma, kreditai teikiami tik pilnamečiams asmenims, gaunantiems stabilias pajamas. Kai kurios kreditų bendrovės reikalauja, kad vienoje darbovietėje būtų išdirbta ne mažiau nei kelis mėnesius, taip pat tikrinamos pajamos per Sodrą, taigi, nepavys apgauti kreditoriaus, jei norėsite didesnės paskolos. Studentams, kurie nedirba, kreditas paprastai neišduodamas, nes stipendija šiandien tikrai nėra didelė, net jei ir mokytumėtės aukščiausiais balais. Taip pat reikėtų žinoti, kad kreditai, nors ir suteikiami gana paprastai, tai neatleidžia nuo pareigos skolą grąžinti laiku. Kodėl tai svarbu? Visų pirma, už kiekvieną pradelstą dieną skaičiuojami delspinigiai, o tai tikrai nepalanku jūsų piniginei. Be to, jei pradelsite mokėjimo terminą maždaug mėnesį, jūs galite būti įtraukti į skolininkų "juodąjį sąrašą", o tai tikrai bus nepalanku skolintis ateityje ar  pirkti išsimokėtinai.

Kaip galima pasiimti kreditą? susirasite kredito įmonę, teikiančią tokias paslaugas ir užsiregistruokite jos internetiniame puslapyje. Užpildykite savo asmeninius duomenis  ir patvirtinkite savo sąskaitos numerį. Svarbu, kad savo asmeninius duomenis užpildytumėte teisingai ir nenurodytumėte klaidingos informacijos. Visi duomenys bus tikrinami, taigi, meluoti tikrai neverta. Apie tai, ar jums bus suteiktas kreditas, sužinositepaskambinus konsultantui arba apie tai bus pranešta elektroniniu paštu. Kreditas gali būti nesuteiktas, jei nesate įvykdę savo finansinių įsipareigojimų (jei esate vėlavę grąžinti paskolą). Jei turite pasiėmę kreditą kitoje bendrovėje, tačiau nesate pradelsę mokėjimo terminų, tuomet jums gali būti suteiktas dar vienas kreditas, tačiau turite į tai žiūrėti atsakingai ir įvertinti, ar tikrai įstengsite be didelių sunkumų įvykdyti savo finansiniusįsipareigojimus.

Taigi, patartina skolintis tik tuomet, kai pinigų tikrai reikia tuojau pat ir esate tikri, kad galėsite be vargo grąžinti pasiskolintą sumą. Jei dvejojate, ar tikrai įstengsite skolą grąžinti, patartina neskubėti ir pirmiausia bandyti pasiskolinti iš savo artimiausių draugų, kurie tikrai neskaičiuos didelių delspinigių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *