Kontrakto paskolos pasirašymo procesas: kokius faktorius skolintojai svarsto?

parašė , 2015-08-01 14:37

Paskolos skolintojai tik neplečia paskolų į numatomus paskolos gavėjus. Jie seka sisteminę procedūrą, kad pritartų paskolai. Tai yra kontrakto paskolos pasirašymo procesas. Skolintojai svarsto tris pagrindinius pasirašymo rajonus. Jie yra kredito reputacija, gebėjimas ir įkeistas turtas. Įkeistas turtas šiuo atveju yra namas, kuris yra įkeičiamas. Skolintojas nori apžvelgti šį namą per šį kriterijų: mokėjimas grynaisiais ir namo vertė. Mokėjimas grynaisiais, taip daugelis supranta tai, yra kiekis pinigų, kuriuos paskolos gavėjas moka kaip indėlis. Tai yra paprastai tarp dešimt iki dvidešimt procentų turto vertės.
Taip pat laukiama, kad uždarymas kainų, kurios yra apytiksliai 6 % viso vidaus paskolos kiekio bus padėtas greta mokėjimo grynaisiais. Per kontrakto paskolos pasirašymo procesą, kai kurie skolintojai svarsto paskolos gavėjus, kurie negali leisti sau dešimt iki dvidešimt procentų jų namo vertės. Jie leidžia jiems užmokėti taip žemai kaip trys procentai ir nulinis indėlis kai kuriuose retuose atvejuose., tačiau, laukiama, kad paskolos gavėjai turės privatų paskolos draudimą anksčiau pritarimo mažesnėms mokėjimo grynaisiais namo paskoloms. Bereikalingas, kad paminėtų, visi skolintojai tiria ar patikrina šaltinį paskolos gavėjo mokėjimo grynaisiais per kontrakto paskolos pasirašymo procesą. Tai turi atvykti tiktai iš lauktų šaltinių.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kitas daiktas skolintojų apžvalga yra namo vertė. Jie naudoja nekilnojamojo turto vertintojus, kad žinotų einamąją piniginę svarstomo naminio vertę. Šitie profesionalai svarsto tiktai namų vertės ne vertinimą šiandien. Jie taip pat tiria, kaip pakeitimai kaimynystėje galėjo paveikti to tam tikro turto vertę ateityje. Kontrakto paskolos pasirašymo komanda taip pat siekia garantuoti, kad turto dabartinė kaina yra suderinama su kiekiu pinigų, kurių jūs norite. Kiekis paskolos, kurią paskolos gavėjas gali gauti negali viršyti devyniasdešimt penkių procentų įvertintos naminės vertės. Kontrakto paskolos pasirašymo pratimas taip pat sukelia paskolos gavėjo gebėjimo įvertinimą. Tyrinėdamas gebėjimą, skolintojas svarsto paskolos gavėjų grynųjų pinigų atsargas ir skolos iki pajamų santykį.

Tokiu būdu paskolos gavėjams svarbu pateikti visus dokumentus, kurie gali padėti skolintojams patikrinti anksčiau minėtus dalykus. Skolintojo tikslas sužino, jei paskolos gavėjas turi pakankamai pinigų ar finansinės jėgos, kad grąžintų jų paskolos paskolą. Einamosios naminio pirkėjo apgyvendinimo išlaidos neturi viršyti dvidešimt penkerių iki dvidešimt aštuonių procentų savo stambių mėnesinių pajamų. Namo išlaidos apima mokesčius, vertinimus, įkeičia užmokesčius ir draudimą. Papildomai, kontrakto paskolos pasirašymo komanda garantuos, kad paskolos gavėjo ilgalaikės išlaidos (skolos, kurios viršyja dešimt mėnesių periodą) neviršyja trisdešimt trejų iki trisdešimt šešių procentų savo stambaus mėnesio atlyginimo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs vis dar nesuprantate šio punkto, jūs galite norėti žvilgsnio dėl išsamesnės informacijos apie internetą. Kredito reputacija yra taip pat kitas faktorius, kurį rimtai svarsto kontrakto paskolos pasirašymo ekspertai. Jie nori žinoti kiekvieno paskolos gavėjo kredito istoriją. Tie su bloga kredito reputacija neatlaiko beveik jokios galimybės gauti paskolos paskolą. Kai kurie skolintojai gali paprašyti, kad jų klientai paaiškintų, kodėl jie negalėjo atsiskaityti su savo finansiniu įsipareigojimu praeityje. Jie reikalingas paaiškinimo raštu. Skolintojai turi taip pat sutikti visiškai su Teisingo butų klausimų sprendimo įstatymu ir Lygiu Kredito Galimybės įstatymu, tikrindami kreditingumo ataskaitas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *