Komercinės paskolos radimas pažymi pirkėjus.

parašė , 2012-03-13 17:59

ikas. Komercinis nekilnojamasis plastikiniai langai kainos turtas kovojo nuo rinkos tanked. Komercinės ypatybės lieka ant rinkos daug ilgiau, sukeldamos daug turto savininkų rimti finansiniai galvos skausmai. Savininkai yra verčiami padaryti sunkias lengvatas, kurios apima gilų kainos sumažėjimą ir pardavėją, finansuojantį. Nors reikalo finansavimas galbūt atrodė išmintingas tuo laiku, papildomi grynieji pinigai nuo tiesaus pardavinėjimo galėtų iš tikrųjų būti būtini šiuo momentu. Komerciniai paskolos pastabos pirkėjai nupirks pastabą, aprūpindami greitus grynuosius pinigus mainais.

Jei pardavėjai prieina prie išvados, kad tai yra geriausias metodas, jie turi surasti pirkėją savo komercinėms paskolos pastaboms. Daugelis jų yra mažai pažįstami šiai arenai, tokiu būdu jie nežino, ko patikėti
Jie galbūt neturi jokio referrals nuo kolegų, palikdami juos be bet kokios krypties. Užuot atidarę telefonų knygą ar eiti tinkle ir atsitiktinai pasirinkti kompaniją, kad turėtų reikalo su, jie turi suformuoti savo paiešką.

Rekomenduotas metodas nėra tikrai labai skirtingas negu pardavėjo ieškojimas. Geriausias komercinis pastabos pirkėjas yra gerai nustatytas ir turi gerą reputaciją pramonėje. Tai samdo daug žinančius žmones, kurie užsiima klientų aptarnavimui ir priimtinos kainos paskolos pastabai pasiūlymui. Laisva citata turi būti pasiekiama, kuris neįpareigoja asmens bet kokiu atveju. Komerciniai pastabos savininkai turi jaustis atsipalaidavę, kad jie gali sms siuntimas palyginti citatas iš įvairių kompanijų, nepadėdami jokio spaudimo ant jų. Vartojanti jėgą taktika neturi jokios vietos komercinėje paskolos pastabos pramonėje.

Daug pastabos savininkų jausmo pareikalavo laiko todėl, kad jų hipotekos kreditoriai praleidžia užmokesčius. Kadangi šis pajamų praradimas sudeda, jie gali norėti priimti skubotą sprendimą. Šis pasirinkimas beveik visada baigia tuo, kad yra apgailėtas. Geriau ieškoti patikimo pastabos pirkėjo, kuris aprūpina protingą citatą, kraujo tyrimai negu eina su kompanija, kuri žada aukštą išmoką ir turi nežinomą reputaciją.

Paieška turi prasidėti tinkle ir turi apimti tyrinėjimą dėl to, kokio ilgio kompanija buvo versle, kame tai specializuojasi pastabos pirkimo pramonės viduje, ir kuo jos reputacija yra su ankstesniais klientais. Kompanijos, kurios apima internetinę citatos formą daro procesą daug lengvesnį. Užsiėmę komerciniai pastabos savininkai gali užbaigti šią formą po kelių minučių ir pateikti tai elektronikos pagalba. Protingo periodo viduje, jie turi gauti paklausimą ar elektroninis paštas su citata be įsipareigojimo.

Uždarymo laiko rėmas yra kažkas, kurio pastabos savininkas turi apklausti apie tai, todėl, kad tai nustato, kaip ilgai pajamų stygius galėjo tęstis. Gerbiamas komercinis pastabos pirkėjas gali uždaryti sandorį per 30 dienų ir užmokės tipiškas baigiamąsias kainas. Pastabos savininkas gali būti užtikrintas, kad bendrosios sumos užmokestis bus rankoje per kitą mėnesį.

Komerciniai pastabos savininkai gali nuspręsti parduoti savo paskolos pastabą, kad gautų sugrįžimą ant jų investicijos. Jei jie negauna paskolos užmokesčių reguliariai ar liovėsi gauti juos apskritai, tirdamas komercinę paskolą pažymi, kad pasiekiami pirkėjai gali būti verti. Nusileidimas į šį kelią gali sutrukdyti jų visam nekilnojamajam turtui ir iš viso finansiniam portfeliui nuo grasinimo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *