Kaip pasiruošti skrydžiui?

parašė , 2016-12-28 15:22

Skrydžiai internetuPigių bilietų dėka, skrydžiai lėktuvu į skirtingas šalis yra gana pigūs ir lengvai prieinami daugybei keleivių. Gal ir jūs esate vienas iš jų? Šį kartą vėl jums primename, o gal pirmą kartą sakome – kaip pasiruošti skrydžiui. Įsivaizduokime, kad labiau orientuojamės į pigius skrydžius ir pigius bilietus, kur lėktuve patogumas yra šiek tiek mažesnis negu VIP klasės lėktuvuose ar salonų dalyse. Taigi, kaip ruoštis, kad skrydžiai būtų malonūs?

Saugūs rūbai ir avalynė

Žinoma, į kelionę rengiamės taip, kaip vėliau turime būti apsirengę, kai pasieksime kelionės tikslą. Tačiau dėl visa ko, verta žinoti šį tą apie saugius drabužius. Lėktuvo gaisro metu, labai gerai dega moteriškos pėdkelnės, kurios it putojantis ir besilydantis celofanas apgaubia kūną ir jį svilina. Todėl nerekomenduojama jas dėvėti, arba verčiau jas nusimauti esant ekstra situacijai. Taip pat nerekomenduojami ir itin dideliais kulnais nepatogūs aukštakulniai. Apskritai, atsižvelgiant į skrydžio trukmę, reikėtų rinktis mažiau ar daugiau patogius rūbus ir avalynę. Jeigu skrydžiai bus ilgesni, tada visada geriau rinktis laisvesnius drabužius, neveržiančias kelnes ar sijonus, nesuvaržytą avalynę. Juk teks ilgai sėdėti vienoje vietoje, kur gal net norėsite ir nusnūsti.

Galvos pagalvėlės

Jeigu toliau kalbėsime apie miegojimą lėktuve, tai pigios oro linijos jums siūlys gana brangiai įsigyti oro pagalvėlesgalvai, tačiau jums geriau būtų tiesiog jas pasiimti iš namų. Pripučiama kaklo pagalvėlė kainuoja vos porą eurų, ji visai neužima vietos (kai be oro), ir tikrai gali išgelbėti jūsų kaklo ir sprando padėtį. Skrydžio metu tokia pagalvėlėnuguls ant jūsų pečių ir nulinkus galvai jums visai neskaudės kaklo. Galėsite miegoti ir sėdėdami.

Ausų kištukai ir tamsūs medžiaginiai akiniai

Priklausomai nuo to, kaip jus veikia triukšmas bei šviesa, gali prireikti pasiimti ir ausų kištukus bei specialų apdangalą akims. Visą laiką skrydžio metu netils informaciniai pranešimai, taip pat stiuardesių reklamos, siūlančios pirkti įvairius produktus. Jeigu norite ramiai pailsėti, geriausia tai daryti negirdint ir nematant.

Veikla lėktuve

Jei miegoti neplanuojate skrydžio metu, tai pasiimkite lengvos veiklos, kuri jus sudomintų. Gal neverta vos tik prasidėjus kelionei iškrauti telefono, tad verčiau kartu pasiimkite knygą, žurnalą, o gal mažą nešiojamą kompiuterį.

Užkandžiai

Kelionės metu jums taip pat bus nuolat siūlomi užkandžiai. Kadangi į oro uostą turėsite atvykti anksčiau prieš skrydį, veikiausiai norėsite ko nors užkąsti. Tad arba teks pirkti, arba turėti pasiruošus savo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *