Grynųjų pinigų avansai jūsų verslui

parašė , 2014-04-09 21:22

Prekybinės Pranešimo Paskolos

Verslo paskolos, kurios yra gautos prekybinio pranešimo tapo labai populiarios. Kai tik verslas nustatė prekybines paslaugas tam tikrą laikotarpį, jiems daugiau negu tikėtinas pritars, ir fondus gali mokėti paprastai per 72 valandas po pritarimo. Kiekis, pasiekiamas, kad paskolintų, yra nustatytas apimties sandorių, padarytų kas mėnesį. Labiausiai apgaubia šią paskolą, gali būti mokesčio išskaitymu.

Dokumentacija, Būtina

Tipiškai bent jau 3 mėnesių banko sąskaitos išrašai bus būtini paskoloms 50$ k ar mažiau ir 6 mėnesiai daugiau kaip 50$ k. Skolintojas taip pat reikalingas bent jau 4 mėnesių kreditinės kortelės, apdirbančios tvirtinimus dėl reikalo mažiau kaip 50$ k ir 6 mėnesiai paskoloms daugiau kaip 50$ k. Minimali mėnesinė 2
00$ apimtis yra reikalinga ir turi būti reguliaria plyta ir cemento skiedinio verslu, kuris buvo versle bent jau 2 metus. Užuominos ir interviu bus vesti ant prekybos užuominų, savininkų ir prekiautojų savarankiškai, kad nustatytų paraiškos tikslumą. Paprastai, minimalus reikalingas FICO rezultatas yra 525, ir prekiautojai turi būti bent jau vieneriais metais iš bankroto. Prekiautojai surado ant Atleisto Grynųjų pinigų Prekiautojo, ar Uždraustas sąrašas yra nepriimtini.

Finansavimas

Prekiautojai, kurie priima pažangos pasiūlymą turi pateikti užbaigtą Receivables Pirkimo sutartį. Su kiekviena sutartimi paprastai panaikintas tikrinimas yra reikalingas, kad užmokesčiai galėtų automatically būti išskaityti nuo pranešimo. Tikrinimas turi atitikti tikslų įmonės pavadinimą ant rinkmenos. Paprastai, finansavimas bus užbaigtas, kai tik antra sėkminga partija yra padaryta verslo, kuris turi atitikti vidurkį 80 % viduje originalių tvirtinimų, kuriems suteikiama originalią paraišką.

Atnaujinimas

Atnaujinimą laiko aukštesniu pavojumi ir gali nukristi po skirtingais pasirašymo nurodymais. Tipiškai, jei balansas yra užmokėti 50 %, ir pranešimas yra geroje padėtyje, kurią prekiautojas vertins atnaujinimui. Naujas finansuotas kiekis negali padidėti daugiau negu originalus kiekis. Atsiskaitydama su paskola nuo konkurento, paskola turi būti geroje padėtyje.

Užmokesčiai

Šitos paskolos yra trumpalaikiais finansavimo tikslais tiktai ir tipiškai vadovautos 4 iki 8 mėnesių ilgio. Palūkanų normos neįkrauna ant šio paskolos tipo. Atmokėjimas yra vaizduotas faktoriaus normos. Faktoriaus norma yra nustatyta paskolos trukmės. Pavyzdžiui, 4 mėnesių paskola gali turėti faktoriaus normą 1.30 %, 6 mėnesiai 1.34 % ir 8 mėnesiai 1.38 %.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *