Greita maža įmonė paskolina pasiūlymo likvidumą kovos kompanijoms.

parašė , 2012-06-26 20:21

Ar jūs esate aukštame gale mada, ar TAI palaiko, turint pinigus čia pat, kai jums reikia to, yra esminė dalis turėjimo ir sekimo su maža įmone. Užuot turėjęs laukti, mėnuo ar net du, kad gautų pinigus nuo nepadarytų gautinų sąskaitų sandorių, parduodamas tas sąskaitas greitoms mažos įmonės paskoloms galėjo padaryti pirmas kreditas nemokamai ar sulaužyti jūsų kitą verslo avantiūrą.

Vieną kartą svarstytas labai pavojingas, faktoringo paskolos tapo saugesnės ir todėl populiaresnės daugiau kaip praėjusius kelis dešimtmečius. Kai kurios firmos net naudoja šį paskolos tipą, kad užmokėtų už paleidimo kainas. Kai bankas neskolins jums pinigų, jūs turite išplėsti savo verslą, faktoringo kompanijos siūlo geriausiam ir efektyviausiam sprendimui.
Pokštas į geros normos jūsų faktoringo paskolai gavimą turi surasti greitos paskolos kompaniją, kuri specializuojasi tam tikrame rajone. Ši specializacija galėjo būti firmų dydžiu, jie dirba su ar laukas, viduje kurio jie dirba.

, Pavyzdžiui, kai kurios faktoringo kompanijos tiktai perka sąskaitas nuo firmų, kurios daro mažiau kaip 10.000$ per mėnesį. Tai leidžia faktoringo kompanijai sutelkti jų pastangas į tik vieną verslo tipą, duodant jus geresnė skolinanti sutartis. Kadangi faktoringas tikrai ima didesnį procentinį dydį jūsų naudos negu, sako, banko paskola daro, svarbu surasti faktoringo kompaniją, kuri gali pasiūlyti jums konkurencingą kainos pasiūlymą.

Kelios mažos įmonės turi gautinų sąskaitų skyrių, gebantį rinkti būtinas pinigų sumas skubiai. Atsižvelgiant į tai, kad reikėtų jūsų savų skyriaus savaičių ir galbūt mėnesių, kad užbaigtų nepadarytus sandorius, jūs galite gauti pinigus viršuje priekis, parduodamas jūsų sąskaitas faktoringo kompanijai.

Atvejais, kur jūsų gautinos sąskaitos nėra hostingas nepadaryti, bet jums reikia pinigų dabar, o ne iki originalaus sandorio mokėjimo termino, faktoringo kompanija gali duoti jums grynuosius pinigus rankoje. Kai kurios faktoringo kompanijos tvirtina, kad jie gali net gauti jus pinigai, kurių jums reikia per dvi dienas po ryšio palaikymo su jais! Mažai įmonei, šis neatidėliotinas grynųjų pinigų likvidumas gali būti skirtumu tarp pasisekimo ir nesėkmės.

Kitas būdas, kuriuo faktoringo firma gali pasiūlyti mažai įmonei finansinį stabilumą yra, elgdamasis su tarptautinėmis gautinomis sąskaitomis. Kaip reguliarus kolekcijų skyrius, kelios mažos įmonės turi likvidumą, kad mokytų ir pasamdytų darbuotojus, gebančius darbą su užsienio sandoriais. Kadangi faktoringo kompanija dirba išimtinai jų tam tikrame nišos lauke, tarnautojai ir darbuotojai ten jau turi patirtį, būtiną, kad padarytų apsigyvenančius tarptautinius pranešimus paprastus.

Kietų verslo priežasčių įvairovei, naudodamas faktoringo kompaniją greitoms mažos įmonės paskoloms yra labai naudinga praktika. Ar jūsų verslas yra nelauktoje finansinėje duobėje, ar jūs turite galimybę, bet ne fondus, kad plėstumėtės, parduodamas jūsų sąskaitas gryniesiems pinigams viršuje, priekis gali padaryti jūsų verslo svajones galimas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *