Estetinis plombavimas kaune

Estetinis plombavimas Kaune

parašė , 2013-04-15 20:42

Šiuolaikiniame gyvenime jokioje srityje neišvengiame sužeidimų ar sugadinimo, todėl bet kokiai deformacijai yra pasitelkiamos skirtingos tvarkymo priemonės. Estetinis plombavimas Kaune – tai sprendimas tiems, kurių dantys reikalauja odontologo prisilietimo dėl išvaizdos koregavimo ar buvusiųjų funkcijų atstatymo. Ne paslaptis, kad su laiku viskas keičiasi, įskaitant ir dantis, mat nuo nuolatinio kramtymo ar nelaimingų įvykių deformuojasi danties paviršius bei forma, todėl yra siekiama atstatyti buvusią išvaizdą ne vien tik dėl grožio, tačiau ir dėl pačių dantų funkcijos. Dažniausiai pacientai kreipiasi į odontologus dėl patirtų traumų, tačiau yra ir kiti variantai, kurie sukelia jiems diskomfortą, o dėl šio ir yra griebiamasi estetinio plombavimo.

Atkuriama danties forma

Nepaisant įvairiausių aplinkybių gausos yra patiriamas danties paviršiaus ar formos deformacijos rezultatas. Tai sukelia ne tik skausmą, tačiau ir kompleksą bendraujant su kitais žmonėmis, todėl estetinis plombavimas Kaune – tai reali galimybė ištaisyti padėtį. Esamą dantį dengiant specialiais medžiagų sluoksniais yra sukuriama nauja danties išvaizda, pritaikyta prie kitų ne tik spalva, tačiau ir dydžiu bei aukščiu. Toks odontologų kruopštumas nepaliks jokio „kabliuko“, dėl kurio aplinkiniai galėtų pastebėti danties korekciją estetiniu plombavimu, tad galėsite drąsiai šypsotis ir džiaugtis savo šypsena!

Ar jums to reikia?

Estetinis plombavimas Kaune

Estetinis plombavimas Kaune

Estetinis plombavimas Kaune gali būti atliktas net ne dėl vienos ir ne dėl dviejų priežasčių. Yra rekomenduojama palaikyti normalią dantų būklę, todėl, pastebėjus pakitimus, būtina kreiptis į specialistus dėl konsultacijos ir tolimesnio gydymo! Įvykus fizinei dantų traumai, kuomet dantis įtrūksta ar net visiškai nuskyla, yra būtinas estetinis plombavimas, mat tik tokiu būdu jūs užsitikrinsite, kad jūsų dantys ir toliau puikiai funkcionuos bei tai nepakenks jūsų sveikatai. Taip pat yra labai patogu „ištaisyti“ nuo gimimo esančius dantų susiformavimo trūkumus, kadangi vis dažniau yra prašoma tiesiog susiaurinti tarpą tarp dantų, kas yra įmanoma estetiniu plombavimu tvarkant tarpą formuojančius dantis. Be viso to nepamirškime ir fakto, kad su laiku dantys praranda savo pirminę formą nusidėvėdami, todėl yra labai svarbu laiku pastebėti stipriai pakitusį danties aukštį, mat jis formuoja sukandimą ir gali apsunkinti kramtymą, tuo pačiu sukeliant pašalinius raumenų skausmus, mat šie yra papildomai apkraunami. Tad estetinis plombavimas Kaune yra reikalingas tais atvejais, kuomet esama situacija netenkina jūsų tiek funkcionalumu, tiek išvaizdos aspektais.

Greita ir pigu!

Visi puikiai žinote, kad dantų tvarkymas – brangus „malonumas“, todėl dažnas į odontologus kreipiasi tik tuomet, kai kankinantis skausmas yra nebepakeliamas. To nebebus! Estetinis plombavimas Kaune yra pigus variantas atsižvelgiant į paslaugos pobūdį, kadangi dantų pakeitimas ar „apvilkimas“ karūnėlėmis kainuoja nepalyginamai didesnę sumą pinigų. Taip pat atsižvelkite ir į darbo spartą, kadangi estetinis plombavimas iš jūsų pareikalaus vos vieno vizito, kai tuo tarpu kitos procedūros užtruktų ne vieną dieną, o be viso to lankytis pas odontologą tektų ne vieną ir ne du kartus. Tad įvertinus darbo kokybę, spartą ir rezultatus galime drąsiai teigti, kad estetinis plombavimas Kaune – galimybė susitvarkyti savo dantis kiekvienam!