1 5 farad kondensatoriaus

Automobilių audio kondensatorių supratimas

parašė , 2013-01-10 10:24

Girdimoji sistema mūsų Automobilių garso sistemos yra skirtingų dalių asortimentas. Kiekviena dalis sistemoje įvykdo specifinę funkciją. Būtent su visų dalių koordinacija, jūs galite išgirsti sistema žaisti tuos fantastiškus takus, kaip jūs vairuojate. Visoje sistemoje, Automobilių garso sistemos turi savo savo reikšmę.

Kas yra automobilių audio kondensatoriai?

Automobilių audio kondensatoriai yra iš esmės valdžios laikymas automobilyje. Šitie kondensatoriai kaupia tą valdžią, kuri yra būtina stiprintuvui, kad pagamintų didelius garsus. Jūs galite išgirsti sparčiai augančius bosinius garsus ir dainas su taip labai būtinu niuksu tik dėl girdimųjų kondensatorių. Automobilių audio kondensatoriai yra taip pat žinomi kaip sustingstantys kondensatoriai.

Daugiau ant Automobilių garso sistemos

o Girdimieji kondensatoriai kaupia valdžią, kad ir kada ji nėra reikalinga. Ši valdžia yra išleista, kai reikalavimas valdžią viršyja automobilio valdžios sistemos aprūpinimo gebėjimą.

o Girdimieji kondensatoriai yra būtini, kad papildytų reguliarų automobilio maitinimo šaltinį, kad garantuotų lygų stiprintuvo funkcionavimą. Automobilių audio kondensatoriai paprastai svyruoja nuo 0.5 farads į 3 farads.

o Jūs turite įdiegti automobilių audio kondensatorių, tai papildo jūsų stiprintuvą. Taip pat reikia padėti kondensatorių kaip šalia kiek galima į stiprintuvą. 500 atiduodamosios galios RMS, reikia turėti girdimąjį 0.5 farads kondensatorių.

o Yra taip pat skaitmeninių girdimųjų valdžios kondensatorių. Jie gali taip pat būti įdiegti automobiliuose. Skaitmeninis girdimasis kondensatorius (paprastai nuo 1.5 farads) susideda iš posūkio ant ir išjungti schemą greta 24 voltų DC.

Jei jūs, kurį automobilis uždega blankus, kai jūsų automobilių audio sistema pagamins gilią bosinę pastabą, tai jūsų amp labai padės su Autodetalių parduotuvės.