Foto knygos: kad atsiminimai gyvuotų dar ilgiau

parašė , 2014-01-19 07:19

Kiekvienas mūsų turime tikrai nemažai nuotraukų, kurios kelia šiltus ir gražius prisiminimus. Deja, kai nuotraukos kaupiamos tik kompiuteryje, jos peržiūrimos tikrai gana retai. Nieko nuostabaus – juk skaitmeniniu formatu esame pratę saugoti daugybę nuotraukų, kurias peržiūrėti užtruktume tikrai nemažai laiko. Taigi, bene geriausiai padeda išsaugoti atsiminimus foto knygos, kurios, gulėdamos lentynoje vis kviečia peržiūrėti nuotraukas ir malonius atsiminimus išgyventi dar kartą.

foto knygosFoto knyga gali būti puiki dovana ne tik mūsų brangiems žmonėms, bet ir pačiam sau: jų kaina tikrai prieinama kiekvienam, taigi, tikrai galime sau leisti atsispausdinti pačias gražiausias savo nuotraukas.

Foto knygos užsakymas tikrai neužims daug laiko, ir paprastai ilgiausiai užtrunka tiesiog nuotraukų atrinkimas. Po to, kai juostinę fotografiją pakeitė skaitmeninė, vis mažiau susimąstome, ką fotografuojame, ir dažnai turime daug panašių ar net vienodų kadrų. Nieko nuostabaus, kad vėliau tiesiog neatrandame laiko peržiūrėti ir atrinkti tokias nuotraukas, kurias tikrai norėsime peržiūrėti dar ne vieną kartą. Taigi, nuotraukų atrinkimas foto knygai gali užtrukti gana ilgai. Vėliau, kai nuotraukos jau bus atrinktos, viskas vyks kur kas greičiau: teliks pasirinkti foto knygos dizainą, susikelti pačias gražiausias nuotraukas ir, jei bus noro, prie nuotraukų parašyti tekstą. Tai tikrai neužtruks daugiau nei pusvalandį, ir jūsų fotoknyga bus pradėta gaminti nedelsiant. Fotoknygos paprastai pagaminamos vos per kelias dienas, taigi, jums neteks ilgai laukti, kol fotoknygą jau galėsite vartyti savo rankose.

Kai atrinksite tik pačias gražiausias nuotraukas, tikėtina, kad fotoknygą norėsite vartyti tikrai dažnai, ir nevarginsite savo svečių, norėdami parodyti nuotraukas iš kelionės – paprastai kompiuteryje turime tūkstantį ar net daugiau nuotraukų iš vienos kelionės, taigi, turbūt neverta nė sakyti, kad tokio koekio peržiūra tikrai vargina. Taigi, kam to reikia, kai galite tiesiog atsirinkti pačias gražiausias savo nuotraukas ir jas įamžinti fotoknygoje?

Šalti žiemos vakarai, kuomet vis daugiau laiko praleidžiama namuose, – tinkamiausias metas atsirinkti nuotraukas ir jas užsisakyti. Kartais tą padaryti tiesiog neprisiruošiama, taigi, dabar – pats tinkamiausias metas tai padaryti ir užsisakyti fotoknygą už itin patrauklią kainą.

2 atsakymų į “Foto knygos: kad atsiminimai gyvuotų dar ilgiau”

  1. Rasa says:

    Labai mėgstu varyti senus albumus, tiek savo pačios, tiek nuvažiavus pas močiutę žiūrėti jos jaunystės fotografijas.. Taip at kaip ir senos nuotraukos, širdį džiugina ir seni auksiniai papuošalai, kurie turi ilgą išliekamąją vertę ir yra perleidžiami iš kartos į kartą https://ziedelis.lt/aukso-dirbiniai-su-brangakmeniais

  2. Sigita says:

    Foto knygos yra puiki dovana. Pati neseniai dovanojau foto knygą į kurią sudėjau savo pačios darytas nuotraukas. Žinoma, padėjo fotografijos mokymai, tačiau dabar turėsiu nuostabių fotografijos įgūdžių, bei plėtoti šį hobį ir galbūt pasidaryti sau foto knygą atsiminimui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *