Faktoringo kainos yra taip pat prakeiktos aukštai! teisinga įmonė ar tik taktinis prieštaravimas?

parašė , 2013-12-22 11:00

"Kainos yra taip pat prakeiktos aukštai!" Jūs kada nors išgirdote kad vienas anksčiau? Dirbant su faktoringu, tai yra iš tikrųjų kažkas, kurį jūs galbūt susitikote anksčiau per jūsų pradinį pasikalbėjimą su nauja perspektyva.

Be, "Oh, gerai, aš apgailestauju, esu geras viso" ar galbūt mėgstantis ginčytis ir beviltiškas, "Jie nėra! Kaip jūs galite galbūt pasakyti tai?" Ką jūs sakote?

Gerai, jūs turite turbūt iš pradžių pabandyti suprasti, ar pradinė "kainos sąmonė" yra teisinga ir galiojanti įmonė ar paprasčiausiai tik greitas prieštaravimas dėl jūsų (re) faktoringo pristatymas iki šiol.
Kodėl šis skirtingumas yra svarbus? Kadangi jūs turite turėti reikalo su tuo kitaip priklausomai nuo to, kuo pasirodo, tai yra.

Neidamas toliau į detales čia, atsiminkite, strateginėje komunikacijoje ir besiderinčiuose terminuose, prieštaravimo apdorojimas yra ganėtinai kitoks negu problemos išsprendimas ir todėl reikalingas skirtingo požiūrio.

Šiandien, aš noriu pasidalyti su jumis problema, spręsdamas metodą, pagrįstą dėl klausimo, kuris priėjo pasikalbėjime su nauja perspektyva, kas iš tikrųjų mėgo tai, ką jis studijavo apie faktoringą, bet buvo sudomintas dėl kainos reikšmės.

Aš ypač mėgau būdą, kuriuo ši "sąmoninga kaina" perspektyva žiūrėjo į svarstomą problemą, todėl, kad tai buvo iš tikrųjų teisinga ir galiojanti įmonė, kuri nuėjo už tipiško "the-rate’s-too-hi" prieštaravimo ir tokiu būdu atsižvelgė į iš tikrųjų į sprendimą orientuotą diskusiją.

Yra, kaip jis padėjo tai:

"Kaip mažos įmonės savininkas, aš esu įpratęs kontroliuoti ir valdyti didžiąją dalį mano verslo aspektų savarankiškai, apimdamas visas įvairias naudojamas kainas, jungtas su to valdymu. Tačiau, kai prieita prie finansavimo, aš jaučiu, kad aš neturiu jokios kontrolės kainos apskritai ir visada turiu ar "imti ją ar palikti ją". Yra faktoringas, truputį skirtingas, ar aš tik pridedu kitą kainos monstrą prie savo didžiosios knygos, kurią aš nesugebėsiu kontroliuoti?"

Yra tuo, ką mes paaiškinome jam:

Kai jūs galvojate apie tipišką verslo paskolą, jūs esate teisingas. Jūs neturite absoliučiai jokios tebevykstančių kainų kontrolės apskritai, ir jūs turite elgtis su tuo kaip tik kita (laikina) "pastovi kaina" dalykas.

Su skolos išmokėjimo sąrašu, jūs sumokate pastovų kiekį viršininko ir dominate kas mėnesį, ar jūsų P& L gali leisti sau tai ar ne.

Žinoma, kredito limitas yra šiek tiek lankstesnis, atsižvelgdamas į daugiau kainos kontrolės. Ant tipiškai pastovaus metinio palaikymo mokesčio viršūnės, jūs tiktai mokate viršininkui ir palūkanoms tam, ką jūs nuleidžiate kaip ir kai jūs naudojate tai. Vadinasi, tai yra greičiau "kintamųjų išlaidų" dalykas (išskyrus metinį palaikymo mokestį).

Ką abu, paskolos ir LOCs turi bendrai, nors yra faktas, kad jie yra abu įsiskolinę instrumentai. Skola tęsia jūsų knygas, mažina vertę jūsų kompanijos, ir riboja jūsų būsimą skolinimosi gebėjimą.

Faktoringas, tačiau, nekuria skolų ant jūsų balanso, nemažina vertės jūsų kompanijos, ir neriboja jūsų būsimo skolinimosi gebėjimo. Iš tikrųjų, tai gali iš tikrųjų padėti jums statyti geresnį kreditą skubiau.

Panašus į kredito limitą, su faktoringu jūs tiktai užsitraukiate kainas, kai jūs naudojate jį, ir su mūsų faktoringo programomis, nėra jokio metinio palaikymo mokesčio. Tai daro tai 100 % "kintamųjų išlaidų" dalyku, kurio jūs turite absoliučią kontrolę.

Kas yra daugiau, su faktoringu, jūs turite gausų pasirinkimą didelei kainos kontrolės teisei po plaštaka. Pavyzdžiui:

1. GREITAI IŠ PRADŽIŲ

Kadangi jūsų faktoringo kainos yra tiesioginė funkcija to, kaip skubiai jūsų klientai moka jūsų sąskaitas, jūs galite sumažinti savo faktoringą, kainuotą tiesiog faktoringo jūsų greičiausi mokėjimo klientai iš pradžių.

Daug verslo savininkų padaro klaidą faktoringo jų lėtesni mokėtojai iš pradžių, kuris tiktai didina faktoringo kainas be bet kokios papildomos naudos jų verslui ir/ar pinigų cirkuliacijos tikslui.

2. AMŽIUS ‘JUOS

Jei jūs turite klientus, kurie tipiškai moka jų sąskaitas po 60 dienų, jūs galite išleisti savo sąskaitas, brandžias 30 dienų prieš jų faktoringui pateikimą.

Tas būdas jūs galite paversti 60 dienų mokėtojus į 30 dienų mokėtojus ir sumažinti jūsų faktoringo kainas 50 procentų.

Sendindamas sąskaitas anksčiau, negu faktoringas juos yra visada geras būdas sumažinti faktoringo išlaidas – nesvarbu, kokie jūsų klientų užmokesčio ciklai yra.

3. SKILIMAS ‘JUOS

Faktorius "partials". Jei jūs turite 10.000$ sąskaitą į faktorių, bet tiktai reikiate neatidėliotino 4.000$ apyvartinio kapitalo šiuo momentu, darote ne faktorių visa 10.000$ sąskaita netikėtai.

Faktorius tiktai "dalinis" sąskaitos kiekis (dalis, kuri duotų 4.000$ pažangą, kurios jums reikia šiuo momentu) ir nedaro faktoriaus sąskaita, likusi apskritai ar faktoriaus tai vėliau.

Vartojant šį "dalinį" faktoringo metodą, jūs galite vėl sumažinti savo faktoringo kainą pusėje.

Net jei jūs išjudintumėte tai ir factored du tos pačios sąskaitos partials skirtingu laiku, jūs vis dar suprastumėte reikšmingas kainos santaupas per faktoringą visas kiekis netikėtai.

4. TIK LAIKU

Panašus į faktoringą "partials", faktorius tiktai dalies kiekis jūsų visų gautinų sąskaitų, t.y., tiek pat, kiek jūs turite patenkinti savo pinigų cirkuliacijos norus tuo tam tikru laiku.

Galvokite apie tai tokiu pat būdu kaip, kaip kiekvienas tipiškai naudotų tradicinį LOC.

Pavyzdžiui, jei visos jūsų mėnesinės sąskaitos pasiekia 25.000$, bet jums tiktai reikia neatidėliotino apyvartinio kapitalo (pasakykite, algalapiui) 10.000$, tada faktorius tiktai taip daugelis tų sąskaitų kaip yra būtini, kad aprūpintų 10.000$.

Vėl, tai patenkins jūsų tikslius pinigų cirkuliacijos norus už žymiai pažemintas kainas.

5. ĮKRAUKITE ‘JUOS

Atsiminkite, kad užmokestis vadina jus (noriai, ar galbūt net nenoriai) mano, kad jūsų klientai yra ekvivalentas pateikimo jiems paskola dėl nulinių procento palūkanų 30, 45, 60, ar net 90 dienų ar daugiau.

Ironiškas, ar ne? Jūs iš esmės finansuojate savo klientus! Ir tik todėl, kad jie laiko jūsų pinigus vienas, du, ar trys mėnesiai, jūs esate apkrautas papildoma faktoringo kaina, kad patenkintumėte jūsų savus pinigų cirkuliacijos norus. Kuris saldus reikalas jūsų klientams!

Kaip apie jus padidino jūsų komercinę kainą (ą) vienas, du, ar trys procentai mainais už besitęsiančius užmokesčio terminus jūsų klientams? Tai atskirai žymiai sumažintų jūsų faktoringo kainą ar net atlygintų juos visiškai.

Net jei jūs tvirtai manote, kad jūs negalite padaryti to savo seniems klientams (t.y., tie, kad jūs finansavote ilgiausią ir kas jaučiasi priskirtas į jūsų kilnumą), jūs galite turbūt padaryti tai naujiems klientams.

Beje, mes suprantame tobulai gerai, kad jūs bijote apie būtinumą paskelbti kainų didinimą jūsų klientams. Nėra tai juokingas nors, kaip labai daug kitų kompanijų neturi absoliučiai jokių nuogąstavimų apie jų kainų pakėlimą kasmet? Galbūt jūsų klientai yra net tarp jų!

Jūs esate iš tikrųjų tiek įsitikinęs, kad jūsų seni klientai paliktų jus, jei jūsų 26,10$ nematytas daiktas dabar kainavo jiems 79 centus daugiau? Tai yra, iš tikrųjų, trijų procentų kainų didinimo rezultatas! Rimtai, jei jūsų klientai paliko jus dėl trijų procentų kainų didinimo, jūs turite daug didesnę problemą ant savo rankų, negu jūs galėtumėte galvoti. Jūs turite turbūt galvoti apie naujus būdus pridėti daugiau vertės prie jūsų produkto ar paslaugos labai netrukus, kadangi toks žemas kainos elastingumas gali padėti jūsų ilgalaikę verslo sveikatą į pavojų.

Gerai, tiek daug apie tai šiandien. Pakakite, kad pasakytumėte, kad ši tam tikra perspektyva jautėsi daug geresnė apie faktoringą ir buvimą gabus kontroliuoti jo kainą.

Gale, jis pasirašė ant priežodinės punktyrinės linijos, panaudojo visus penkis kainos kontrolės mechanizmus, nubrėžtus bendrais bruožais čia, kad ir kada jis pamatė tinkamas, ir tapo labai laimingu klientu.

Ir tuo metu, kai jis įstatė kainų didinimą į savo biudžeto skaičiavimus naujiems klientams tiesiai nuo pradžios, jis neseniai "turėjo žarnas" (jo žodžiai, ne mano), kad padarytų tai vienam iš jo senų klientų be to.

Kai mes paklausėme jo, kaip tai nuėjo, jis išdidžiai pasakė, "Jokia problema, jie net nemirksėjo".

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *