Ciklas tęsiasi.

parašė , 2012-03-24 15:38

ikas. Jausmas gerėjo žymiai vertybinių popierių biržose. Ir mes manome, kad teigiamas šališkumas tęstųsi apytikriai per kitą vieną mėnesį, bent jau iki biudžeto.

Išskyrus mažą techninį kritimą kada nors šią savaitę, rinkos atrodo subalansuotos iškilmingą laiką vasarį.

Tačiau, kadangi euforija per biudžetą siekia audringai vasario pabaigoje, investitoriams gerai patartų padaryti išėjimą aukštesniuose lygmenyse, mes jaučiamės.

Pasirinkimas viršuje jausme yra daug faktorių rezultatas. Pirmiausiai didžiulis FII, perkantis ant technologijos drobes prekystalių, sukėlė einamąjį sambūrį.
FIIs tradiciškai daro dideles investicijas metų pradžioje, ir tai priveda prie rampos viršuje akcijų kursuose. kreditas Įdomiai, kai FIIs daro daugumą iš savo pirkimo, akcijų kursai nepereina pradinėse stadijose. Tačiau, kainos pereina smarkiai po atsilikimo kelių dienų ir mes matome didelę rampą viršuje kainose. Paimkite, pavyzdžiui, FII, perkantis nuo šių metų pradžios. FIIs buvo dideli pirkėjai teisingumo nuo mėnesio pradžios.

Tačiau, akcijų kursai neperėjo beveik tris savaites, ir tai buvo tiktai praėjusią savaitę, po to, kai FIIs pumpavo gerame Rs 2000 crore, tas supirkimas pradėjo rodyti kainose. Paprastai optimistiška tendencija, kuri tokiu būdu prasideda trunka kelias savaites ir pradinį investitorių anšlagą aukštesniuose lygmenyse. Ši tendencija buvo matoma pernai taip pat svarbius sausio ir vasario mėnesius. Svarbus punktas, kad pažymėtų yra, kad FIIs padarė labai dideles investicijas į teisingumą lapkritį ir 2009 m. gruodis.

Nors rinka tuo laiku buvo ganėtinai finansai optimistiška, didžiulė rampa viršuje kainose įvyko sausį ir 2010 m. vasario. Tačiau, FIIs investavo paprasčiausiai $50 milijonų sausį, kai indeksai iš tikrųjų keitė vaizdo mastelį. Jie buvo dideli pardavėjai kovą, kai indeksai lietė naują aukštai. Panašiai, 1999 m. balandį, tik po to, kai Vajpayee vyriausybė nukrito, FIIs, pumpuotas per Rs 1000 crore į teisingumą ir paskui nepaisant Kargil karo, akcijų kursai perėjo.

Trumpas punktas yra, kad mes paprastai matome kylantį į viršų judėjimą akcijų kursuose po to, kai didelis FII pirkimas vyksta. Tačiau, kylantis į viršų judėjimas vyksta su atsilikimu, po pradinio pirkimo raundo. Po šios logikos, mes laukiame kainų apskritai pereiti kelioms ateinančioms savaitėms.

Mes laukiame technologijos akcijų vesti sambūrį. Tačiau, rampa viršuje kainose šį kartą galbūt nėra taip stati, kadangi tai buvo pernai, ir todėl investitoriai turi būti atsargūs įėjimo į aukštesnius įvertinimus vėliau sambūryje. Tipiškai, visi investitoriai padarytų truputį pinigų pradiniame prabėgime viršuje. Jie iš naujo investuoja tuos pinigus į kitas akcijas paskui, bet užmiršta, kad jie įstoja aukštesnėmis kainomis.

Taip pat neapsaugojimo kiekis pakyla su kiekvienu naudingu reikalu. Todėl, kai rinkos krinta, investitoriai praranda pinigus, kiekvienas eina. Mes didžia dalimi laukiame einamojo sambūrio trukti truputį daugiau, nei mėnuo ir patarti perspėjimui, investuodami kapitalą, kai indeksai pakils daugiau kaip 20 procentų iš dabartinio lygio.

Laukiama, kad po būsimo sambūrio, įvertinimai technologijos sektoriui apsigyventų labiau realistiniame diapazone, ir skirtingumas bus nupieštas tarp geros kokybės kompanijų ir abejotinų vieno dolerio banknotų.

Tai neduoda suprasti, kad vaizduotė technologijos kompanijoms pasibaigtų ar nyktų. Mes manome, kad programinės įrangos technologijos kompanijos tęstų užaugti sveiku tempu, ir jų pagrindai bus garsiniai.

Tačiau, akcijos pajudėtų žingsnyje su atskirais korporaciniais įvykiais, o ne kaip grupė. Pagrindinės kompanijos taptų rinkos atlikėjais tuo metu, kai atsiliekantieji bus po – įvykdyti rinkas.

Kaip įvairinimas į jų technologijos portfelius, investitoriai turi ieškoti žinomų korporacijų, kur verslo modeliai yra pertvarkomi, kuris galėjo privesti prie akcijos reitingo iš naujo.

Labai geras pavyzdys per kitus metus galėjo būti Grasim Pramonės šakomis, L&T ir Hindustan Svirtimi. Visi trys veda žaidėjus savo atitinkamuose laukuose.

Į jų kilimo tempus įklimpo dėl didelės ir įvairios jų firmų gamtos. Ir dabar jų vadyba yra procese pertvarkyti firmas, kad padarytų optimalų išteklių naudojimą.

Tai galėjo vadovauti ne tiktai į padidėjimą jų naudos kilimo tempų bet taip pat ir į geresnius įvertinimus.

Mes ypač tikimės naudingų rezultatų Grasim ir Hindustan Svirtyje, abiejose aukščiausiose šalies kompanijose.

stevesgoods

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *