Nemokamas autolizingas

parašė , 2018-05-16 23:25

Mažai kas rašoma apie paskolas automobiliui įsigyti, dar žinomas, kaip autolizingas. Paprastas lizingas leidžia įsigyti išsvajotą daiktą nemokant už jį iš karto. Lizingo dėka galima atsiskaityti už prekę ne avansu, kas yra įprasta, bet per kelis mėnesius ar metus, mokant kas mėnesį po nustatytą sumą pinigų. Tokios paskolos rezultate sudaro didesnę sumą nei perkant daiktą avansu, už jį sumokant iškart. Automobilių autolizingas yra tokia pati paslauga. Ji leidžia įsigyti automobilį iškart, net neturint pinigų už jį apmokėti. Sakote na ir kas, kad už lizingą reikia mokėti palūkanas ir galutinė kaina yra didesnė nei automobilio vertė? Jei pasakysiu, kad ta kaina didesnė 50%? 100%? Vis dar manote, kai tai nieko tokio? O automobilių lizingas tuo ir išsiskiria, kad jo palūkanos yra didelės ir rezultate reikia susimokėti už privalumą automobilį įsigyti momentaliai.

AutolizingasGalima pagalvoti, kad paskolos automobiliui įsigyti yra per daug jau brangios, kad už tai būtų verta mokėti tokią perteklinę sumą. Jei neturi pinigų susimokėti už automobilį, tai kažin ar tų pinigų atsiras po kelių mėnesių ar metų. O kur dar jei ta suma yra dvigubai didesnė… Niekas nenustemba, kad paskolos automobiliui nėra tokios populiaros kaip paprastos paskolos internetu ar vartojimo kreditai. VIsi galvoja, kad tai per daug brangu. Per visą Lietuvą yra gal tik viena įmonė nuosekliai dirbanti su autolizingu. Visi kiti finansiniai makleriai greičiau renkasi greitųjų kreditų verslą. Taip ir pelningiau ir saugiau ir paklausa didesnė.

Greitieji kreditai yra įdomūs tuo, kad su jų pasiūla yra eksperimentuojama nemažai. Karts nuo karto išlenda įvairūs įdomūs pasiūlymą. Kažkurie iš jų atkrenta, nes nieko nesudomina, bet kiti pasilieka, nes užkabina vartotojus. Vienu metu buvo siūloma gauti nuolaidą, kad pakvietei draugą užsiregistruoti ar pasiskolinti. Bet susidomėjimas nebuvo didelis ir naudos toms įmonėms toks pasiūlymas neatnetė. Tai ir buvo jo atsisakyti. Bet kiti pasiūlymai užsiliko ilgam. Vienas tokių yra nemokamos paskolos suteikiamos pirmą kartą skolinantis iš nuolaidą siūlančios įmonės. Imi paskolą pirmą kartą – nemoki palūkanų už pasiskolintą sumą. Ta suma nėra didelė. Niekas neatiduos 10000 eurų penkiems metams be palūkanų. Bet pasiskolinti kelis šimtus žalių tikrai galima.

O dabar geriausia naujiena: autolizingas irgi gali būti suteiktas nemokamai. Tik ką atsiradurius įmonės nori pritraukti pas save vartotojus ir todėl siūlo autolizingą automobiliui įsigyti gauti nemokamai. Gal ne kiekvieną transporto priemonę pavyks įsigyti su tokiu nemokamu autolizingu, bet tai tikrai geriau nei nieko. Tokia praktika dabar taikoma ir kitose įmonėse kur siūlomas lizingas. Gali įsigyti daiktą ir nemokėt palūkanų. Super duper akcija. Nuo to neatsilieka ir autolizingo įmonės ir pasiūlo vartotojams nemokamas paskolas automobiliui, jei tas automobilis nėra per brangus. Tiesiog super naujiena kiekvienam automobilio pirkėjui.

Vienas atsakymas į “Nemokamas autolizingas”

  1. Nojus says:

    Aš tik pasiėmęs automobilį autolizingu, pagaliau galėjau įsigyti savo svajonių mašiną. Nusipirkau naują elektromobilį ir džiaugiuos kiekvieną dieną važinėdamas. Elektros kaina pigi palyginus su kuru, pati mašina labai saugi, visi davikliai kokius tik galima įsivaizduoti yra. Įkrovimo stotelių irgi vis daugėja. Manau, elektromobiliai yra ateities transportas, kuris nurungs vidaus degimo variklius.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *