Kaip rasti pigiausią auto nuomą

parašė , 2018-05-07 15:49

Jeigu automobilį reikia išsinuomoti labai pigiai, reikia patikrinti ką siūlo https://www.turbonuoma.lt, kiti nuomos salonai, lyginti kainas. Atrodo, tai viskas? Iš tiesų yra ir daugiau gudrybių, kurios gali padėti išsinuomoti automobilį.

Ieškoti iš anksto

Nuoma VilniusVisų pirma, auksinė taisyklė, norint, kad būtų pigi automobiliu nuoma Vilniuje – nepasilikti šio reikalo paskutinei dienai. Kad ir dėl kokių priežasčių jūs ieškote transporto nuomai, tačiau tą paiešką reikėtų kažkaip suskubti padaryti ir atlikti ją tikrai ne paskutinę sekundę, ir matyti tai kaip labai svarbų dalyką. Taip tikrai ir yra, kad ieškoti reikia kuo anksčiau. Akivaizdu, kad yra kažkokių nuomotojų, kurie kažką siūlo pigiau. Tačiau, kas greitesnis, tas pirmesnis. Jeigu kažkas kitas, kaip ir jūs, ieško pigiausio varianto, jį galbūt jau būna pagriebę iš anksčiau. Taigi, reikia iš anksto ieškoti.

Ne savaitgaliais

Dar vienas dalykas – jeigu įmanoma, stenkitės tą nuomos laiką nukelti ne savaitgaliui, o šiokiai dienai. Būtent šiokiadieniais yra mažesnė konkurencija ir jūs galite rasti daugiau pasirinkimų. Kai kurie auto nuomos punktai netgi taiko specialią kainų politiką, ir būtent savaitgaliais tą patį automobilį sąmoningai numoja daug brangiau. Kadangi tada vyksta daugiau švenčių, svarbių išvykų, jaunavedžiams reikia mašinų. Taigi, dėl didesnės paklausos, iškart pabrangsta pasiūla. O štai šiokiomis dienomis auto nuomos įmonės tiesiog prašyte prašo – na imki jau tą mūsų mašiną, imki kad ir perpus pigiau.

Klausti kainų daugybės nuomotojų

Labai svarbu kainų pasiteirauti pas kelis arba daugiau skirtingų nuomotojų. Taip gali nutikti, kad darysite žvalgybą ir pamatysite nuomos kainas tik pas kokius du nuomotojus. Taip yra, nes šiais laikais kažkodėl žmonės labai dažnai slepia kainas. Na, tokiu atveju, jums reikia visiems išsiųsti užklausas, kokiomis kainomis jie nuomoja. Iškart rašykite, ko ieškote. Klauskite, ar gali pigiausiai ką nors pasiūlyti, ir kas tai būtų. Tuomet gavę atsakymus galėsite rinktis iš kur kas platesnio nuomos pasiūlymo spektro.

Rinktis pigiausią mašiną

Galiausiai – atkreipkite dėmesį, kad mašina mašinai nelygi. Vieną nuomoja daug pigiau, kitą nuomoja kur kas brangiau. Taigi, ir jūsų pasirinkimai yra susiję su tuo, kokią mašiną imsite. Rinkitės pigesnę, senesnio modelio. Vis tiek išnuomota mašina važiuos gerai, turės draudimą ir techninę, kelyje nesuges. Todėl verta mokėti mažiau ir rinktis ne pačią naujausią mašiną, o kažką pigesnio.

Mestis nuomai keliese – irgi būdas sutaupyti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *