Paskolos

Nemokamas autolizingas

parašė , 2018-05-16 23:25

Mažai kas rašoma apie paskolas automobiliui įsigyti, dar žinomas, kaip autolizingas. Paprastas lizingas leidžia įsigyti išsvajotą daiktą nemokant už jį iš karto. Lizingo dėka galima atsiskaityti už prekę ne avansu, kas yra įprasta, bet per kelis mėnesius ar metus, mokant kas mėnesį po nustatytą sumą pinigų. Tokios paskolos rezultate sudaro didesnę sumą nei perkant daiktą avansu, už jį sumokant iškart. Automobilių autolizingas yra tokia pati paslauga. Ji leidžia įsigyti automobilį iškart, net neturint pinigų už jį apmokėti. Sakote na ir kas, kad už lizingą reikia mokėti palūkanas ir galutinė kaina yra didesnė nei automobilio vertė? Jei pasakysiu, kad ta kaina didesnė 50%? 100%? Vis dar manote, kai tai nieko tokio? O automobilių lizingas tuo ir išsiskiria, kad jo palūkanos yra didelės ir rezultate reikia susimokėti už privalumą automobilį įsigyti momentaliai.

AutolizingasGalima pagalvoti, kad paskolos automobiliui įsigyti yra per daug jau brangios, kad už tai būtų verta mokėti tokią perteklinę sumą. Jei neturi pinigų susimokėti už automobilį, tai kažin ar tų pinigų atsiras po kelių mėnesių ar metų. O kur dar jei ta suma yra dvigubai didesnė… Niekas nenustemba, kad paskolos automobiliui nėra tokios populiaros kaip paprastos paskolos internetu ar vartojimo kreditai. VIsi galvoja, kad tai per daug brangu. Per visą Lietuvą yra gal tik viena įmonė nuosekliai dirbanti su autolizingu. Visi kiti finansiniai makleriai greičiau renkasi greitųjų kreditų verslą. Taip ir pelningiau ir saugiau ir paklausa didesnė.

Skaityti visą straipsnį “Nemokamas autolizingas” »

Pirmas kreditas – paprasta gauti turint užtarėja ar įkeičiamą turtą

parašė , 2012-04-08 21:07

Didžioji pasaulio dalis yra priklausomi nuo kreditų. Tai yra paprasta esant nenuspėtoms išlaidoms. Nors iš 1 žvilgsnio paimti kreditą nėr labai sunku, tačiau neįvykdžius pareigų skolintojui gali nukentėti jūsų kreditingumo reitingas. Tuomet jums lieka tiktai greitas kreditas turintiems blogą kredingumo įvertinimą.

Taip yra dėl to, kad gauti greitą kreditą su blogu kreditu yra žymiai sudėtingiau nei turint geresnį kredito istoriją. Taip pat netgi jei jums bus suteiktas kreditas, greičiausiai jums nepasiseks gauti norimos kiekio pinigų.

Skaityti visą straipsnį “Pirmas kreditas – paprasta gauti turint užtarėja ar įkeičiamą turtą” »

Galvokite multišeimos paskolos dideliems pirkiniams.

parašė , 2012-03-01 14:37

ikas. Šeima, kuri valgo kartu buvimą kartu ir tokį, kuris ima multišeimos paskoloje kartu lieka kartu tikrai! Kadangi mažai pažįstamus sąvokos multišeimos paskoloms tipiškai duoda šeimoms, kurios nori investuoti kapitalą į visą buto bloką ar gated visuomenę, kuri apgyvendins tiktai jų šeimos narius.

Tuo metu, kai bankai ir paskolos kompanijos plečia tokias paskolas, lengviau gauti juos nuo statybininkų ir supirkėjų, kadangi jie yra daugiau į kmu tokių paskolų praplėtimą. Taip pat, teisingo banko ieškojime, tie, kurie elgiasi su gyvenamosiomis ir komercinėmis paskolomis yra likelier į šiltą iki multišeimos paskolų. Tuo metu, kai ant paviršiaus jie yra paskolos, ne skirtingos negu tradicinės paskolos, reikalingas kanceliarinis darbas yra daug daugiau negu tradicinėms paskoloms
Skaityti visą straipsnį “Galvokite multišeimos paskolos dideliems pirkiniams.” »