Atskiri privatusio sektoriaus bankai.

parašė , 2012-08-20 12:58

Banko akcijos perėjo praėjusią savaitę laukiant didelio bilieto reformų bankininkystės sektoriuje. Tačiau, judėjimas pasireiškė kaip drėgna petarda, kadangi tai buvo tik galimybės suteikimo sąlyga, kad padėtų bankams kelti daugiau teisingumo nuo rinkos. Pasiūlymas sumažinti vyriausybinę zidiniai dalį žemyn į 33 procentus iš esmės prasiskverbtų bankus, didinančius jų teisingumą ar per kapitalo sumažėjimą.

Kadangi niekas negali laikyti daugiau kaip 1 procento teisingumo, jis garantuotų, kad joks strateginis partneris neįeina, nei vadybos pakeitimas būtų galimas. Kadangi bankų visuomeninio sektoriaus charakteris būtų išsaugotas kartu su parlamentine priežiūra, jis daro mažai, kad pakeistų vadybą tvarko taip pat.
Judėjimas, kad suteiktų didesnę autonomiją banko valdyboms todėl atvyktų kaip pjovėjas. Vyriausybė taip pat išsaugojo teisę paskirti pirmininkus ir vadovus ant valdybų banko, tokiu būdu darydama nedaug, kad priimtų į tarnybą daugiau profesionalizmo ir inicijavimo. Gebėjimas pertvarkyti kainos pagrindą ir vadybos nepriklausomybės svarstomas problemas vis dar pasiliktų. Pagrindinės ilgalaikės svarstomos problemos, apimdamos teisėtą skubios paskolos reformą, kad atkreiptų dėmesį į vertingo dalyko atgavimą ir visuotinę bankininkystę lieka neatkreiptos dėmesį taip pat.

Reformos trūkumas trukdė reikšmingam nepasirodančių vertingų dalykų sumažėjimui. Kredito vystymasis tikėtina sulėtės per artimiausius mėnesius naktiniai klubai pabaigoj lėtesnio pramoninio vystymosi. Taip pat laukiama, kad palūkanų normos aplinka bus skystis, kuris padės spaudimą paplitimui. Technologija platino tarpą tarp proaktyvių bankų ir kitų.

Daugumos visuomeninio sektoriaus bankų negalėjo atsakyti į galimybes, sukurtas technologinio pakeitimo. Kadangi dauguma PSU bankų, kontroliuotų rinkos dalį iki šiol, susiduria su kapitalu ir vadybos apribojimais, pro-aktyvūs privatūs bankai sugebėjo įgyti akciją ir užaugti greitai. Tuo metu, kai banko akcijos, ypač tie PSU sektoriuje yra šiuo metu pasiekiami patraukliuose įvertinimuose, nėra reikšmingos viršutinės pusės į atlikimą šituose lygmenyse.

Tuo metu, kai mes nesame meškiški ant sektoriaus, daug priklausytų nuo portfelio, besiteliūskuojančio institucinių investitorių. Su informacijos technologijos sektoriumi, einančiu iš paslaugos naujiems pinigams, perka, iki ginamojo sektoriaus kaip bankininkystė galėjo pažiūrėti investitoriai. Tame atvejyje, jei portfelio teliūskavimas tikrai vyksta, sektorius gali įsigyti palankumą.

Nėra jokių to atsitikimo požymių dabar. Laukiama, kad atskiri privatusio sektoriaus bankai su technologijos kraštu tęs sukurti investicines palūkanas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *