Paltai

Paltai ir šalikai – svarbiausi aprangos akcentai šaltuoju metų laiku

parašė , 2013-09-15 08:14

Šaltuoju metų laiku svarbu pasirūpinti, kad drabužiai būtų šilti, jaukūs ir apsaugotų nuo žvarbaus vėjo bei kritulių. Tai užtikrinti puikiai padeda šilti paltai ir šalikai, kuriuos šiandien galima rinktis iš tikrai plataus asortimento.

paltaiŠiandien labai madingi ilgi šalikai, nesuklysite pasirinkdamos ir megztą raštuotą šaliką. Derinant šaliką prie palto, reikėtų atkreipti į palto raštus bei spalvas. Jei paltas labai ryškus, rinkitės vienspalvį šaliką, jei kreminės ar rausvos spalvos – nesuklysite pasirinkdamos margintus ir ryškius šalikus. Šalikai taip pat gali padėti maskuoti  figūros trūkumus.

Prieš įsigydamos paltą, atkreipkite dėmesį ir į tai, kokie tinka jūsų figūros tipui: kartais nutinka taip, kad drabužis ant manekeno atrodo tikrai gražus, tačiau pasimatavus tenka nusivilti. Kad taip nenutiktų, reikėtų žinoti, kokio tipo paltai tinka kiekvienai figūrai:

Paltai, kurie tinka praktiškai visoms – sujuosiami diržu ("lietpalčio" tipo). Jie sudaro proporcingos figūros įspūdį. Diržą vėliau galėsite pakeisti kitu, pasirinkdamos norimą spalvą. Dabar labai madingi smulkūs dirželiai, todėl galite įsiverti kelis smulkius. Leiskite pasireikšti savo vaizduotei.

Skaityti visą straipsnį “Paltai ir šalikai – svarbiausi aprangos akcentai šaltuoju metų laiku” »