Greitieji kreditai

Paskolos, bloga kredito istorija ir santykis tarp jų

parašė , 2019-07-18 23:07

Vienu metu paskola gauti galėjo praktiškai bet kas. Kredito istorija, gaunamos pajamos, (ne)egzistuojantis užstatas, įsiskolinimai ir daug kitų dalykų niekam nerūpėjo. Todėl ir kreditai su bloga istorija buvo išduodami. Buvo išduodamos ir didelės paskolos įsiskolinusiems, paskolos nedirbantiems, paskolos negaunantiems pajamų ir daug įvairiausių kitų žmonių, kurie šiandien apie tokią pačią paskolą gali tik pasvajoti.

Paskolos su bloga istorijaLaikai pasikeitė. Pačios kreditą teikiančios bendrovės susiprotėjo ir pradėjo nebeduoti paskolų tiems, kuriems atrodė skolinti per daug rizikinga. Bet prisidėjo ir valstybė su Lietuvos Banku priešakyje, kuris pats nusprendė apriboti kreditų išdavimą. O ką dar jai reikėjo daryti, kai greitieji kreditai buvo dalinami į kairę ir į dešinę, be jokių indikacijų, kad šitas procesas sustos? Valstybei irgi aktualu, kad paskolos neiššauktų problemų, nes jei visi prasiskolins ir pradės nebegrąžinti savo paskolų, tai gali kilti vietinė finansų krizė, kuri pasiglemš ne vieną. O to tai tikrai niekas nenori.

Kreditorių prisitaikymas prie naujų reikalavimų

Skaityti visą straipsnį “Paskolos, bloga kredito istorija ir santykis tarp jų” »

Greitoji paskola

parašė , 2013-08-31 08:42

greitoji paskola​Pritrūkote pinigų? Neskubėkite skolintis iš draugo ar kaimyno. Pagalba jums gali tapti greitas kreditas. Dabar jį gauti patogu, paprasta ir tai neatima daug laiko. Palankiausiomis sąlygomis gaunami greitieji kreditai yra saugus ir patikimas būdas pasiskolinti.

Greitoji finansinė pagalba

Nesijaudinkite, jeigu pritrūkote pinigų svarbiam pirkiniui, jeigu iki algos dar toli ar svajojate apie atostogas, kai kišenėse švilpauja vėjai. Šiais ir kitais atvejais kreditas yra kaip tiktai, kas gali jums padėti išspręsti laikinus finansinius rūpesčius. Nebūtina savęs riboti. Jeigu turite nuolatinį pajamų šaltinį, kaip to reikalauja kredito bendrovių sąlygos, prašymą gauti mažąją paskolą galite teikti bet kuriuo paros metu. Greitas kreditas internetu visa para suteikia galimybę pildyti paraišką dėl kredito kada tik jums norisi ar reikalinga. Nepamirškite – kuo greičiau užpildysite prašymą, tuo greičiau kredito teikėjas pateiks atsakymą. Kai kurios bendrovės vilioja šūkiais, žadančiais, jog atsakymą gausite per penkiolika minučių nuo paraiškos išsiuntimo. Įsivaizduokite, jei prieš mažiau nei valandą dar abejojote dėl savo finansinio likimo, dabar jums suteiktas greitas kreditas leidžia planuoti naujus pirkinius, keliones, padengti nenumatytas išlaidas. 

Atsakomybė

Kad ir kaip paprasta bebūtų gauti mažąją paskolą, nepamirškite, kad greitasis kreditas yra finansinis įsipareigojimas, kuris numato, jog pinigus turėsite grąžinti per sutartą laikotarpį. Kad būtų užkirstas kelias galimam delsimui, kredito bendrovės potencialiam paskolos gavėjui kelia tam tikras sąlygas. Daugelis bendrovių reikalauja, kad jų klientai būtų pastoviai dirbantys asmenys. Taip siekiama užtikrinti, kad kredito gavėjas, gaunantis nuolatines mėnesines pajamas, bus pajėgus grąžinti pasiskolintą sumą. Nors kai kur greitas kreditas suteikiamas ir nedirbantiems asmenims ar studentams, vertėtų realistiškai įvertinti savo finansines galimybes.

Jūsų teisė rinktis

Jeigu jūsų prašymas gauti greitąjį kreditą buvo patenkintas, greičiausiai, jau apsisprendėte, per kiek laiko planuojate grąžinti gautą sumą. Greitas ilgalaikis kreditas internetu suteikia galimybę pasiskolinti greitai, paprastai ir, jei pageidaujate, ilgesniam laikotarpiui. Kai vieni renkasi iš karto grąžinti visą kreditu gautą sumą, kitiems priimtinesnis būdas atiduoti skolą – dalimis, kas mėnesį, per vienerius, dvejus ar net trejus metus. Tai visiškai realu. Kai kurios kredito bendrovės leidžia grąžinti mažąją paskolą per dvylikos – dvidešimt keturių mėnesių laikotarpį ir vadina tai ilgalaikiu kreditu. Kitos šį laikotarpį pratęsia iki trisdešimt šešių mėnesių. Tiesa, tai priklauso ir nuo pasiskolintos sumos dydžio. Jeigu jūsų kredito suma neviršija tūkstančio litų, neturėtumėte tikėtis galimybės jį grąžinti per dvejus metus. Paprastai ilgesniam laikotarpiui išduodamos mažosios paskolos, siekiančios du ir daugiau tūkstančių litų. Jeigu jūsų poreikius patenkins tik tokio dydžio suma, turite teisę rinktis palankiausias jums grąžinimo sąlygas. Nereikėtų delsti, bet nepatartina ir skubėti. Verta išnaudoti bendrovių suteikiamas sąlygas, pasidomėti palankiais pasiūlymais ir priimti sprendimą, dėl kurio vėliau netektų gailėtis.

Verta dėmesio

Kartais, kai kalba pasisuka apie greituosius kreditus, atsiranda skeptikų, abejojančių mažųjų paskolų nauda. Visi nepatiklieji gali būti ramūs – tai saugus ir patikimas būdas pasiskolinti. Laiku grąžinta paskola nepaliks abejotinų pėdsakų jūsų finansinėje istorijoje. Jums suteikiama teisė gauti kreditą, kai mainais įsipareigojate laiku jį grąžinti. Tai oficialus bendradarbiavimas, patvirtinamas sutartimi. Būkite tikri, kad tokio sandorio sudarymas yra visiškai legalus. Kaip ir pats greitas kreditas. Jeigu neabejojate, kad įstengsite jį grąžinti, pritrūkę pinigų kreipkitės – tai lengva, nereikalauja ypatingų žinių, neatima daug laiko, leidžia išvengti nejaukių akimirkų, skolinantis iš draugų ar giminaičių.