Bažnyčia / šventyklos finansavimas

parašė , 2016-04-21 13:48

Jūs žinojote, kad yra bažnyčios paskolų? Taip, jei jūs esate įsimylėjęs apie ministeriją jūs neturite kovoti pakelti ją prie savęs savarankiškai – jūs galite tiesiog priartėti prie skolintojo, ir jums duos bažnyčios paskolą.

Bažnyčios tipai paskolina

Yra daug tipų bažnyčios paskolų, kurios yra pasiekiamos jums. Bendriausi vieno dolerio banknotai yra:

Tradicinė bažnyčios paskola: tai yra tradicinė paskola, kuri turi skolos išmokėjimą, kuris svyruoja nuo 20 metų iki 30 metų. Tai taip pat atvyksta su pastovia palūkanų norma, kuri svyruoja nuo 5 metų iki 20 metų. Kai jūs priartėsite prie skolintojo, jis ar ji panaudos pasirašymo metodą, žinomą kaip įsiskolinęs paslaugos nušvietimas žiniasklaidoje nustatyti kiekį, kurį jūsų bažnyčia gali pasiskolinti
Vėsus kuriuo tai su šia paskola yra, kad jūs neturite turėti asmeninės garantijos. Paskola taip pat turi puikias normas ir terminus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Lengva apibrėžiamojo žodžio bažnyčios paskola: jūsų bažnyčiai lengviau ruoštis šiai paskolai, kadangi skolintojas naudoja pajamų metodo kartotinį, kad nustatytų kiekį, kurį jūs sugebate pasiskolinti. Kadangi lengva gauti tai, paskola yra ideali naujesnėms bažnyčioms ir bažnyčioms, paveikiančioms aptemptą biudžetą. Tuo metu, kai lengva gauti paskolą, gerai pažymėti, kad tai turi truputį didesnę palūkanų normą negu tradicinė bažnyčios paskolos programa; todėl, jūs turite būti pasiruošęs užmokėti daugiau.

Rezervato taupytojas: tai daugiausia nutaikoma į bažnyčių nuo teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo gelbėjimą. Tai taip pat taupo bažnyčią nuo jos vertingų dalykų pralošimo. Jei jūs valdėte bažnyčią kurį laiką, ir jūs susiduriate su finansinėmis problemomis, pavyzdžiui jūs vėluojate sukūrime kai kurių užmokesčių, kuriems tai yra paskola, kad nueitų.

Paskola yra idealiausia, kai jūs negalite finansuoti savo paskolą. Kai jūs priartėsite prie skolintojo, jis ar ji padės jums mokėti, paskola tokiu būdu padeda jums grįžti ant jūsų kojų. Tuo metu, kai paskola yra didelė, gerai pažymėti, kad tai turi didesnę palūkanų normą. Paskola yra taip pat apribota. Pavyzdžiui, skolintojas tiktai priims, kad žema paskola vertina sandorius.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Žema mokėjimo grynaisiais bažnyčios paskola: tai eina prieš normą. Užuot padėjusi didelį mokėjimą grynaisiais, paskola leidžia jums padėti taip žemai kaip 10 % kaip mokėjimas grynaisiais, kuris leidžia jums nupirkti turtą, kurio jums reikia už labai žemą kainą.

Obligacijos programa: tai idealu, kai jūsų bažnyčiai reikia ilgalaikės pastovios palūkanų normos be baliono.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *