3 priežastys, kodėl verslo kreditas yra jums

parašė , 2016-12-02 23:37

Ar jūs esate iniciatyvus verslininkas ar sumanus investitorius, finansuojantis jūsų verslui, ar investicijai reikia, gali būti nepagaunamas.

Nėra jokio stygiaus metodų, kurie gali būti panaudoti verslo finansavimui:

asmeninės santaupos

išėjimo į pensiją santaupos

asmeninės kreditinės kortelės

linijos kredito ant asmeninių vertingų dalykų

privatūs pinigai ar partneriai

verslas/skelbimas pažinčių skyrelyje paskolina

Tačiau, šitie metodai gali būti apriboti kiekyje ir/ar reikalingas reiklių kvalifikacijų. Net blogiau, kai kurie metodai reikalingas JŪSŲ pinigų naudojimo.
Asmeninis kapitalas turi būti bet kokio verslininko ar investitoriaus paskutine priemone.

Yra protingesnis pasirinkimas: verslo kreditas w/asmeninė garantija. Tai yra mažiausio pasipriešinimo maršrutas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

3 Priežastys, Kodėl Jūs Turite Pasirinkti Verslo Kreditą w/Asmeninė Garantija:

1. Minimalios Kvalifikacijos

Kvalifikavimas w/asmeninė garantija yra paprastas. Yra tiktai 2 reikalavimai: geras asmeninis kreditas ir sveikos numatytos pajamos. Skolintojai nori žinoti, kaip gerai pretendentas valdė jų asmeninius fondus, ir jei pretendentas sugeba numatyti esmines pajamas nuo jų verslo produktų ar paslaugų.

2. Greitas Fondų Perkėlimas

Verslo kreditas siejasi su apsaugojimu kreditinių kortelių po jūsų verslo valstybės vientisumu. Tipiškai, finansavimas w/asmeninė garantija yra greitas ir vientisas. Ten yra ne ilgi, laukia ar įtempti taikomieji procesai. Jūs prisimenate, kaip skubiai skolinantys sprendimai grįžo po to, kai jūs kreipėtės dėl asmeninių kreditinių kortelių? Verslo kredito sprendimai dirba tas pats. Kai kurie sprendimai yra greiti tuo metu, kai kiti ima truputį daugiau, nei savaitę.

3. JOKS pritvirtinimas prie jūsų asmeninės kredito rinkmenos

Kaip verslo savininkas/investitorius tai yra geriausi metodai, kad sulaikytų jūsų asmeninį kreditą švarų. Švarus kredito profilis charakterizuoja jus kaip patrauklų verslo partnerį ir idealų skolinantį kandidatą. Didelio kredito pašalpa yra nesibaigianti; laimei, verslo kreditas leidžia jums palaikyti didelį asmeninį kreditą, vis dar manydamas, kad jūs gaunate prieigą į kapitalą, kurio jums reikia. Nors, jūs asmeniškai garantuojate fondams, verslo kreditas nepasirodo ant jūsų asmeninės kredito rinkmenos, jei jūs neneįvykdote įsipareigojimų. Minimalių reikalingų užmokesčių sukūrimas yra nesvarstytinas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Reikalavimai verslo kreditui w/asmeninė garantija yra minimalūs; tačiau, tiesiog prašymas negarantuoja maksimalaus finansavimo. Aš patariu konsultuotis su ekspertu ar profesine paslauga. Jie turi sugebėti padėti jums su kvalifikavimu ir maksimalaus finansavimo apsaugojimu.

Visada įvertinkite potencialias išlaidas, kurios lydi jūsų išrinktą finansavimo pasirinkimą anksčiau sprendimų priėmimo.

Kapitalo pakėlimas neturi būti įtemptas ar daug darbo reikalaujantis.

Neleiskite apsunkinančiam skolinimui sulėtinti jus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *