Paruoškite savo atnaujinamą energijos projektą tam, kad jis finansavo

parašė , 2016-12-18 17:31

Yra šeši esminiai elementai, kurie turi būti vietoje patikinti sėkmingą rezultatą, jei jūs vystote stambų atnaujinamą energijos projektą.

Obligacijos finansavimas tvarko kombinaciją statybos išsivystymo paskolos plius ilgalaikis skolos išmokėjimas viršininko ir palūkanų dėl pasiskolinto kiekio. Yra iš tikrųjų šeši obligacijos finansavimo kertiniai akmenys. Pirmas yra tai, kas vadina feedstock, kurie yra žaliava, kurie valdo jūsų projektą. Feedstock yra aprūpinimo sutartis jūsų projektui., Pavyzdžiui, saulė yra feedstock saulės ūkiui – tokiu būdu reikės tiekti radiacinį tikslios svetainės studijavimą, kur jūs siūlote savo projektą. Vėjas yra feedstock vėjo ūkiui, kuris reikalingas vėjo studijavimo pranešimų, kaip kitas pavyzdys.
Antras obligacijos finansavimo elementas reikalingas, kad įrodyta technologija būtų įgyvendinta. Ši technologija, kuri būtų panaudota, turbūt veikė keliose svetainėse per nusitęsusį laikotarpį, rodydama patikimumą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Trečias reikalavimas turi gauti įrodytą EPC su sėkminga profesine patirtimi. Jūsų EPC (Projektavimas, Įsigijimas & Statybos partneris), turbūt sėkmingai konstravo panašius valdžios projektus dydyje, maste ir apimtyje, kurie valdė ir gamino valdžią.

Ketvirta, tai būtina jūsų projektui turėti investicinį rūšies nuvedimo partnerį, kuris turi kredito reitingą BBB-ar aukščiau su Standartu ir Vargšų kredito reitingo agentūra. Šis valdžios pirkimo partneris turi pasirašyti nuvedimo sutartį, kuri yra besąlygiška, neatšaukiama, perduodama ir be numatytųjų sąlygų.

Penktas, jūsų Operacijos ir Palaikymo tiekėjas turi turėti sėkmingą įrašo veikimą ir panašių gamybos patogumų priežiūrą. Šis tiekėjas turės būti bondable ir turėti maintaned operaciniai patogumai, kurie šiuo metu gamina valdžią.

Ir paskutinis, bet ne mažiausiai, kritiška, kad jūsų vadybos komanda yra patyrusi dydyje, maste ir apimtyje projekto, išvystyto. Vadybos komanda turi susidėti iš ekspertų, mokytų išvystyme ir operacinėse panašaus dydžio jėgainėse.

Kai tik šitie šeši esminiai elementai yra vietoje, jūsų projektas yra paruoštas kitam finansavimo žingsniui, kur reikiamas stropumas ir pasirašymas yra pateikti jūsų atstovo ir pagrindinės JAV kapitalo rinkų grupės, atitinkamai, po kurio Konfidencialus Memorandumas bus išvystytas pristatymui reguliuotam obligacijos distributoriui, kuris turi tebevykstančius dirbančius santykius su kompetentingais privačiais investuotojais, tokiais kaip draudimo bendrovės, pensijų fondai ir kiti privatūs investuotojai. Per procesą, draudimo bendrovės ir pensijų fondai tampa pirkėjais obligacijų, kurios yra parduotos jiems registruoto obligacijos distributoriaus, kad aprūpintų finansavimą projektą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs norėtumėte pasimokyti daugiau apie žingsnius, būtinus, kad paruoštumėte jūsų projektą tam, kad jis finansavo, ar jei jūs esate pasiruošęs žengti kituose žingsniuose pavertimo kryptimi jūsų valdžios projekto į sėkmingą, veikimą, valdžios gaminimo priemonę, gaudamas jūsų finansavimą,   pasimokykite daugiau, lankydamas mūsų žiniatinklio svetainę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *