Kontrakto paskolos apdirbimas: kas vyksta per baigiamąją stadiją?

parašė , 2015-05-05 07:51

Kontrakto paskolos apdirbimas yra paprastai ilgas ir trapus. Apimtos partijos turi dirbti išvien ir harmonijoje, kad efektyviai uždarytų kelias paskolos paraiškas. Vyksta, baigiamoji stadija yra labai jautri. Tai turi būti traktuojama rūpestingai ir protingai. Yra normaliai du būdai uždaryti paskolos rinkmeną. Pirma rūšis, kuri yra aptarta šiame straipsnyje, susirenka visos partijos baigiamajame suole. Šios gamtos uždarymas yra vestas atstovo. Jie galėjo ar būti paskirti paskolos skolintojo ar pavadinimo kompanijos. Atstovas galėjo taip pat būti paskirtu paskolos pretendento ar skolintojo advokatu be to. Esmė turi garantuoti, kad baigiamasis atstovas yra pažįstamas su kontrakto paskolos apdirbimo baigiamuoju etapu.
Prieš visų partijų susitikimą, atstovas neskuba, kad rinktų kopijas visų dokumentų, kurie turi būti apžvelgti per uždarymo susitikimą. Jie turi todėl pasitikti turto pardavėją, galimą pirkėją ir skolintoją anksčiau, kad pataisytų būtiną kanceliarinį darbą. Jei jūs būsite bankas, kuris normaliai naudoja outsourced kontrakto paskolos apdirbimo kompaniją, ta kompanija atstovaus jums paskutinėje paskolos byloje. Per susitikimą, visos apimtos partijos įvykdo kitas užduotis.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

• Jie patikrina terminus sutarties tarp paskolos skolintojo ir naminio pirkėjo. • Jie patikrina komercinę sutartį tarp turto pardavėjo ir turto pirkėjo • Jei anksčiau minėti patikrinimo procesai prastumia, paskolos gavėjui oficialiai duoda paskolą ir tokiu būdu jie gauna savo paskolą. • namo nuosavybė yra perleista naminiam pirkėjui.

Ši kontrakto paskolos apdirbimo stadija yra rimta, kadangi jūs galite pamatyti virš. Kiekvienas iš keturių žingsnių, parodytų virš, turi būti palaikytas su daugeliu teisėtų dokumentų ir reikalingas pinigų tyrinėjimui ir tų dokumentų ruošimuisi. Yra gana daug, kad įvertintų, pasirašyti ir užmokėti už šiame kontrakto paskolos apdirbimo baigiamajame etape. Tai yra nenuostabu įstatymas, reikalingas apimtų, kad išrinktų teisininką. Tie, kas renkasi už baigiamojo stalo gali keistis., Pavyzdžiui, asmuo, kad atstovautų naminiam pirkėjui galėjo būti maža paskolos apdirbimo kompanija. Jei ši maža įmonė nuspręs į outsource atsiradimo procesą nepriklausomai trečiajai šaliai, jiems atstovaus trečioji šalis baigiamajame susitikime. Turto pardavėjui leidžia nusiųsti atstovą ar sekti. Skolintojas gali taip pat lankyti rinkimą asmeniškai ar nusiųsti jų teisininką.

Per bylą, baigiamasis atstovas įsitikina, kad dokumentai yra pasirašyti ir įrašyti. Jie taip pat garantuoja, kad kiekviena partija skaito ir suprasti kiekvieną dokumentą anksčiau jų pasirašymo. Normaliai numatoma, kad kontrakto paskolos apdirbimo baigiamasis etapas įvyks po to, kai paskolos rinkmenai pritarė draudikai. Kompanija, kuri apdirba paskolą turi užmegzti ryšį su paskolos gavėju, kad suplanuotų datą, laikas ir paskutinio susitikimo susitikimo vieta. Patartina leisti tinkamam laikui padėti atstovui užbaigti ir rinkti visą būtiną kanceliarinį darbą. Taip pat, kontrakto paskolos apdirbimo kompanijai svarbu pasakyti, kad naminis pirkėjas leistų tinkamą laiką pardavėjui baigti bet kokį reikalingą remontą ant namo. Tai būtina todėl, kad baigiamoji stadija žymi laiką, kai turtas yra oficialiai perleistas naminiam pirkėjui.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *