Kaip vairuoti šiandienę komercinę nekilnojamojo turto rinką 2016 Kalifornijoje

parašė , 2016-08-29 11:39

Tai yra geras laikas būti komerciniu nekilnojamojo turto paskolos gavėju Kalifornijoje, jei jūs turite pasirodantį turtą. Kainos yra statiškos pirmą kartą amžiuose, privati komercinė skolinanti rinka klestėjo, ir paskola iki vertės (LTV), santykiai yra viršuje. Naujas vartotojų apsaugos reguliavimas išėjo jūsų paslaugoje, ir naujoji vyriausybė gali reikšti proaktyvesnes skolinimosi normas ir atpalaidavo nuosavybės mokesčius. Blykstelėjimas ekrane yra federacijos truputį padidinta palūkanų norma, kuri pakėlė paskolą nuo 3.8 procentų pernai į 4.5 procentus atvykimas.
Pranašumas, kurį alternatyvūs pinigų skolintojai turi yra toks, kad jie siūlo patogesnę bylą negu bankai, greitesnę apyvartą, lankstesnius terminus, ir pasirašymo procesą, kuris yra lengvesnis negu kada nors. Prisidėkite prie to, nesenų apsaugos įstatymų užmušimas praėjo jūsų paslaugoje prie Kalifornijos federalinės vyriausybės ir vartotojo agentūrų, ir jūs galite būti laimėje.

Pasirūpindamas perka namus, keli spragtelėjimas, ar veda kažkokį suremontavimą? Pažiūrėkite ne toliau. Jei jūs gyvenate Kalifornijoje, kietos pinigų paskolos yra įmanoma alternatyva. Geriausiai visų, vietiniai skolintojai konkuruoja dėl verslo ir siūlo agresyvesnius terminus ir liesesnį įkainojimą negu kada nors.

Apgyvendinimo kainos lėtėja

Kalifornijos Asociacija Nekilnojamojo turto pardavimo agentų (AUTOMOBILIS) parodė, kad kainos pagaliau lėtėja pirmą kartą per dešimtmečius. Prieš penkerius metus kainos, pakeltos nuo 300.000$ 2010 į davimą arbatpinigių 500.000$ šie ateinantys metai su tiktai mažu lašu po pirmų dvejų metų. Jei jūs turite namus, kurie kainavo jums 43.000$ prieš dešimt metų, jūs galėjote parduoti tai už dvigubą ta kaina šie ateinantys metai. Iš tikrųjų, 2016 yra geras laikas į ne, tiktai parduoda bet taip pat ir nupirkti kadangi namo kainos tiktai truputį kelia savo galvą – tik procentiniu dydžiu ar du. Laukite ilgiau, ir AUTOMOBILIS įspėja, kad globalinė ekonominė abejonė ir numatomos aukštesnės federalinės normos gali mesti kainas iš jūsų pasiekiamumo.

Faktas, kad kainos lėtėja nereiškia, kad kainos yra įperkamos. Tolimas nuo to. Kalifornijos nekilnojamojo turto rinka turi reputaciją naminėmis kainomis ir nuompinigiais, kurie yra aukštesni negu kur nors kitur. Bet jei jūs buvote nugręžtas nuo jūsų banko, reikėkite paskolos, kad taisytumėte ar nupirktumėte, ir turėtumėte omeny daug žadantį turtą – kietas pinigų skolintojas gali būti daug žadančiu sprendimu. Jis ar ji įvertina vertę jūsų turto, o ne jūsų kredito istorijos ir suteikia jums pinigus atitinkamai.

Kalifornijos alternatyvus rinkos skolinimas

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tiems, kas yra pažįstamas su bankais ar kitomis alternatyviomis skolinančiomis įstaigomis ir nuliu ar nedaug dar, kieta pinigų skolinančio niša gali atvykti kaip maloni nuostaba. Iš pradžių žinomas dėl jos aukštų kainų ir žemų paskolos iki vertės normų, ši rinka pasidalė savo lenktyniavimą ir privertė skolintojus viršyti vienas kitą su agresyvesniais terminais, greitesne byla, aukščiau LTV, ir liesesniu įkainojimu.

Trumpalaikis žvilgsnis į kietą pinigų skolintojų žinyną Kalifornijoje (BiggerPockets.com), pavyzdžiui, rodo 578 tvarkaraštį. Maždaug 65 % jų siūlo LTVs tą pasiekiamumą 80 iki 100 %. Prieš penkerius metus, jūs būtumėte sunkiai spaustas, kad surastumėte bet kokias tokias atrakcijas. Labiausiai pasiūlytas aplink 50 %-60 % diapazono. Žiūrėdamas į tą Žinyną, jūs taip pat surasite skolintojus, kurie siūlo visas rūšis paskolų nuo gyvenamojo į komercinį į verslą ir tarp. Sujaudintas dėl kiekio pinigų, kurių jūs galite pasiskolinti? Daug privačių skolintojų suporuoja su organizacijomis ar asmenimis, kad jie galėtų pasiūlyti jums paskolas, kurios svyruoja nuo 100.000$ į viršų (atrodo, šykščios paskolos sklando 150.000$). Dauguma pažado greitas handover, kad jūs galėtumėte užbaigti savo fiksavimą ar spragtelėjimą trumpiausiu galimu laiku ar šokinėti į priekį que tų namų maišiniame audekle. Kaip palyginimas: Bankai ima bent jau 60 dienų, kad apdirbtų jūsų popierius. Jūs turėtumėte aprūpinti formas, formų ženklų tonas, užmokėti, kad turėtumėte juos tirti jūsų FICO ir kredito istoriją taip pat kaip visus susijusius reikalus. Ir visa to pabaigoje, jūs negalite gauti savo paskolos. Kieti pinigų skolintojai daro visa tai frakcijoje laiko – per savaitę daugiausia – ir vos apžvelgia jūsų kredito istoriją. Tai yra vertė turto, kuris lieka svarbus.

Žinynas BiggerPockets.com mini, kad kieti pinigų skolintojai tipiškai skolina tiktai labai trumpiems terminams, paprastai tarp 6 ir 24 mėnesių. Bet iš tikrųjų normos, mokesčiai, terminai, ir sąrašai keičiasi tarp asmenų kadangi kiekvienas skolina nuo jo ar jos savos kišenės.

Trūkstami kiekiai, žinoma, yra aukšta kaina – dvigubas ta reguliarios paskolos – ir faktas, kad skolintojas gali pasisavinti jūsų turtą, jei jūs nepajėgiate padaryti atmokėjimą. (Mokesčiai paprastai svyruoja tarp 8 ir 15 % priklausomai nuo paskolos kiekio ir vadina ilgį. Išimdamas kietą pinigų paskolą, jūs paprastai mokėsite mokestį, svyruojantį tarp 3 ir 10 % paskolos kiekio; šis mokestis yra taip pat žinomas kaip "punktų" mokėjimas).Those, yra punktai, kad jūs norėsite svarstyti.

Paskolos iki vertės normos yra viršuje

Ypatybės turi savo ekvivalentą piniguose. Taip, pavyzdžiui, jei jūsų turtas yra vertas 80000$ jūs gautumėte 1000$. Kieti pinigų skolintojai yra žinomi mokėjimu ryškiai žemų procentinių dydžių, kurie yra linkę sklandyti apytiksliai 50-60 % papildomos vertės. Tai taip pat atkalbinėjo paskolos gavėjus. Bet 2015 tai pasikeitė. Kieti pinigų skolintojai Kalifornijoje išplėtė savo LTVs nuo paprastų 65 % į 75 % įvertintos vertės į patrauklesnes normas. Paviršutiniškas žvilgsnis į paskutinius pranešimus iš internetinio LA, agentūras skolinantis rodo, kad vienas ar du asmenys ar organizacijos net siūlo LTVs 100 % įvertintos vertės. Atsižvelgiant į nekilnojamojo turto rinkos ankštumu, tai gali padrąsinti daugiau žmonių nupirkti ir parduoti namus ir tikrai daro optimistiškesnei ateičiai kietiems pinigų skolintojams, kurie gyvena ir veda jų verslą Kalifornijoje.

Vartotojų apsaugos reguliavimas yra

Yra tik kai kurių iš įstatymų:

6500 įstatymas Vartotojų apsaugos baliono paskolose – FDIC sukūrė 6500 įstatymą dėl Vartotojų apsaugos, kuri suvaržo baliono paskolas, kad jie negalėtų subręsti po mažiau kaip 5 metų. Kai kuriais atvejais, tokios paskolos yra net uždraustos. Tai neleidžia jiems tapti per besaikis ir už jūsų atmokėjimo priemonės.

Neigiami Skolos išmokėjimo Draudimai – Neigiamas skolos išmokėjimas siejasi su atvejais, kur palūkanų normos yra tiek masinės, kad asmuo negali neatsilikti nuo atmokėjimo. Todėl, paskolos gavėjas slysta toliau į skolą nepaisant atmokėjimo sukūrimo. Vyriausybė draudžia neigiamą skolos išmokėjimą.

Vyriausybė tikrina jūsų gebėjimą atsilyginti – Federaliniai įstatymai ant vartotojų apsaugos primygtinai reikalauja, kad skolintojai vestų tam tikros rūšies kreditingumo patikrinimą ar pajamų patikrinimą prieš paskolos leidimą. Skolintojas, kuris tęsiasi, netikrindamas paskolos gavėjo finansinio gebėjimo, ar sąmoningai skolina mažų pajamų paskolos gavėjui įvykdo tai, ką vartotojų apsauga kviečia, grobuoniška paskola. Teisėjas gali suteikti tokią neteisėtą paskolą ir atmesti ją, jei ji įvyksta.

Atviri užmokesčiai – Federaliniai įstatymai nustato, kad skolintojas gali paklausti mažiau kaip dviejų protingo matuojamojo išankstinio apmokėjimo, nors skaičius ir kiekis priklauso nuo paskolos struktūros.

2015 taip pat pamatė TRID, kuris reikalingas, kad skolintojas išleistų savo skaičiavimus ir parodytų jums visiems sandorio detales. Tai duoda jums laiką atspindėti ir suabejoti ar iš naujo pradėti procesą, jei jūs norite.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Siekdamas suspausti apsaugą, Kalifornijos Skyrius Verslo Apsirikimo (DBO) neseniai apžvelgė Rinką, Skolindamas (P2P) pramonė, kad pamatytų, kaip jie galėjo sustiprinti apsaugą. Ši P2P pramonė apima visus privatūs, nevyriausybiniai įkurti skolinantys asmenys ar organizacijos. DBO Komisijos narys Jan Lynn Owen išdėstė, kad jos apžvalgos tikslas "apsaugojo" vartotojus nuo apgaulės ir eksploatacijos. DBO ketina suspausti apimtį ir jos skolinančios struktūros sąlygas, kad mažiau skolintojų – ir tiktai labiau kompetentingi ir dori – sugebėtų praktikuotis.

Ligi šiol, DBO apžvelgė keturiolikos Rinkos Skolinančio platformų Kalifornijoje, prašydamas penkerių metų tendencijos duomenis apie jų paskolą ir investitoriaus programas. Apžvalgos rezultatai vis dar įeina.

Visa tai lėtina skolinantį procesą, bet nebūtų jūs greičiau kad jūsų pinigai būti saugu?

Sveika nekilnojamojo turto rinka

Kainos yra aukštos, bet tai yra kitas faktorius. Reikalavimas apgyvendinimą savarankiškai lieka stiprus (nors didžioji dalis nori išnomuoti). Daug žmonių Kalifornijoje ieško įperkamų namų. Kalifornija lieka kaip pageidaujamas vieta gyventi kaip visada. Jei jūs turite pinigus ir norite nupirkti, jūs galite vis dar surasti įperkamus namus ant rinkos. Jei jūs norite parduoti, ekspertai sako, kad dabar gali būti palankiu laiku. Privatūs skolintojai (tokie kaip kieti pinigų skolintojai) žino tą faktą ir yra tiktai per entuziastingi, kad padėtų jums. Rinkos sąlygos skatina privačius komercinius skolintojus surasti daug žadančius klientus ir jei atrodo, jūs esate vienas, jie gali sureguliuoti savo normas jums atitinkamai.

Pagaliau, nors ne neabejotinai, yra gandų, kad naujoji vyriausybė gali atpalaiduoti nuosavybės mokestį ir kelkraštį augančios apgyvendinimo kainos. Mes negalime pasitikėti šituo pranašavimu, bet nebūtume tai būti dideli jei taip…

Kaip jūs galite pagerinti savo pasisekimo normą?

Priartėkite prie komercinio skolintojo, kadangi jūs būtumėte bankas. Meistriškai padarykite savo peticiją kaip verslo pasiūlymą. susitelkite ties turto verte; parodykite, kiek tai gali duoti jam ilgame prabėgime ir kaip tai gautų naudos jį investuoti kapitalą. Antra, patvirtinkite savo istorinį pasisekimą su nekilnojamuoju turtu ir savo rinkos žinias…

Jei jūs padarote pažangą pabrėždamas turto vertę, jūs galite išeiti su pinigais per 24 valandas, kurios gali padėti jums pasislinkti į jūsų tikslo pasiekimą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *