Ką daryti susirgus augintiniui?

parašė , 2021-05-11 18:36

VeterinarijaDaugeliui mūsų augintiniai yra patys geriausi draugai, tad visiškai natūralu, kad skiriama jiems tiek dėmesio, kiek tik reikia, jog mažieji mūsų draugai būtų laimingi. Kuo daugiau dėmesio skirkite sveikatai tuo tikresni gali būti dėl jų gyvenimo kokybės, kad veterinarijos klinika turi būti pasirenkama dar tuomet, kol gyvūnas neserga. Tai suteikia galimybę sulaukti pagalbos tuomet, kai jos labiausiai reikia ir tuo pačiu užtikrinti, kad gyvūnas apskritai nesirgs.

Svarbiausia – nelaukti

Jeigu matyti, kad Jūsų gyvūnas jaučiasi ne taip gerai kaip iki šio – tokiu atveju svarbiausia yra nelaukti, kadangi tai gali sukelti dar daugiau problemų. Kai kurie žmonės bando gyvūnus gydyti patys. Internete tikrai labai daug patarimų, tačiau dalis jų – netikslūs.

Arba žmonės nesilaiko rekomendacijų ir gydymą kiek koreguoja pagal savo galimybes. Tai yra labai blogai. Bet koks gyvas organizmas reikalauja specialisto priežiūros, tad kai matote, kad gyvūnui kažkas yra blogai – svarbiausia yra kuo greitesnė reakcija, kadangi ji gali išgelbėti gyvūną.

Nebandykite gydyti patys

Pasikartosime, kad gydymas namuose be specialisto priežiūros dažniausiai yra labai blogas dalykas, kadangi taip galima gyvūnui sukelti dar daugiau sveikatos problemų. O ypač tokiu atveju, kai gydoma ne vaistais, tačiau įvairiomis žolelėmis. Jos taip pat gali padaryti gyvūnui neigiamą įtaką, tad svarbu, kad iki mažiausių smulkmenų dėl gydymo būtų tartasi su specialistais, kurie garantuoja, kad bus pasirenkamas tinkamiausias metodas.

Tinkama priežiūra

Jeigu specialistas jau pasakė, kokia priežiūra reikalinga gyvūnui – siūlome kuo detaliau jos laikytis. Tik tokiu atveju veterinarijos klinika atsako už Jūsų gyvūno sveikatą. Reikia atsakingai normuoti dozes vaistų ir tuo pačiu jas duoti tokiu laiku, kai ir yra sakoma tai daryti. Blogai, kai žmonės pradeda tvarkyti normas pagal save, kadangi tai gali sukelti labai daug papildomų ligų.

Skirkite kuo daugiau dėmesio savo mylimam gyvūnui, kuris yra to vertas. Juk jie yra mūsų gyvenimo džiaugsmas. Kuo jie laimingesni – tuo dažniausiai ir laimingesni žmonės, tad meilė yra neaprėpiama ir gali būti pamatuojama dėmesiu.

Vienas atsakymas į “Ką daryti susirgus augintiniui?”

  1. Emilija says:

    Reikia augintiniams mūsų dėmesio ir priežiūros. Mano katei buvo nustatytas polinkis į depresiją, tai pirma pirkom viską, kad tik pagerėtų jos emocinė būklė. Bet visiškas atradimas buvo draskyklės katėms . Pasistengėm ir mes skirti daugiau laiko jai, bet draskyklė vėl privertė ja rūpintis savim ir po truputį mūsų Micė vėl atsigauna 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *