Idėjos, kaip fotografuoti automobilio apšvietimą

parašė , 2018-07-20 09:46

Nors atrodo, kad https://www.autosviesos.lt parduodamos šviesos skirtos tik saugiam eismui palaikyti ir automobilio išvaizdai pagražinti, iš tiesų auto šviesos gali praversti netikėtai naudingoje srityje – fotografijoje. Su automobilių šviesomis galima sukurti tikrai puikių ir įdomių kadrų, tik reikia pasukti galvą, kaip tą padaryti. Štai keli pasiūlymai, kaip verta išnaudoti auto šviesas, siekiant sukurti tam tikrus kadrus.

Naktį – pravažiuojančios mašinos mieste

AutomobiliaiVisų pirma, tokios šviesos https://www.autosviesos.lt/5dv-008-290-00-xenon-blokas gali tapti puikiu vaizdu naktinio miesto fotografijoje. Naktinis miestas įspūdingas tuo, kad iš esmės tai yra tamsoje panirę žiburiai, ir tokie miestai visada traukia dėmesį. Tačiau pravažiuojančių šviesų srautas turėtų būti tai, kas sukuria šviesos linijų iliuziją. Verta fotografuoti užlipus ant didesnio viaduko, aukštai pakeltos pėsčiųjų perėjos, tilto. Nuo ten, nuo kur matosi daugiau juostų. Jeigu užlipsite ant viaduko, ateisite iki vidurio, tuomet auto šviesos bus įamžintos itin gražiai. Kairėje pusėje matysite nuotraukoje išryškėjusias baltas linijas (priekinių automobilių žibintų sukuriami šviesos ruožai), o dešinėje – raudonas (galinių šviesos žibintų šviesos linijos). Galima galvoti ir kitokius būdus fotografuoti šviesas, tačiau reikia turėti pakankamai gerą kamerą, kuri būtų ir naktį jautri ir galėtų deramai fotografuoti.

Vienišos šviesos tamsoje

Dar vienas pasiūlymas – tai nuotrauka tiesiog tamsoje, laukuose ar kitoje erdvėje, kurioje visiškai tamsu, vienišo automobilio. Jo šviesos tuomet atrodys tikrai išskirtinai, nes ten nebus jokių kitų šviečiančių objektų.

Apšviestas miškas – kaip iš siaubo filmų

Dabar vis labiau populiarėjantis fotografavimo būdas – tai apšviesto miško fotografijos. Tai vaizdas, kuomet yra apšviestas kažkoks žvėris ar žmogus, kuris prisidengęs akis, nes jį akina auto šviesos, taip pat šviesoje išryškėję pilki medžių kamienai. Visgi toliau – gūduma ir tams, ir šiurpą keliantys tamsūs medžiai.

Romantiškas „Sin City“ juodai baltas vaizdas

Jeigu skaitėte komiksą "Nuodėmių miestas", o gal matėte filmą, tuomet žinote tą juodai baltą elegantišką ir pavojingą stilių. Tokiu stiliumi Tarantino ir pastatė tą filmą pagal komiksą. Tokiu stiliumi po metų ir M. Mikutavičius sukūrė vieną vaizdo klipą. Galima būtų rasti ir daugiau pop atlikėjų, kurie savo klipuose naudoja tokį stilių. Tai – elegantiškos, pavojingos ir labai gražios, juodai baltos miesto vizijos variantas. Galite ir tam naudoti automobilių šviesas, tačiau taip pat čia reikės ir daugiau kitų šviesų: miesto žibintų, šlapio asfalto su atspindžiais ar Neryje atsispindinčio mėnulio.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *