Geriausios 2 verslo paskolos paneigimo priežastys

parašė , 2016-07-29 09:24

Praėjusius penkerius metus, buvo padidėjimo komercinių finansavimo šaltinių JAV. Specialiai, buvo daugėjimas alternatyvioje skolinančioje rinkoje, kuri tenkina poreikį verslo savininkų, kurie neturi kredito (skelbimas pažinčių skyrelyje ar verslas) ar operacinis gebėjimas įgyti pritarimą tradiciniam banko finansavimui. Nors naudingas trumpalaikiam, daugelis šitų alternatyvių skolinančių šaltinių "įvilioja į spąstus" verslo savininkus į paskolos struktūrą su aukštomis išmokomis ir nenormaliai dideliais procentų atlygiais. Šitie du faktoriai dažnai sukelia firmą daugiau žalos negu lauktas, suvaržydami ir kartais žymiai mažindami laisvą pinigų cirkuliaciją. Tradicinis banko finansavimas yra vis dar geriausias pasirinkimas verslo savininkams dėl pigių pinigų ir lankstumo tam, kad sušvelnintų svarstomas problemas su atmokėjimu ir išmoka
Šiame straipsnyje, mes susitelksime ties Geriausiomis 2 Verslo Paskolos Paneigimo Priežastimis, kad aprūpintume verslo savininkus informacija, kad pagamintume ir pristatytume verslo paskolos pasiūlymus, kurie yra glausti, tinkami, ir faktiški.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

(1) Nenuspręstas Asmeninis ir Verslo Kredito Profilis (Aukštas Kredito Pavojus)

Dauguma verslo savininkų ir asmenų neturi kieto savo kredito profilių supratimo. Nors bankai tapo labiau priklausantys savo kredito pavojuje vertinti sistemas, fondas vis dar lieka kreditingumo ataskaitą ir vartotojams ir firmoms. Nėra tiktai pakankamai žinoti jūsų kredito profilį, bet jūs turite taip pat turėti galiojantį paaiškinimą bet kokioms svarstomoms problemoms, atsiskaitė. Idealiai, jūs norite nuspręsti tiek kiek įmanoma šitas svarstomas problemas prieš jūsų verslo paskolos pasiūlymo pateikimą.

Jūsų asmeninis ir verslo kredito profilis taip pat pristato struktūrą atmokėjimo skolintojui ir atstovauja pagrindiniam komponentui pritarti verslo paskolai. Jei kreditingumo ataskaitos rodo struktūrą ne atmokėjimas ar nemokėjimas kaip sutartas daugiausia, tai verslo paskolos paneigimo galimybės yra gana aukštos. Vienas būdas pagerinti jūsų atmokėjimo struktūrą ar uždaro nenaudotus, ar nereikalingus kredito limitus ar mažėjimą, egzistuojantį kredito kiekiai kaip kreditinės kortelės ar atidarytos kredito linijos kur taikomas.

(2) Joks Verslo planas Nelygina Jokio Įrodymo (Aukštas Vadybos Pavojus)

Skolintojai mėgsta pamatyti, kad verslo savininkai yra organizuoti ir sutelkti jų versle, ir puikiame būde atskleisti, kad tai turi pristatyti kietą verslo planą. Šis planas turi pabrėžti Vykdomojoje Reziumė jūsų verslo tikslus ypač tie, kurie apima pasiūlytą paskolą. Dažnai paskolos pasiūlymai susideda iš pokalbio telefonu ar reziumuoja pasikalbėjimą su skolintoju su niekuo raštu. Visada suteikite skolintojui santrauką, viršuje parašytą ar atskleidimas paskolos galimybės ar verslo planas, kuris apima paaiškinimą to, kaip paskolos pajamos yra panaudotos ir grąžintos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Taip pat, apibūdinkite galimybę gauti finansavimą kaip priemonę galui. Praeityje, aš patyriau, kaip verslininkai tiktai pasiūlė planus, atskleidžiančius, kaip ir kodėl finansavimas buvo būtinas, neįeidamas į daug nieko daugiau atskleidimo. Kad pagerintumėte jūsų galimybes gauti pritarimą, duokite bankininkui pilną paveikslą finansavimo poveikio ir trumpam ir ilgalaikis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *