Naudotu mediniu langu kainos

Langai ir langų kainos

parašė , 2013-04-15 20:22

Šiandien langų gamintojai gali pasiūlyti pačių įvairiausių langų: tiek medinių, tiek plastikinių, tiek ir aliuminių. Skiriasi ne tik kokybė, bet ir šių langų kainos. Medinių langų kainos kiek aukštesnės nei plastikinių, nes medienai apdirbti reikia daugybės medžiagų, tai užima ir daugiau laiko, be to, pati mediena šiandien yra ganėtinai brangi. Apskritai naujo pavyzdžio langai yra santykinai brangūs, lyginant su anksčiau gamintaisiais. Aptarsime naujoviškų langų didžiausius privalumus. Pirma, naujieji gamintojai gali užtikrinti, kad kiekvienas jų sumontuotas langas bus ilgaamžis. Pirmiausia dėl to, kad šiuolaikinius langus įmonės gamina besilaikydamos aukščiausių gamybos standartų, naudoja aukštos kokybės medžiagas, atitinkančias tarptautinius standartus. Naujieji langai gaminami iš ekologiškų, lengvai perdirbamų medžiagų, naujos kartos plastiko.

Langai

Langai

Kaip rodo kai kurių Europos šalių pavyzdžiai, kokybiškai pagamintas ir patikimų meistrų įstatytas langas gali tarnauti net iki 40 metų. Maždaug prieš tiek metų ir buvo pradėta pirmųjų plastikinių langų gamyba. Gaminant šiuolaikinius langus, laikomasi sandarumo užtikrinimo principų. Pirma, dėl to išvengiama skersvėjų, kurie dažnai sukelia ligas ir kitus negalavimus. Sumontavus gerus ir kokybiškus langus, izoliuojama šiluma, taigi ir sumažinamos šildymo išlaidos. Be to, geri plastikiniai langai garantuoja, kad namuose nesigirdės pašalinio, iš gatvės ar kiemo sklindančio triukšmo. Dažnai nutinka, kad triukšmas trukdo susikaupti darbui, taip pat dažnai pabundame naktį, vėliau ilgai negalime užmigti. Namuose susidėjus plastikinius langus, šių problemų išvengiama.

Be to, naujus plastikinius langus labai paprasta naudoti, jie atsidaro net keliais režimais. Langą galima atidaryti visiškai, galima atlenkti, kai langas tam tikru būdu atverčiamas: apačioje jis lieka priglaustas prie rėmo, o viršuje susidaro nemažas tarpas, per kurį įeina oras. Taip pat languose galima palikti tarpelį, per kurį įeis šiek tiek oro ir kambarys nuolat vėdinsis. Šis vėdinimas dar vadinamas žiemos meto vėdinimu. Didelė ir neišsemiama tema – tai langų dizainas ir langų kainos. Dažniausiai žmonės renkasi įprastus baltos spalvos langus, tačiau gaminami rudi, juodi, rusvi ir įvairių kitų atspalvių langai. Žmonės langus derina prie namo sienų bei prie vidaus įrangos. Yra galimybė vieną lango pusę pagaminti vienos spalvos, o kitą – kitos. Įprasti langai kainuoja santykinai nebrangiai. Kiek daugiau kainuos didesni panoraminiai bei nestandartinių matmenų bei nestandartinės formos langai, montuojami pastogėse, laiptinėse ir panašiose erdvėse. Taip pat langų kaina priklausys ir nuo stiklo paketų storio ir kokybės, nuo apkaustų kokybės ir panašių dalykų.