Kur panaudoti rafija

Galanterijos mintys ir sprendimai – kūrybiškas ir lakios vaizduotės papuošimas

parašė , 2013-04-12 10:15

GalanterijaŠiandienėse galanterija mintyse ir sprendimuose aš ketinu susitelkti ties būdais pridėti neįprastą ir unikalų dekoratyvinį prisilietimą prie jūsų popierinių amato projektų. Normaliai mes perkame mūsų papuošimą nuo mūsų vietinio amato ar galanterija parduotuvių, bet jūs būsite nustebintas tuo, kiek gėlių parduotuvės, sodo ir daržo prekių prekybos centrai, galanterijos parduotuvės ir kanceliarinių prekių parduotuvės gali pasiūlyti jums. Jūs galėjote net turėti intriguojančius dalykus, paslėptus jūsų siuvime ir pigaus papuošalo dėžėse. Jūs niekada nežinote, jūs galėjote ieškoti kažką, kad sukeltumėte kūrybiškumo bangą.

Daug netradicinių dalykų kurių galite rasti prekybos miestelyje “URMAS” gali padaryti nuostabų dekoravimą jūsų galanterija mintims ir sprendimams. Kodėl nebandyti išsiuvinėtus lopus, kad pridėtų trimatį elementą prie jūsų sustatymų. Jie atvyksta į plačią formų, paveikslų, lyginių skaičių ir abėcėlės įvairovę.

Kitas didelis papuošimas, kurį jūs surasite galanterija skyriuje yra šilkinės ir grynos gėlės. Jūs galite taip pat pakelti kaspino rozetes įvairiose spalvose ir dydžiuose. Jūs taip pat sugebėsite parinkti nuo pasirinkimo gražių drugelių, kurie yra taip pat puikūs tam, kad papuoštų galanterija sustatymus.

Jūs esate taip pat įpareigotas pakelti gražius kaspinus ir dekoratyvinį pynimą ir papuošimus, kurie gali taip pat būti panaudoti jūsų sustatymuose ar padaryti gražias sienas jūsų puslapiams.

Naudojant siūlus ir pluoštus taip pat turi galimybių naštas. Yra nesibaigiančių pasirinkimų nuo spindinčio dirbtinio šilko, į nudažytą siuvinėjimo siūlą, į metalinius ir prigulančius įvairaus storio siūlus. Jūs galite panaudoti visus juos ar įpakavimui, rišimui ar bet kokiam susiuvimo dekoravimui ant jūsų sustatymų.

Jūs galėjote net panaudoti rafiją labiau kaimiškam šalies žvilgsniui. Panaudokite rafiją, kad surištumėte gėles ryšuliuose, ar siūlą per kumščiuotas lauke duobės ant jūsų sustatymo. Rafija taip pat atvyksta į skirtingų spalvų asortimentą.

Džiovinta gėlė taip pat daro žavingą papuošimą. Išsaugota gėlė nuo tam tikro atvejo atneš atmintis, užliejančias atgal. Gražios dirbtinės gėlės taip pat kreipiasi, ir daug parduotuvių parduoda miniatiūrines popierines gėles ir lapus įvairovių ir spalvų naštose.

Turtingai dažyti dirbtiniai brangakmeniai taip pat prideda ugnelę prie bet kokio galanterija sustatymo. Jūs galite taisyti juos vietoje, naudodamas klijų taškus ar lengvus stiprius klijus, pritaikytus su danties pasirinkimu.

Skeleto lapai yra kitas efektyvus papuošimas ir taip pat atvyksta į prislopintų spalvų ir dydžių įvairovę. Jie pridės trapų ir tamsų žvilgsnį prie bet kokio galanterija sustatymo.

Kodėl nebandyti kažkokią magiją pagauna tinklu, kad pridėtų trimatę struktūrą prie jūsų sustatymų. Tinklas yra pats klijai ir repositionable. Jūs galite taip pat pridėti padarinių daugybę pagauti tinklu, apimdamas kumščiavimą, puošimą reljefiniu ornamentu, ženklindamas ir layering.

Prekybos miestelyje “URMAS” padidintumėte bet kokį sustatymą. Kai kurie lipnūs ruožai taip pat atvyksta į kasetę, kurią jūs galite panaudoti kaip rašiklis tikslesniam darbui.

Daugiau informacijos – http://www.urmas.net/lt/