Kas isrado spausdinimo masina

Istorija skalbimo mašinų – kas išrado skalbimo mašiną?

parašė , 2012-12-30 11:56

Kai žmonės iš pradžių pradėjo plauti savo drabužius, tai buvo padaryta, daužant juos prieš uolas ir paskui nuplaunant purvą srovėje ar upėje. Tuo metu, kai laive siunčia, komanda turėjo papratimą padėti jų purvinus drabužius į audeklą, atleidžia iš darbo ir riša virvę aplink viršūnę. Jie tada numestų krepšį už borto ir išleistų vandenį jaudinti drabužius paskui laivą. Yra įrodymas, kad senovinė skalbyklos valymo priemonė buvo padaryta iš uosių aukojimo gyvūnų Romoje. Kiti muilai apima kvepalų ir šarmo naudojimą.

Drabužių plovimas rankomis buvo viena iš sudėtingiausių užduočių namų ūkio iki plautuvo išradimo. Tai buvo labai varginantis į moterų rankas, ir šarmas dažnai sukeldavo nudegimus. Moterys dažnai nuomodavo pagalbą su skalbykla ar paėmė tai valytojui, kuris panaudojo tą patį procesą.

Reikėjo daugelio metų Skalbimo mašinos, kad vystytųsi į tai, su kuo dauguma žmonių yra pažįstami šiandien. Jūs galite dabar surasti mašinas, kurios garuoja jūsų drabužiai, maudosi dviejuose skirtinguose audinio cikluose viduje tos pačios naštos, ir tų, kurie naudoja tiktai kelis vandens galonus. Avansai technologijoje tikrai sukėlė didžiulius skalbimo mašinų ir jų naudojimo pakeitimus.

Du Rankų Plautuvų Tipai

1797, pati pirma rūšių Skalbimo mašinos buvo išrasta. Tai buvo krūmyno valdyba. Tai leido moterims baigti skalbyklos prieš uolą daužymą. 1851, James King išrado būgno skalbimo mašiną, bet tai buvo vis dar rankos varytas plautuvas. Ši mašina panaudojo rankos varytą sukimąsi, kad jaudintų vandenį.

Rotacinės spausdinimo mašinos/Sukimosi Skalbimo mašina

Pirma rotacinė Skalbimo mašinos buvo patentuota 1858 Hamilton Smith. Po mažiau kaip 20 metų, 1874, William Blackstone apdovanojo savo žmoną gimtadienio dovana. Tai buvo pirmas plautuvas, suprojektuotas, kad atsikratytų nuo purvo drabužiuose, nuplaunant tai. Jis padarė mašiną patogią naudojimui namuose. Tačiau, dauguma šitų mašinų buvo padarytos iš plieno ir turėjo sunkius, purvinus dangčius. Keli buvo iš tikrųjų padaryti su mediniais kubilais.

Thor

Pirmą visiškai elektrinę skalbimo mašiną pavadino Thor. Hurley Mašininė Kompanija, esanti Čikagoje, Ilinojus, įvedė šią mašiną 1908. Skalbimo mašinos turėjo elektromotorą ir didelį, galvanizuotą kubilą. Plautuvas buvo iš tikrųjų išrastas Alvos Fisher, ir patentas buvo išleistas 1910. Viena iš didžiausių problemų su ankstyvomis elektrinėmis mašinomis buvo, kad vanduo lašės žemyn į elektros laidų tiesimą ir būtų priežastis šortų, kibirkščių, ar smūgių.

Keli Įdomūs Faktai Apie Garsias Skalbimo mašinos Kompanijas

1893, F.L. Maytag pradėjo ūkio įrankio kompaniją. Kai verslas atrodė lėtas žiemą, jis nusprendė pridėti medinį kubilo plautuvą 1907. Netrukus, jis pradėjo padaryti skalbimo mašinų visą darbo laiką, ir Šaldytuvai, šaldikliai.

Verpetas iš tikrųjų prasidėjo 1911 kaip Upton Machine Kompanija. Esantis Šv Joseph, Mičiganas, tai prasidėjo nuo wringer plautuvo su elektromotoru.

Schulthess Grupė buvo apie daugiau kaip 150 metų. Jie pradėjo pirmų plautuvų gamybą 1909. Jie taip pat palaikė išradimus kumščiuotos kortelės kontrolės tiems plautuvams 1949. Iki 1951, Schulthess Grupė pradėjo gaminti Europos automatinius plautuvus.

General Electric buvo pirma kompanija, kuri iš tikrųjų pagamintų skalbimo mašiną, kuri turėjo penkis skirtingus mygtukus. Jie buvo panaudoti, kad kontroliuotų vandeninę temperatūrą, apsisukimo greitį, ir agitacijos greitį. Tai buvo 1957. Tai pagaliau atnešė skalbimo mašiną kažkam, kas primena tai, kam pasaulis yra panaudotas šiandien.