Kas dėvėtis Europoje atostogas

parašė , 2012-09-17 17:01

Nekvailinkite statistika, Globalinis atšilimas gali klaidinti.

Atostogavimas Europoje gali šalti žiemą, ypač rajonuose daugiau kaip pora šimtai mylių nuo pakrantės.

Apsiauskite savo šeimas gerai ir paimkite daug layered tipo apsirengimo jūsų lagamine, suplanuokite savo kelionę gerai iš anksto, kadangi bagažo svorio apribojimai gali sukelti problemas, kai jūs užsiregistruojate oro uoste, blogas planavimas gali būti papildomų bagažo priemokų priežastis ar net blogesnis, jūs turite palikti dalį savo būtino apsirengimo oro uosto terminalo šiukšlių dėžėje.

Vasaros atostogos Europoje gali antra, būti nepaprastai šiltos, orai Lietuvoje didesni sausumos masyvai patiria žemyninį tipą oro struktūros ir turi ilgus periodus aukšto slėgio su labai šilta temperatūra ir menku lietumi, taip daug saulės grietinės (gali būti brangus Europoje), ir skrybėlės, ir saulės akiniai yra darbotvarkė.

Mada Europoje gali būti labai jaudinanti fashionistas ten, įvairioms kultūroms, įvairiai oro struktūrai ir madai, etosas, kurio šitie kintamieji buvo priežastis eina, pasiekia kulminacinį tašką daugelyje puikaus būdo karštieji taškai tokie kaip Londonas, Paryžius, Milanas ir Madridas.

Valiutos kursas gerėjo truputį Amerikos keliautojams ir oro uosto saugumui, itin truputį susilpnintam taip pat, tokiu būdu apskritai Europa yra didelė vieta nueiti ir atrodyti gera, išleisti pinigus ant geros kokybės apsirengimo, ir gauti kažkokią kelionės patirtį.

Neužmirškite, kad gali pasidaryti labai šalta labiau centrinėse dalyse orai Kaune buna vėsūs – paketas tas atvejis rūpestingai!

Laimingos Šventės!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *