Kaip daro sujungimo tiltu paskolų darbą?

parašė , 2015-06-21 08:54

Jie yra gauti ant turto.

Sujungiančios tiltu paskolos yra gautos ar ant komercinės, ar ant privačios nuosavybės. Jei jums reikia negarantuoto verslo, skolindamasis, kuris yra kažkas kita, nors tas taip pat gali būti sutvarkytas skubiai jums. Tinkamas turtas gali būti jūsų savu namu, pirkinys, kad išleistų turtą ar tarnybines patalpas. Skirtingi skolintojai turi skirtingą pirmenybę ant saugumo, kurio jie nori, taip, į ką mes einame, atspindės saugumą, kurį jūs galite pasiūlyti. Keli net paskolins ant turto, kuris poreikis sprendžia nešimą ant to, ar net tik apnuogina žemę, yra tas išsivystymas ar arimas.
Kiek aš galiu pasiskolinti?

Tai labai priklauso nuo jūsų savų aplinkybių. Yra įvairių faktorių, kurie gali įeiti į žaidimą, kuris paveiks kiekį, kurį jūs sugebate pakelti nuo įvairių skolintojų.

Dauguma skolintojų pasiūlys sujungimo tiltu paskolą, kuri ar išskaito procentų sumokėjimą ar "susuktas". Mokesčiai yra taip pat apskritai pridedami prie paskolos, kai jūs užbaigiate taikomąjį procesą, tokiu būdu susitarimo kainos ir domina kiekį, turi būti factored. Dauguma skolintojų pakils, kad pasakytų 60-70 % paskolą, kad vertintų, kuris atsižvelgia į visas įkurtas kainas ir dominti, kurie yra pridėti prie priemonės. Tai yra svarbus daiktas, kad turėtų galvoje, daug žmonių mano, kad tai yra 70 % tinklas, tai nebus. Tai yra, žinoma, jei jūs negalite parodyti affordability dėl pranešimų ar banko sąskaitos išrašų, tada jūs galite galbūt gauti 70 % ypatybių vertės.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Į bet kokį einamąjį skolinimąsi ant turto atsižvelgs, tokiu būdu 70 % paskola, kad vertintų nesisies su 70 % teisingumo, kurį palieka po pirmos paskolos (ar net sekundė).

Minimumas kurį daugumos sujungimo tiltu kompanijų svarstys yra 25.500£ su maksimumu, įeinančiu į dešimtis milijonų. Taip, pagal teoriją jūs galite pasiskolinti tiek daug, kiek jums reikia, kiekis, kurio prašoma, bus apimtas kažko. Iki tol, kol jūs galite palaikyti tai.

Aš turiu padaryti mėnesinius užmokesčius?

Kaip virš, jūs turbūt neturėsite į, ir dauguma žmonių nenori į. Tai priklauso nuo to, ko jūs norite ir kiekis, kurio jums reikia. Jei jūs imate paskolą į maksimumą, skolintojas yra atsipalaidavęs su tada, jie pažiūrės į jūsų affordability ir galbūt išleis jus daryti užmokesčius. Jei ne palūkanos visai paskolos trukmei bus išskaitytos nuo paskolos ar pridėtos prie paskolos, kaip tai tęsia, bet kuriuo atveju jūs galėtumėte pagauti mažiau, negu jums reikėjo.

Jei jūs tikrai norite padaryti mėnesinius užmokesčius (tai reikštų mažiau palūkanų užmokėti iš viso), tada yra paruošti turėti pateikti stiprų įrodymą, kad jūs galite. Skolintojai žino, kad net su aukštais mėnesiniais užmokesčiais, klientai pasakys, kad jie gali leisti sau tai – net kai tai aišku nuo pasikalbėjimo, jie nenegali. Taip būti paprašytas 3 mėnesių banko sąskaitos išrašų bent jau ir buhalterio užuominų nėra ne kelyje ar iš įprasto dalyko.

Kaip ilgai aš galiu sulaikyti juos?

Normaliai, maksimali trukmė yra 6-12 mėnesių, nors jūs galite sulaikyti juos kelis metus jei reikalingas. Pagal normas, sujungiančias tiltu finansus, yra įkrautas, jūs iš tikrųjų norite sulaikyti juos kaip mažiausiai laikas kiek galima. Tai pasakė, įsitikinkite, kad trukmė yra gana ilga jums, kad rūšiuotų jūsų išėjimo maršrutą. Jei jūs einate pro sutartą trukmę, norma tikėtina pašoks žymiai, ir tai yra, kur paskolos gali sukelti problemas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Yra skolintojų, kurie duos jums paskolą vieną dieną, taip, jei jums nereikės paskolos ilgam, kuri nėra problema, taip pat.

Ką dar aš turiu žinoti?

Antraštės normos, kurios yra visur šiuo metu yra tik tai. Antraštės dėmesiui. Jei jūsų paskutinis brokeris pasakė, kad 0.65 % yra pasiekiami, ar jūs pamatėte skelbimą siūlant normą žemiau 1 %, ir mes sakome, kad jis ketina kainuoti daugiau, paklausti savęs kodėl. Dauguma paskolų yra už to kriterijai, tokiu būdu žemas kursas neprisitaiko. Tai pasakė, jei jums reikia paskolos 25 % paskoloje, kad vertintumėte svarbiausiame Londone, žemas kursas yra jūsų paėmimui. Jei jums reikia 25.500£ aukštoje paskoloje, kad vertintumėte, laukite, kad užmokėsite daugiau.

Greitis yra dažnai perdedamas taip pat. Kaip su žemais kursais nelyginiu atveju pūkai gali būti palaikyti, tokiu būdu tai panaudojama reklamavime. Tikrovė yra tokia, kad jūsų paskola turbūt užims daugiau laiko negu 48 valandos užbaigti. Netikėkite manimi, jei jūs norite, bet jūs tikėtina surasite, kad reikia savaitės ar arčiau dviejų, kad būtų pabaigiama.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *