Daiktai, kuriuos svarstytų prieš kreipimas dėl mažos įmonės paleidimo paskolos

parašė , 2017-01-19 12:45

Jei jūs norite kreiptis dėl mažos įmonės paleidimo paskolos, kad valdytumėte jūsų verslą sėkmingai, gyvybinis, kad jūs iš pradžių sužinotumėte, jei jūs turite teisę kreiptis dėl to. Yra daugialypių skolintojų, pasiekiamų rinkoje, kad pasiūlymų skirtinga maža įmonė pradeda paskolas, ir jie paruošė skirtingus paskolos reikalavimus paskolos gavėjams. Anksčiau, negu jūs kreipsitės dėl šios fondo rūšies, patartina, kad jūs rinktumėte deramas žinias apie reikalavimą. Yra keli svarbūs daiktai, kuriuos jūs turite svarstyti anksčiau, negu jūs nuspręsite kreiptis dėl šios fondo rūšies.
Pirmas daiktas, kurį jūs turite atsiminti yra, kad jūs turite atitikti tinkamumo reikalavimą, kuris yra nustatomas jūsų numatomo skolintojo. Ypač, kai jūs valdote paleidimo kompaniją, kuri neturi jokios pasisekimo įrašo rūšies, labai svarbu atsiminti, kad jūsų potencialus skolintojas tikrins jūsų kredito istoriją, kad garantuotų, jei jūs apskritai ruošiatės tam. Jei jūs neužlaikote šio pritarimo proceso, patartina, kad jūs neturėtumėte jokios profesinės patirties vėlyvos užmokesčio svarstomos problemos bet kokiame laiko punkte. Jei skolintojai suras kokią nors skirtingumo rūšį, tai yra galimybės, kad skolintojas nepriims šio paraiškos tipo. Plius, gyvybinis, kad jūs sulaikytumėte kredito likutį bent jau mažiau kaip dvidešimt ar trisdešimt procentų jūsų kredito ribos, kad gautumėte pritarimą nuo skolintojo. Plius, jūs turite kontroliuoti skolą į pajamų santykį. Jei jūs neturite tinkamų pajamų, kad grąžintumėte jūsų skolą, tai yra galimybės, kad skolintojas gali atmesti paskolos paraišką prie visos galimos priemonės.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Anksčiau, negu jūs kreipsitės dėl šios fondo rūšies, svarbu, kad jūs turite paruošti būtiną paskolos paketą geriausiame būde. Šioje paketo rūšyje, jūs turite apimti savo verslo planą greta vykdomosios reziumė taip pat kaip būtino finansinio praėjusių ketverių ar penkerių metų projektavimo. Plius, jūs neturite užmiršti apimti paskolos paraišką taip pat kaip tinkamą jūsų savo verslo registracijos įrodymą.

Kai tik jūs paruošėte šį paketo tipą, ir jūs taip pat atitikote savo skolintojo kredito reikalavimus, jūsų kitas žingsnis turi pasiruošti veidui – prie veidui susitinkantis su skolintoju. Prieš suplanuotą susitikimo datą, skolintojas gali prašyti jus parodyti jam paskolos paketo detales, kad skolintojas galėtų įvertinti verslo planą taip pat kaip jūsų finansinį projektavimą anksčiau susitikimo. Todėl, gyvybinis, kad jūs suprastumėte būtinus daiktus, kuriuos jūs paminėjote tame anksčiau jūsų susitikimo su skolintoju. Tokiu būdu, jūs galėsite, kad duotumėte teisingą atsakymą klausimui, kad skolintojas klausia jūsų per susitikimą. Gyvybinis, kad jūs paimtumėte pagalbą finansinio konsultanto visiems vadovavimo tipams. Jis gali taip pat leisti jums paruošti šį paketo tipą, ir jis gali padėti jums gauti šį tipą fondo be bet kokios sunkumo rūšies.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *